Házená - Extraliga muži - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kopřivnice : Lovosice - 8. října 2022   18:15

Kopřivnice
Kopřivnice
2' Střelec  • 3' Klos  • 6' Polcar  • 9' Střelec  • 11' Gřes  • 12' Gřes  • 16' Ošmera  • 18' Polcar  • 19' Ošmera  • 22' Gřes  • 26' Lefan  • 27' Bukovský  • 28' Zima  • 30' Bukovský  • 34' Musálek  • 36' Musálek  • 39' Gřes  • 41' Musálek  • 46' Lefan  • 48' Musálek  • 49' Gřes  • 50' Kancel  • 50' Ošmera  • 55' Musálek  • 56' Ošmera  • 57' Lefan  • 58' Musálek  • 59' Klos  • 60' Bukovský
30:39
(15:21)
Lovosice
Lovosice
1' Kupa   • 2' Stach   • 7' Stach   • 8' Stach   • 9' Chotěborský   • 10' Bogdanić   • 10' Malý   • 12' Kupa   • 13' Hniďák   • 15' Malý   • 15' Horák   • 17' Chotěborský   • 18' Stach   • 19' Trkovský   • 19' Chotěborský   • 21' Horák   • 25' Horák   • 26' Hniďák   • 30' Kupa   • 32' Hniďák   • 35' Hniďák   • 37' Chotěborský   • 39' Trkovský   • 40' Kupa   • 42' Stach   • 44' Horák   • 44' Bogdanić   • 45' Stach   • 46' Trkovský   • 47' Trkovský   • 49' Bogdanić   • 53' Kupa   • 54' Lukáč   • 57' Bogdanić   • 58' Karlovec   • 60' Bogdanić
Kopřivnice
Petr Kichner – Michal Vacula
ZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
Lovosice

KH ISMM Kopřivnice – Lovci Lovosice 30:39 (15:21)
Nejvíce branek: Musálek 6, Gřes 5, Ošmera 4 – Bogdanić 8/3, Stach 6, Kupa 5. Rozhodčí: Petr Kichner – Michal Vacula. Sedmimetrové hody: 2/1 – 3/3. Vyloučení: 1:4. ČK: Hniďák (LOV).
Zápas je u konce. Lovosice ještě o něco více utekly gólově domácí Kopřivnici a vedli dlouhou dobu o 11 branek. Domácí zvládli v závěru upravit na konečný rozdíl devíti branek. Lovosice tak potvrzují skvělou formu a z Kopřivnice si odváží dva body. Se čtenáři se loučím, omlouvám se za technický problém v úvodu utkání a přeji příjemný zbytek sobotního večera.
60'
Marek Bukovský upravuje na zřejmě konečných 30:39 trefou k levé tyči.
60'
Bogdanić uspěl z výskoku trefou do pravého horního rohu branky.
59'
Klos odpovídá znovu z protiútoku a Kopřivnice má třicátý gól na dosah.
58'
Závěr poločasu je skutečně hodně střelecký, Karlovec se prosazuje zblízka.
58'
Musálkovi dnešní zápas sedí, přidává další gól.
57'
David Lefan také zvládl dobře rychlý protiútok a snižuje opět náskok Lovosic.
57'
Bogdanić na druhé straně proměňuje rychlý protiútok.
56'
Také David Ošmera dokázal proměnit svůj hod z minimálního úhlu.
56'
A s Gřešem to vůbec nevypadá dobře, z hřiště ho museli odnést jeho spoluhráči.
56'
Další nepříjemný střet si tentokrát vyžádal ošetření jednoho z domácích.
55'
Musálek ukázal, že umí skórovat i z náročné pozice. Z minimálního úhlu se trefil ke vzdálenější tyči.
55'
Oddechový čas pro tým KH ISMM Kopřivnice.
54'
Lukáč využil sporného momentu na hrací ploše, utekl obraně Kopřivnice a překonal brankáře ranou k tyči.
53'
Kupa zvolil netradiční zakončení a takovým bowlingovým hodem poslal míč k levé tyči.
52'
Bogdanić znovu hledal místo v horním rohu z výskoku, domácí brankář si tentokrát situaci pohlídal.
51'
Bogdanić proměnil svůj sedmimetrový hod střelou k levé tyči.
50'
Ošmera využil chvilky nepozornosti od hostů, proběhl po pravé straně a zakončil do spodní části branky.
50'
Kancel utekl obraně Lovosic a proměnil ránu na pravou ruku brankáře.
49'
Gřes na druhé straně pohotově snižuje.
49'
Bogdanić schoval svou střelu z výskoku za několik hráčů a trefil se dolů do branky.
48'
Oddechový čas pro tým Lovci Lovosice.
