Házená - Extraliga muži - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hranice : SHC Maloměřice - 7. prosince 2019   10:00

Hranice
Hranice
7' T. Cáb  • 8' Mucha  • 9' Brož  • 10' Brož  • 11' Magrla  • 14' Magrla  • 18' Magrla  • 21'   • 21'   • 23'   • 25'   • 32' T. Cáb  • 35' Magrla  • 36' Magrla  • 39' Mucha  • 41' T. Cáb  • 42' Magrla  • 43' Mucha  • 46' Magrla  • 48' T. Cáb  • 49' Andrš  • 50' Andrš  • 51' Andrš  • 55' Andrš  • 58' Andrš
27:18
(13:11)
SHC Maloměřice
6' R. Číž   • 7' J. Musil   • 8' Jung   • 20'    • 22'    • 23'    • 24'    • 24'    • 26'    • 27'    • 28'    • 31' V. Číž   • 34' Jung   • 40' Javůrek   • 49' L. Martinát   • 50' L. Vítek   • 59' Jung   • 60' Jung
Hranice
Klement, P. Kleisl, Štolcar – Mucha, Menšík, Magrla, Brož, Padalík, T. Mlotek, Havlát, T. Cáb, Bechný, Andrš, Tůma, Piwko, Indrák, Jan Šmíd, Kozlovský, Fulneček, Cabák, Pernička, David.
Koňařík, Schwarzer, Mazač – M. Stříž, J. Musil, Hotárek, L. Martinát, Černý, Vykouřil, M. Jirák, Janků, R. Číž, Jung, Žďánský, Kolář, L. Vítek, Drásal, Ipser, V. Číž, F. Zeman, Javůrek, R. Horák, F. Bartůněk, Erbes, Osoba.

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Házenkáři Hranic ovládli domácí zápas proti Malomeřicím, které od 40. minuty dali pouze čtyři branky a nepovedlo se jim být v koncovce utkání svým favorizovaným soupeřům konkurenceschopné. Domácí si po sérii pěti porážek v řadě trochu vylepšili svou bilanci, naopak hosté prohráli i 13. zápas v této sezoně a zůstávají na chvostu tabulky bez jediného bodu.
60'
V samém závěru ještě Jung kosmeticky upravil skóre zápasu.
59'
Jung se po velmi dlouhé době dokázal prosadit. Maloměřice jsou ale v posledních 20 minutách v útoku prakticky bezbranné.
58'
Domácí se prosadili i z dalšího svého útoku a dál navyšují své už tak jednoznačné vedení.
57'
Oddechový čas pro domácí.
56'
Ani nadvakrát se Maloměřicím nepovedlo překonat skvěle chytajícího Klementa.
55'
Andrš se znovu prosadil střelecky a zvyšuje už na rozdíl 10 gólů!
55'
Úspěšně zakončit dlouhý postupný útok se hostům nepovedlo.
54'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Jakub Padalík).
53'
Hosté se rychle vrátili do útoku, jejich střela z hranice devítky byla zblokována. Zůstávají u míče.
53'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu SHC Maloměřice – Brno (Aleš Javůrek).
52'
Bude z toho nakonec sedmička Maloměřic po faulu při střele na hranici brankoviště.
52'
Hostům už je signalizována pasivita.
51'
O vítězství Hranic v tuto chvíli není pochyb. Další branka Andrše.
50'
Vítek koriguje skóre. Ztráta Maloměřic je ovšem osm branek.
50'
Andrš tentokrát přímo ze středu brankoviště podstřelil brankáře soupeře.
49'
Rychlé zakončení Andrše z levé strany středu.
49'
Po dlouhých devíti minutách se střelecky prosadili o hosté.
48'
Zatímco hostům odešla v posledních minutách střelba, Hranice si budují rozhodující náskok. Cáb úspěšným střelcem.
46'
Magrla z pravého křídla vsadil tentokrát spíš na techniku a brankáře soupeře přehodil obloučkem.
44'
Oba týmy se v útoku dopustily ztrát. K míči se vrací Maloměřice.
43'
Oddechový čas pro hosty.
43'
Mucha rychlým zakončením zařídil šestigólové vedení Hranic.
42'
Hostům byla signalizována pasivita, museli tak střílet a přestřelili bránu.
42'
Ztráty soupeře dokonale využil Magrla, který se dostal k míči v přečíslení dvou na jednoho a po zamíření na střed obhodil brankáře.
41'
Rychlý útok Hranic proměnil Cáb.
40'
Javůrkovi se povedlo snížit ztrátu hostů.
39'
Ztráta hostů pustila domácí do úniku, zakončení ovšem nebylo úspěšné!
39'
Naopak Mucha rychlou střelou nezaváhal.
39'
Křižná střela hostů z levé strany těsně minula vzdálenější tyč.
37'
Brož dostal přihrávku na střed brankoviště, ale tentokrát na brankáře Maloměřic nevyzrál.
37'
Maloměřice přichází o míč, což je šance pro Hranice, aby se odpoutaly ve skóre.
36'
Magrla to na sebe vzal znovu a znovu se mu povedlo překonat hostujícího brankáře.
35'
Povedená sehrávka do pravého křídla, odkud Magrla skóruje.
