Sampdoria - Torino | ONLINE | 22.9.2019 15:00 | Serie A 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

Serie A - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sampdoria : Torino - 22. září 2019   15:00

Ukončeno
Sampdoria
57' Gabbiadini 
1:0
(0:0)
Sampdoria
Sestavy:
Audero – Depaoli, A. Ferrari (70. Murillo), Colley – Bereszyński, Vieira, Ekdal, Murru – Rigoni, Quagliarella (83. Caprari), Gabbiadini (75. Linetty).
Náhradníci:
Falcone – Murillo, Bonazzoli, É. Barreto, Jankto, Regini, Thorsby, Chabot, Augello, Linetty, G. Ramírez, Caprari.
Rozhodčí
Giacomelli – Giovane, Tolfo
Stadio Comunale Luigu Ferraris, Janov
Torino
Sestavy:
Sirigu – Izzo, Lyanco, Bremer – De Silvestri, Baselli, Rincón, Meïté (68. Verdi), Aina (63. Laxalt) – Belotti, Zaza.
Náhradníci:
Ujkani, Rosati – Berenguer, Falqué, Verdi, Djidji, Bonifazi, Laxalt, Millico, Edera.
Přenos se aktualizuje automaticky

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 4:5. Rohy: 7:8. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 19:13.
Je konec! Sampdoria nakonec poráží FC Turín 1:0 a získává první body v sezóně! V první půli jsme viděli obrovský gól a branky jsme se nedočkali. Po změně stran měli hosté velkou možnost, ale Izzo vnějším nártem minul branku. V 57. minutě se však prosadil Manolo Gabbiadini a svým zásehem rozhodl! Sampdoria už poté kontrolovala zbytek duelu a dokráčela si pro tři body.
90+4'
Konec zápasu.
90+3'
Tomás Rincón se při návratu na vlastní polovinu dopustil faulu a zbrzdil útočnou snahu Turína. Fotbalisté v modrém hrají opravdu skvěle.
90+2'
Simone Zaza rozkmital své nohy po levém křídle, ale jeho následný centr skončil na kopačce připraveného stopera v modrém dresu.
90+1'
Sampdoria přečkala další útok soupeře a dočkala se vhazování na pravé straně. Domácí jsou blízko k zisku prvních bodů.
90'
Nastavují se 4 minuty!
89'
Caprari si krásným zpracováním obhodil obránce a vydal se směrem do pokutového území. Jeho akci však zastavil důrazný stoper Lyanco.
88'
Murru si v souboji na polovině hřiště pomohl nedovoleným zákrokem a může být rád, že nedostal žlutou kartu. Turín může pokračovat v obléhání.
87'
Andrea Belotti sice dostal přihrávku na levou stranu, ale nevšiml si dotírajícího soupeře a nedokázal odcentrovat do velkého vápna.
86'
Caprari ještě musel být ošetřen, jelikož se mu z nosu hrnuly potoky krve. Vše je v pořádku a může se pokračovat.
85'
Caprari bojoval o míč na hrotu útoku, ale proti přesile fotbalistů v bílých dresech neměl sebemenší šanci na úspěch.
84'
Bartosz Bereszyński spěchal za prudkou přihrávkou na pravou stranu hrací plochy, jenže Daniele Baselli předvedl skvělou rychlost a skluzem odehrál na roh.
83'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Fabio Quagliarella, přichází Gianluca Caprari.
82'
Emil Audero si počíhal na centr z pravé strany, vyrazil na malé vápno a schoval míč do rukavic. Simone Zaza se zlobí sám na sebe.
81'
Daniele Baselli svedl souboj na polovině hrací plochy, ale jeho akce nebyla úspěšná. Sampdoria nasbírá další cenné vteřinky k dobru.
80'
Muriel se tlačil za centrem z levé strany, ale obrana hostujícího celku si jeho náběh pohlídala. Turínu už moc času na vyrovnání nezbývá.
