Serie A - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sampdoria : AS Řím - 20. října 2019   15:00

0:0
(0:0)
Sampdoria
Audero – Bereszyński, Murillo, Colley, Murru – Jankto, Vieira, Bertolacci (73. Ekdal) – Rigoni (60. Depaoli) – Gabbiadini (65. Bonazzoli), Quagliarella (C).
F. Maresca – G. Peretti, D. Cecconi
AS Řím
Pau López – Spinazzola, Mancini, Smalling, Kolarov – Cristante (8. Pastore), Veretout – Kluivert, Zaniolo, Florenzi (C) (75. Perotti) – N. Kalinić (45+2. Džeko).

Děkuji za pozornost, mějte hezky zbytek neděle.
Držení míče: 38 % : 62 %.
Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 5:4. Rohy: 7:9. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 14:11.
Tak ani druhá půle branku nepřinesla a celkový bezbrankový výsledek jen podtrhl celý zápasový účet, kdy to byla veskrze jen nudná podívaná bez větších gólových příležitostí. Hosté toho proti poslednímu celku tabulky moc nepředvedli.
90+4'
90+3'
Murillo ještě v závěru střihl nůžky, avšak balón poslal vysoko do vzduchu.
90+1'
Žlutou kartu dostává Diego Perotti (AS Řím).
90+1'
Druhá půle bude nastavena o tři minuty.
90'
Murillo nemohl pokračovat v útočné akci, neboť se zapomněl v ofsajdu.
88'
Depaoli zkoušel štěstí, ale jeho velmi nepřesný pokus proletěl pouze nad bránou AS Řím.
86'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Justin Kluivert (AS Řím). Hosté tak budou dohrávat v oslabení.
85'
Pastore střílel z levé strany příliš tvrdě a příliš vysoko na to, aby Audera nějak ohrozil.
84'
Už se hosté radovali z branky, a však ta pro předchozí faul uznána.
83'
Hosté si znovu dlouho přihrávali, avšak tentokrát se jim povedlo bránu protivníka ohrozit. Rána z dálky však proletěla těsně vedle pravé tyče.
79'
O jednu z mála střel směrem na bránu se postaral Džeko, jenž však mířil přesně na střed, kde stál připravený Audero.
77'
Ani další útočná akce Sampdorie nepřináší ovoce a domácí se musí stáhnout na svoji polovinu.
75'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Alessandro Florenzi, přichází Diego Perotti.
74'
Sampdoria se na chvíli usadila před bránou hostů, ale do žádné šance se nedostala. Po faulu se musí stěhovat.
73'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Andrea Bertolacci, přichází Albin Ekdal.
72'
Rychlý přechod do útoku přináší hostům další roh.
70'
Depaoli nasadil ke střele z voleje a těsně minul břevno soupeřovy svatyně. Teď byli domácí blízko.
69'
Jankto se snažil využít špatné rozehrávky brankáře, avšak jeho přízemní pokus minul vzdálenější tyč.
68'
Hosté si dlouho přihrávají na své polovině, nudná podívaná tak pokračuje.
66'
Žlutou kartu dostává Bartosz Bereszyński (UC Sampdoria), který v úniku fauloval Džeka.
65'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Manolo Gabbiadini, přichází Federico Bonazzoli.
63'
Florenzi zůstává s bolestivou grimasou ležet na trávníku, faul se nepíská, ale hosté přesto zakopávají míč za postranní lajnu.
60'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Emiliano Rigoni, přichází Fabio Depaoli.
58'
Nepříjemný centr se stáčel do domácí brány, Audero měl co dělat, aby balón vytěsnil na rohový kop.
57'
Hosté si až příliš dlouho zbytečně přihrávají, jako třeba nyní. Poslední přihrávka byla velmi nepřesná a skončila u Audera, jenž sebral míč do rukavic.
55'
Na druhé straně Audero celkem lehce ukryl letící míč do svých rukavic.
55'
Džeko se snažil protlačit do zakončení, zastavil jej ofsajd.
54'
Další roh v podání hostujícího celku.
52'
Jeden z hráčů Sampdorie se snažil protlačit se k balónu, avšak nedokázal jej zasáhnout tak, jak bych chtěl a jeho slabé zakončení nebylo pro Pau Lópeze těžkým oříškem.
50'
Hosté si až příliš dlouho přihrávali a o míč přichází.
47'
Zaniolo to zkusil z hodně velké dálky, jeho pokus však neměl šanci na úspěch, míč proletěl hodně vysoko nad bránou.
47'
Tečovaný míč letí nad domácí bránu a hosté rozehrají rohový kop.
46'
Tak tohle byl hodně špatný první poločas z obou stran. Za zmínku stojí dvě slušné šance domácích, ale to bylo vše, jinak se často přerušovalo kvůli faulu nebo ošetřování. Opravdu hodně nudná půle a musíme jen doufat, že v té druhé se to aspoň o trošku zlepší.
45+6'
45+5'
Ovšem po faulu musí balón odevzdat a rozehrávat bude Audero.
45+4'
Nyní rozehrají rohový kop.
45+3'
Hosté kombinují před pokutovým územím Sampdorie, avšak ke střele se nemohou dostat.
45+2'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Nikola Kalinić, přichází Edin Džeko.
45+1'
Nastavuje se na první poločas nevídaných pět minut.
44'
Kalinić odchází za postranní lajnu, kde je ošetřován, aby hra mohla pokračovat.
43'
Žlutou kartu dostává Gianluca Mancini (AS Řím).
42'
Domácí rozehráli standardku z pravé strany, míč směřoval před bránu, kam nabíhalo několik hráčů v modrém dresu, ale ani jeden se do zakončení nedostal.
40'
A hra je přerušena, o ošetření si vyžádal Kalinić.
38'
Dalším z hostů, který skončil na travnaté ploše, byl Kalinić. Tentokrát je faul odpískán.
36'
Hostující hráč ještě chvíli zůstal ležet na trávníku, ale nakonec pokračuje dál ve hře.
35'
Mancini se dostával do šance, avšak míč nezasáhl vůbec dobře, poté se skácel k zemi, ale penaltu pro své barvy nevybojoval.
34'
Rychlý brejk domácím nevyšel, přihrávka před bránu byla zblokována včas a krátce poté je Sampdorii pískán faul.
33'
Žlutou kartu dostává Andrea Bertolacci (UC Sampdoria), po jehož ataku se v bolestech svíjel na hrací ploše Zaniolo. Nakonec však poměrně rychle vstal.
31'
Žlutou kartu dostává Justin Kluivert (AS Řím).
31'
Kluivert při snaze zastavit protiútok soupeře fauloval a po zásluze vidí žlutý trest.
30'
Nepříliš atraktivní podívaná pokračuje, římský tým zkusí změnit stav rohovým kopem.
27'
Hlavička jednoho z domácích v malém vápně končí příliš mimo, Pau López nemusel nijak zasahovat.
26'
Zaniolo se provinil faulem na soupeřově polovině a se značným odporem míč odevzdává. Klidně mohl vidět žlutou kartu za nesportovní chování.
23'
Domácí rozehráli další roh, avšak tentokrát velmi špatně, rozehrávat aut bude soupeř.
21'
Tohle bylo už lepší, Kalinić se už dostával do samostatného úniku, avšak Audero byl přeci jen o chvíli dříve u míče a skluzem jej odpálil do bezpečí.
19'
Florenzi si nevedl o mnoho lépe, míč mu utekl od kopačky a kapitán Říma tak nedokázal zakončit. Audero se v klidu postará o rozehrávku.
17'
Hosté snad poprvé trochu vážněji zahrozili, avšak nepřesný centr skončil přímo v náruči vyběhnutého Auderoa.
14'
Quagliarella skluzem zblízka tečoval míč pouze do rukavic připraveného hostujícího brankáře. Druhá velmi slušná šance Sampdorie.
12'
Znovu se hra odbývá daleko od obou branek, u míče jsou převážně hosté.
9'
Míč byl odvrácen, ale pouze k Bereszyńskimu, který se do něj opřel a jen o kousek minul vzdálenější tyč. Stadionem to jen zahučelo, Pau López by neměl šanci zasáhnout, po míči se jen ohlédl.
8'
Domácí tým rozehraje rohový kop.
8'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Bryan Cristante, přichází Javier Pastore.
7'
Vypadá to, hned v úvodu zápasu bude nutné střídání na straně Říma.
5'
Žlutou kartu dostává Ronaldo Vieira (UC Sampdoria), jenž zatáhl za záchranou brzdu při průniku Zaniola.
3'
Na hřišti se toho v úvodních minutách mnoho neděje, týmy se přetahují o míč a žádný z nich se nedokáže dostat do zakončení.
1'

