1. FUTSAL liga - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Svarog Teplice : Česká Lípa - 22. listopadu 2019   20:00

Svarog Teplice
3' Claudinho  • 6' Černý  • 11' Tato  • 18' Künzl  • 26' Baran  • 31' Litvinov  • 36' Claudinho  • 39' Tato  • 40' Černý
9:4
(4:2)
Česká Lípa
Česká Lípa
10' Švec   • 16' Hanzlík   • 29' Rott   • 32' Havrda
Jeronimo – Hůla, Soukup, Claudinho, Černý ("K"), Baran, Litvinov, Tato, Künzl, Taverna, Gansukh, Šebek, Ossorio
Chládek, Melničuk. Delegát: Hora
SH Teplice
Česká Lípa
Kirov – Rott, Bejda, Fichtner, Švec, Havrda, Hanzlík, Mikyska, Bartůněk, Zapletal, Němec, Abrham

Děkuji za pozornost, příště opět na počtenou!
40'
Teplice právě vstřelily branku!
Podobná situace se opakuje o minutu později: Tentokrát vyslal Tato do sóla na prázdnou bránu DAVIDA ČERNÉHO: 9:4.
39'
TATO využil, že hosté hrají bez brankáře, uzmul míč a doběhl s ním do prázdné českolipské branky: 8:4.
37'
Tento desetimetrový kop byl ovšem odsouzen k tomu, aby se z něj gól nestal. Zahynul v síti za brankou.
37'
Sedmý akumulovaný faul Teplic! A k tomu žlutá pro Rodriga Tavernu.
36'
CLAUDINHO při teplickém oslabení zakončuje rychlý brejk gólem na 7:4.
34'
Následný přímák letí mimo.
34'
Jeronimo sestřelil Josefa Němce ve vyložené šanci: Domácí brankář je vyloučen.
34'
Tato zastavil ránu směřující do branky svojí hlavou, je otřesen, ale bude v pořádku.
32'
Démoni právě vstřelili branku!
ONDŘEJ HAVRDA proměňuje desetimetrový kop: 6:4.
32'
Proti Havrdovi se staví do branky Michal Hůla.
32'
Šestý akumulovaný faul Svarogu!
31'
Na 6:3 upravuje LITVINOV.
29'
A kromě žluté karty přichází také gólový trest: Havrda rozehrál na MIROSLAVA ROTTA a hostující kapitán míč poslal do sítě: 5:3.
29'
Claudinho stáhl Havrdu, který by šel do slibné šance. Zasloužená karta pro domácího hráče.
28'
Další teplický brejk končí pouze rohovým kopem, který nic hodného zaznamenání nepřinesl.
27'
Taverna nedoklepl míč do odkryté branky a nikdo v hale nechápe, jak mohl tuto šanci spálit.
26'
Pátý zásah v hostující síti má na svědomí JIŘÍ BARAN.
25'
Litvinov obhodil s Bartůňkem i bránu.
25'
Bartůněk vychytal Baranovu tutovku, Künzlovu dorážku zastavila obrana.
24'
Havrdova střela prověřila Jeronima.
23'
Teplice budou mít standardku ze zajímavé pozice. Gólman Bartůněk ji zneškodnil.
22'
Svarogská akce končí v autu.
21'
20'
18'
Na 4:2 upravil KÜNZL.
16'
Na 3:2 korigoval HANZLÍK.
11'
Na 3:1 navyšoval TATO.
10'
Za hosty snižoval ŠVEC.
6'
Druhý zásah přidal ČERNÝ.
3'
První gól vsítil CLAUDINHO.
1'
Omlouvám se za technické potíže s připojením k internetu, kvůli kterým se do onlajnu dostáváme v 19. minutě při stavu 4:2 pro domácí. Góly a sestavy budou doplněny.
00:01'
V desátém kole uvidí teplická hala severočeské derby mezi domácím Svarogem a Démony z České Lípy.
Favoritem jsou domácí, nicméně v tabulce dělí oba soupeře pouze dvě příčky (Svarog je s jednadvaceti body čtvrtý, Démoni s deseti body šestí).
Zápas začíná ve 20:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.