79'
Na světě je další žlutá karta! Za svůj zákrok ji dostává Rigoni.
78'
Laxalt si zpracoval přihrávku na levou stranu, dostal se k míči, nicméně jeho následná pobídka skončila na hlavě pozorného stopera.
77'
Simone Verdi si v dalším souboji na polovině hřiště pomohl loktem a trefil domácího obránce do obličeje. Bude z toho rozehrávka pro Sampdoriu.
76'
Belotti upadl v souboji na hranici pokutového území, jenže sudí souboj dobře viděl a rozhodl se nechat pokračovat ve hře.
75'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Manolo Gabbiadini, přichází Karol Linetty.
74'
Domácí přišli o míč na polovině hrací plochy, ale nikdo v modrém dresu se rychle nevrátil. Turín se o šanci připravil nepřesnou rozehrávkou.
72'
Sampdoria se stále drží ve vedení a nepouští soupeře do tlaku. Domácí celek to dnes zvládá opravdu skvěle.
71'
Murru se krásnou individuální akcí probil až na hranici velkého vápna, odkud zakončil placírkou, ale jeden z hráčů Sampdorie jeho pokus srazil na roh.
70'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Alex Ferrari, přichází Jeison Murillo.
69'
Andrea Belotti svedl další souboj u pomezní čáry, ale opět si pomohl nedovoleným zákrokem a může být rád, že nevyfasoval žlutou kartu.
68'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Soualiho Meïté, přichází Simone Verdi.
67'
Turín zahrával další rohový kop. Prudký centr přiletěl na zadní tyč, jenže nikdo v bílém dresu na přetažený centr nedosáhl.
66'
Střídající Laxalt dostal prostor na pravé straně a odcentroval do pokutového území. Domácí obrana však bez problémů odhlavičkovala míč do bezpečí.
65'
Sampdoria následně zahrávala další rohový kop. Nadýchaný centr přiletěl na přední tyč, ale obránce Lyanco balón bez problémů odhlavičkoval.
64'
Fabio Depaoli oběhl dlouhou přihrávku na pravou stranu, krásným centrem našel osamoceného Murrua, ale Sirigu jeho přízemní střelu vyškrábl!
63'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Ola Aina, přichází Diego Laxalt.
62'
Albin Ekdal si v souboji s Belottim skvěle pokryl míč tělem a hostující útočník jej musel za cenu nedovoleného zákroku poslat k zemi.
61'
Turín zahrával přímý kop na polovině soupeře. Nadýchaný centr se snášel přímo do branky, ale domácí brankář byl pozorný.
60'
Lorenzo De Silvestri protestoval proti verdiktům rozhodčího a dostává žlutou kartu.
59'
Rozhodnutí rozhodčího posvětil také kolega u videa a Sampdoria se skutečně ujímá vedení!
57'
Sampdoria právě vstřelila branku!
Domácí Sampdoria se ze své první šance v dnešním duelu ujímý vedení! MANOLO GABBIADINI ustál souboj v pokutovém území a placírkou obstřelil brankáře!
56'
Emil Audero se musel znovu zapojit do rozehrávky svého mužstva. Domácí branář našel Ekdala, který byl faulován Zazou.
55'
Sampdoria zahrával svůj první roh ve druhé půli. Domácí se rozhodli pro rozehrávku do kombinace, ale ani následný centr neudělal v obraně Turína zmatek.
54'
Bartosz Bereszyński vhazoval na pravé straně hřiště. Jeho pobídku však obrana hostujícího mužstva hravě přečetla a odehrála míč do bezpečí.
53'
Daniele Baselli přenesl těžiště hry na pravou stranu, kde byl Andrea Belotti, jehož prudký přízemní centr srazila obrana domácích na roh.
52'
Sampdoria uklidňuje hru postupnou kombinací na vlastní polovině hřiště. Nikdo v modrém dresu však nehýří aktivitou a nabídkou.