UC Sampdoria: Audero – Bereszyński, Murillo, Colley, Murru – Jankto, Vieira, Bertolacci – Rigoni – Gabbiadini, Quagliarella (C).
Náhradníci: Falcone – Augello, Chabot, A. Ferrari, Ekdal, É. Barreto, G. Ramírez, Depaoli, Bonazzoli, Caprari, Léris, Maroni.

AS Řím: Pau López – Spinazzola, Mancini, Smalling, Kolarov – Cristante, Veretout – Kluivert, Zaniolo, Florenzi (C) – N. Kalinić.
Náhradníci: Fuzato, Mirante – Juan Jesus, Fazio, Çetin, Santon, Pastore, Perotti, Džeko, Antonucci.

Rozhodčí: F. Maresca – G. Peretti, D. Cecconi.

AS Řím

To celku z hlavního města se daří, pobývá na pátém místě s dvanácti body za tři vítězství a tři remízy, zatím jen v jediném klání svému protivníkovi podlehl, když doma nestačil na Atalantu, prohrál s ní 0:2. Celkem dosud vstřelil dvanáct branek a o dvě méně inkasoval, třetinu gólu zařídil bývalý hráč Teplic Edin Džeko.
Sampdoria

Domácím se zatím v sezóně příliš nedaří, patří jim poslední pozice s pouhými třemi body, když si z dosavadních sedmi utkání připsali jediné těsné vítězství 1:0 nad Turínem, ostatní duely prohráli, navíc skórovali jen ve čtyřech případech, zatímco čtyřnásobek branek inkasovali.
Dobrý den, šest zápasů dnes nabídne svým příznivcům nejvyšší italská fotbalová soutěž. O třetí hodině odpolední jsou na programu tři duely, mezi nimi i souboj celků z opačných koutů tabulky, Sampdorie a AS Řím. O favoritovi není nejmenších pochyb.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62