34'
Jung se prosadil z hranice devítky přes obranu.
34'
Oba týmy si vyměnily neúspěšná zakončení. K míči se vrací hosté.
32'
Útok Hranic nebyl ani zdaleka tak dlouhý, přesto domácí skórují zásluhou Cába.
31'
Úvodní útok obstarali hosté, kteří se dokázali nakonec i střelecky prosadit. Postaral se o to V. Číž.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 10:51.
Hranice vedly v průběhu prvního poločasu už o 6 gólů, ale od 23. minuty se začaly střelecky trápit a o svůj náskok prakticky přišly. Hostům se povedlo snížit na rozdíl jediné branky, než domácí konečně prolomili střelecké trápení. Po prvním poločase Hranice vedou 13:11.
30'
29'
Prozatím si mohou domácí oddychnout, povedlo se jim prolomit střeleckou smůlu.
28'
Aby toho nebylo pro Hranice málo, zcela jim odešla v posledních pěti minutách střelba a Maloměřice toho dokáží využít! Kontaktní gól hostů!
27'
Malomeřice snižují na rozdíl dvou branek! Domácí prohospodařili až šestigólové vedení a nyní čelí náporu soupeře.
26'
Brněnský celek se snaží ve skóre dotáhnout ke svým soupeřům.
25'
Možné hrozící problémy plynoucí z výraznější ztráty náskoku však Hranice odmítají.
24'
Navíc přichází další snížení ve skóre. Maloměřice nyní zabraly v obraně a vytěžily z toho maximum.
24'
Maloměřice se ovšem herně chytily a daří se jim proměňovat své útoky.
23'
Domácí drží své soupeře v uctivé vzdálenosti ve skóre. Další branka Hranic.
23'
Teď se povedlo Malomeřicím přidat další gól a trochu zredukovat svou ztrátu.
22'
Hosté snižují zpět na rozdíl pěti branek.
21'
Rychlý protiútok znamená další gól v brance hostů.
21'
Domácím se povedlo opět navýšit své vedení. První poločas je zatím plně pod jejich kontrolou.
20'
Hosté se po dlouhé době prosadili. Po 12 minutách bez gólu snižují na 4:8.
19'
Maloměřice se marně snaží prosadit v útoku. Hranice předvádí velmi dobrou obranu.
18'
Na začátku 18. minuty se domácí dostávají už do pětibrankového vedení. Magrla je znovu úspěšným střelcem.
15'
Maloměřice se po krátké přestávce snaží prosadit z postupného útoku, v této činnosti se jim ale v posledních minutách vůbec nedaří.
14'
Naopak rychlý protiútok proměnil Magrla a Maloměřice si berou oddechový čas.
14'
A ani tentokrát se nedokázali hosté prosadit.
13'
Hosté se znovu vrací před branku Hranic, už pět minut se jim nepovedlo skórovat.
13'
Delší pasáž bez vstřelené branky ukončil rychlým protiútokem Andrš.
11'
Hranice přebírají otěže zápasu. Nejen, že se jim daří bránit útoky soupeře, ale vlastní akce nyní pravidelně proměňují. Magrla zvyšuje vedení.
10'
Rychlý protiútok domácího týmu, Brož se vrhnul mezi bránící protihráče a rychlý přechod k brankovišti proměnil.
9'
Skvěle se na pozici pivota uvolnil Brož, který srovnává na 3:3.
8'
Zatímco na začátku střetnutí to do branek nepadalo, teď se s góly roztrhl pytel. Domácí snižují na 2:3.
8'
Jung je úspěšným střelcem na straně hostujícího týmu.
7'
Cáb ukončil čekání Hranic na první gól.
7'
Hosté zvýšili na 2:0, dobrá akce středem brankoviště.
6'
Hranice své útoky z křídel nevyužívá. Tentokrát to zkusili domácí z levé strany, ale znovu se neprosadili přes brankáře.
6'
Hosté otevírají skóre zápasu, středem se prosadil Číž.
5'
Piwko neproměnil nabídnutý sedmimetrový hod. Poměrně dlouho nepadla žádná branka, stav je stále 0:0.
3'
Hostující brankář znovu úspěšně čelil střele z pravého křídla. Tento prostor má dobře pokrytý.
2'
Domácí nevyužili střelu z pravého křídla.
2'
Oba týmy se při svých prvních útocích dopouští ztrát míče.
1'
Brněnské Maloměřice pomalu míří za sestupem. Jsou nejhorším týmem soutěže, hosté dokonce prohráli všechny zápasy, do kterých nastoupili a už v září se nedokázali doma popasovat s hrou Hranic. V prvním vzájemném duelu prohráli 19:25.
Velkými favority zápasu jsou Hranice, které se ovšem herně trápí a to výrazně. Tým tíží pět porážek v řadě, kvůli nimž se Cement propadl až na deváté místo tabulky. Jediná výhra je ovšem může posunout alespoň na sedmou příčku a tak se rozhodně nedá říct, že by jim jejich negativní šňůra úplně pokazila sezonu, byť posouvat se na přední příčky bude za současné situace hodně obtížné.
STRABAG RAIL Extraliga mužů chystá v sobotu pokračování své soutěže a v rámci 13. kola se spolu utkají Hranice s Maloměřicemi.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00.