51'
První velká šance dnešního duelu! Po rohovém kopu se k odraženému míči dostal Armando Izzo, jehož ránu tečoval obránce těsně vedle zadní tyče!
50'
Aina se v pokutovém území dostal k odraženému míči, jenže místo zakončení podklouzl a sklidil posměch domácích příznivců.
49'
Aina dostal přihrávku na levou stranu hrací plochy, ale vinou špatného zpracování zapomněl míč za sebou a už se pro něj nestačil vrátit.
48'
Andrea Belotti v souboji na hranici velkého vápna nezískal odražený míč a přišel o něj. Sampdoria se může vydat do útoku.
47'
Turín chtěl překvapit obranu Sampdorie rychlou rozehrávkou, ale Zaza si nepotykal se zpracováním vysokého nákopu na hranici velkého vápna.
46'
Sampdoria obstarala výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Doufejme, že druhá půle nabídne lepší podívanou než první poločas. Laťka není vysoko.
46'
Začal druhý poločas.
První poločas končí! Je za námi neskutečně bojovných pětačtyřicet minut. Na hřišti to zatím opravdu připomíná spíše válku, čemuž možná pomáhá také deštivé počasí. O něco aktivnější byl v první půli hostující Turín, který se ale nedostal do šancí. Sampdoria spoléhala na protiútoky, ale hostující obrana si pohlídala všechny akce. Do kabin se tak odchází za bezbrankového stavu.
45+2'
První poločas skončil.
45+2'
Fabio Quagliarella si v souboji na polovině hřiště pomohl nedovoleným zákrokem a může být rád, že za svůj skluz neviděl žlutou kartu.
45+1'
Nastavují se dvě minuty!
45'
Turín v samotném závěru prvního poločasu zahrával ještě jeden přímý kop, ale i s tímto centrem si obrana domácí Sampdorie věděla rady.
44'
Zaza si naběhl na vysoký centr, chtěl hlavičkou vylepšit pozici pro Belottiho, jenže ten úmysl svého kolegy z útoku vůbec nepochopil.
43'
Bartosz Bereszyński měl prostor na pravé straně, ale nerozjel zrovna rychlou akci Sampdorie. Hráči v modrém působí statickým dojmem.
42'
Po dalším rohu se hosté vůbec nedostali do zakončení. Andrea Belotti se sice vidí, ale provinil se proti pravidlům.
41'
Centr od rohového praporku nebezpečí pro branku Sampdorie nepřinesl. Krátký centr dokázal obránce Ferrari odehrát na další roh.
40'
Aina dostal prostor na levé straně, pohotově odcentroval a jeden z obránců Sampdorie jeho pobídku srazil na rohový kop.
39'
Sampdoria se po dlouhé době podívala na polovinu soupeře a hned z toho byl rohový kop. Krátký centr si ve vápně zpracoval Rigoni jen pomocí ruky.
38'
Prudký centr z přímého kopu nakonec přiletěl na malé vápno, kde se do zakončení tlačil právě Andrea Belotti, ale jeho kolega z útoku Zaza se dopustil útočného faulu.
37'
Andrea Belotti byl faulován na polovině soupeře a vybojoval přímý kop pro Turín. Všichni vysocí hlavičkáři se už stěhují do pokutového území.
36'
Alex Ferrari si dal pozor na nebezpečný centr z pravé strany, předskočil Ainu a odkopl míč mimo nebezpečný prostor.
35'
Pokračuje se ve hře. Fotbalisté Turína už mají míč znovu na kopačkách a kombinují s ním na polovině soupeře. Zatím tomu chybí zakončení.
34'
Hra je přerušena. Andrea Belotti si z předchozího hlavičkového souboje odnesl nějaký šrám na hlavě a musí být ošetřen za pomezní čárou.
33'
Emil Audero si musel dát pozor na další vysoký centr z levé strany. Domácí brankář vyrazil mezi shluk hráčů a vyboxoval balón do bezpečí.
32'
Aina se pěknou kličkou zbavil obránce, ale podle všeho nezvolil správné obutí a poroučel se k zemi.
31'
Exekuce přímého kopu se ujal Armando Izzo, jehož přetažený centr přiletěl na zadní tyč, kde se k hlavičce neprobil nikdo v bílém dresu.
30'
Armando Izzo se probil do blízkosti pokutového území soupeře, jenže byl faulován a vybojoval přímý kop pro Turín ze zajímavé pozice.
29'
Turín je v prvním poločasu mnohem více času na míči. Fotbalisté Sampdorie běhají bez něj, což je v každém zápase velice nepříjemné.
28'
Lorenzo De Silvestri obdržel skákavou přihrávku na pravou stranu, krásně si míč zpracoval, ale jeho centr byl nepřesný a skončil v autu.
27'
Alex Ferrari málem vyrobil chybu při rozehrávce na vlastní polovině. Hostující Zaza jej ihned napadal, ale domácí stoper své zaváhání napravil faulem.
26'
Zaza opět nedosáhl na prudkou přihrávku na polovinu soupeře a míč proskákal do zámezí. Emil Audero bude odkopávat od branky.
25'
Zadáci hostujícího celku uklidňují hru postupnou kombinací na vlastní polovině. Nikdo v modrém dresu Sampdorie jejich rozehrávku neatakuje.
24'
Simone Zaza svedl souboj o míč v blízkosti pokutového území soupeře, jenže si pomohl žduchnutím soupeře a dopustil se útočného faulu.
23'
Emil Audero našel krásným odkopem od branky rozběhnutého Rigoniho, jež si potykal s prvním dotykem, ale následně mu balónu utekl do autu.
22'
Domácí fanoušci pískají při každém dotyku fotbalistů Turína s míčem. Sampdoria se v posledních minutách sama dostala pod tlak.
21'
Baselli vymyslel oblouček do pokutového území, ale rozběhnutý Zaza na jeho pobídku nemohl dosáhnout ani kdyby se rozkrájel.
20'
Fabio Depaoli si krásně zpracoval přihrávku na pravou stranu a pohotově odcentroval do velkého vápna. Jeho pobídku obrana Turína opět odvrátila.
19'
Manolo Gabbiadini obdržel přihrávku na levou stranu, efektně si přehodil míč na pravačku, nicméně jeho následná přihrávka do středu celou akci zbrzdila.
18'
Domácí celek zahrával rohový kop. Prudký centr přiletěl na malé vápno, kde kralovali připravení zadáci v bílém. Domácí však zůstanou u míče.
17'
Další zakončení na straně Sampdorie. Z úctyhodné vzdálenosti zkusil své štěstí Fabio Quagliarella, ale jeho slabá strana Siriga nevyplašila.
16'
Bartosz Bereszyński poslal k zemi aktivního Baselliho. Rozhodčí měl souboj přímo před sebou, odpískal nedovolený zákrok, ale kartu neudělil.
15'
Gabbiadini operoval s míčem u nohy na pravé straně hrací plochy, jenže jeho následný centr skončil na noze prvního obránce v bílém dresu Turína.
14'
Emil Audero si dal pozor na vysoký centr z pravé strany, vystartoval na malé vápno a ukryl míč do rukavic.
13'
Emiliano Rigoni se hnal za prudkým centrem z pravé strany, jenže ve velké rychlosti nedokázal skákající přihrávku trefit zrovna ideálně.
12'
Belotti si nabíhal na prudkou přihrávku za obranu Sampdorie, ale jeden z domácích zadáků včasným skluzem odkopl míč do bezpečí.
11'
Sirigu si zakřičel na svého obránce, aby k němu pustil nepřesnou rozehrávku Sampdorie. Hostující brankář následně ukryl míč do rukavic.
10'
Zaza sprintoval za přihrávkou na levou stranu, jenže Lyanco předvedl parádní sprint a skvěle načasovaným skluzem odkopl míč do autu.
9'
Alex Ferrari se krásně vrátil na vlastní polovinu s rozběhnutým Basellim, natlačil se před soupeře tělem a odkopl míč přes hlavu.
8'
Fabio Depaoli se prohnal kolem svého strážce a Izzo jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi. Sampdoria bude rozehrávat další přímý kop.
7'
Rincon se stačil vrátit na vlastní polovinu a odkopl odražený míč do bezpečí. Turín rozjíždí další kombinaci až od vlastní branky.
6'
Hosté přečkali přímý kop Sampdorie a uklidňují hru postupnou kombinací na vlastní polovině hřiště. Zatím je to hodně ospalé.
5'
Rigoni si na polovině Turína pokryl tělem odražený míč, skvěle se otočil kolem obránce a vybojoval faul na svou osobu.
4'
Zaza si tentokrát naběhl na vysokou přihrávku za obranu Sampdorie, ale radost mu pokazil zdvižený praporek asistenta rozhodčího.
3'
Zaza si řekl pohybem o průnikovou přihrávku na hranici velkého vápna, ale stoper Ferrari jej dokázal předskočit a odkopl míč do bezpečí.
2'
Fabio Quagliarella obdržel krásnou přihrávku do běhu, vyslal střelu zpoza pokutového území, ale Sirigu vytáhl dobrý zákrok. Následnou dorážku obrana Turína srazila na roh.
1'
Hostující Turín obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Nákop na pravou stranu mířil na de Silvestriho, ale ten si nepotykal se zpracováním.
1'
Utkání právě začalo.
Oba týmy už jsou na trávníku. Sampdoria bude hrát v modrém, zatímco Turín oblékne bílé dresy.
UC Sampdoria

Domácí celek je na tom mnohem hůře. Slavnější celek z Janova má po třech kolech jako jediný klub v Serii A nulové konto a patří mu až dvacátá pozice. Sampdoria postupně prohrála s Laziem, Sassuolem a v Neapoli. Sampdoria má navíc nelichotivé skóre 1:9. Otazník visí nad startem českého záložníka Jakuba Jankta.
Turín FC

Hostující FC Turín zatím prožívá povedený vstup do nového ročníku Serie A. Turín dosud sehrál tři duely a vybojoval v nich šest bodů za dvě vítězství. Po výhrách nad Sassuolem a Atalantou však přišla porážka na domácí půdě s Lecce. Nebýt tohoto překvapení, byl by domácí celek na čele tabulky. Turín letos táhne Belotti, který má na kontě dvě branky.
Dobré odpoledne všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Serie A mezi UC Sampdoria a Turín FC. Výkop je stanoven na 15 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
38. kolo
Tabulka 2019/2020
Z V R P Skóre B
1. Juventus 38 26 5 7 76:43 83
2. Inter Milán 38 24 10 4 81:36 82
3. Atalanta 38 23 9 6 98:48 78
4. Lazio 38 24 6 8 79:42 78
5. AS Řím 38 21 7 10 77:51 70
6. Milán 38 19 9 10 63:46 66
7. Neapol 38 18 8 12 61:50 62
8. Sassuolo 38 14 9 15 69:63 51
9. Fiorentina 38 12 13 13 51:48 49
10. Parma 38 14 7 17 56:57 49
11. Verona 38 12 13 13 47:51 49
12. Bologna 38 12 11 15 52:65 47
13. Cagliari 38 11 12 15 52:56 45
14. Udinese 38 12 9 17 37:51 45
15. Sampdoria 38 12 6 20 48:65 42
16. Torino 38 11 7 20 46:68 40
17. Janov 38 10 9 19 47:73 39
18. Lecce 38 9 8 21 52:85 35
19. Brescia 38 6 7 25 35:79 25
20. Spal 38 5 5 28 27:77 20
Články odjinud