48'
Domácí vzápětí napravili svou chybu a Pavel Musálek zakončil protiútok k tyči.
47'
Domácím se vůbec nepovedla přihrávka v útoku a Trkovský tak měl dost času i prostoru na střelu do prava.
46'
Trkovský využívá protiútok a znovu vrací Lovosicím náskok jedenácti branek.
46'
Lefan střílí dvacátý gól Kopřivnice.
46'
Další únik už hostům nevyšel, domácí brankář zasáhl nohou.
45'
Domácí ovšem ztratili v útoku balón a v rychlém protiútoku navyšuje rozeběhnutý Stach.
45'
Kopřivnice ovšem nechce nic vzdát a hledá cestu k další brance.
44'
44'
Bogdanić se trefuje přes celé hřiště do prázdné branky a přidává svůj čtvrtý gól v zápasu.
44'
Horák střílí gól během krátké přesilovky Lovosic, hosté vedou opět už o osm branek.
42'
Vyloučení pro tým KH ISMM Kopřivnice (David Zima).
42'
První rána z výskoku pro hosty neúspěšná, Stach ale poté ihned přiběhl a zakončil.
41'
Vyloučení pro tým Lovci Lovosice (Lukáš Malý).
41'
Na druhé straně skóruje k tyči Pavel Musálek.
40'
Góly z velké vzdálenosti Lovosicím dnes sedí, Kupa se trefil přímo nad hlavu brankáře.
39'
Trkovský v oslabení využívá protiútok Lovosic.
39'
Vyloučení pro tým Lovci Lovosice (Pavel Chotěborský).
39'
Jan Gřes se musel protlačit až před branku, nakonec ovšem zvládl i přes několik hráčů Lovosic skórovat.
37'
Hostům se daří udržovat svůj náskok, Pavel Chotěbořský ve výskoku trefuje horní roh branky.
36'
V přesilové hře se téměř okamžitě prosazuje Pavel Musálek.
36'
Červená karta pro tým Lovci Lovosice (Marek Hniďák).
36'
Nepříjemné střetnutí před brankou končí pádem a pravděpodobně i kartou pro hosty.
35'
Hniďákovi se už ale střela nahoru povedla a ten tak zvyšuje už na rozdíl sedmi gólů.
35'
Bednařík znovu zkoušel střelu na brankáře z velké dálky, ale neuspěl.
34'
Za domácí snižuje z minimálního úhlu Pavel Musálek.
33'
Lovosice tentokrát z výskoku neúspěšné, domácí brankář míč skvěle vytáhl levou rukou.
32'
Hniďák otevírá tento poločas gólem z velké dálky do horního rohu branky.
31'
Kopřivnice se tlačí hned při první příležitosti do branky, Lovosice ale už třikrát úspěšně zabránily útoku.
31'
Rozhodčí už si volají oba týmy na hřiště, za malou chvíli bude utkání pokračovat.
První poločas je u konce. Lovosice několikrát během poločasu dokázaly vstřelit i tři góly v rozmezí chvíle a díky tomu časem vedly i o osm branek. Domácí Kopřivnice začala významněji stahovat až v závěru poločasu, náskok hostů ale dokázala snížit jen na šest gólů.
30'
30'
V závěru se ještě trefuje Jan Kupa a vypadá to, že do druhého poločasu půjdou Lovosice se šestigólovým náskokem.
30'
Domácím se v závěru skutečně daří, Bukovský se dostal až k brankáři a snížil střelou k bližší tyči.
28'
Zima z úhlu překonal hostujícího brankáře a velký náskok Lovosic se ztenčuje.
28'
Hosté tentokrát neuspěli střelou mezi nohy brankáře, na druhé straně spěchá do útoku Kopřivnice.
27'
Bukovský v přesilovce přehodil brankáře a poslal míč těsně pod horní tyč.
27'
Vyloučení pro tým Lovci Lovosice (Tim Jenko Bogdanić).
26'
Na druhé straně ale prakticky okamžitě odpovídá na snížení Hniďák.
26'
Lefan z dálky překvapil hostujícího brankáře svou ranou do pravého horního rohu.
25'
Pavel Horák našel v pádu místo mezi nohama brankáře a přidává další gól hostů.
24'
A Bogdanić nabídnutou šanci využívá trefou doprostřed branky.
23'
Kupa byl faulován sám před brankářem, Lovosice dostanou trestný hod.
23'
Střelec mohl opět snížit náskok Lovosic, střídání brankáře se hostům ale vyplatilo a Střelec neproměňuje.
22'
Kopřivnice při postupu do pásma chybuje a rozhodčí ji bere balón, do šance se tak dostávají hosté.
22'
Tentokrát ale Gřes uspěl, Kopřivnice snižuje.
21'
Gřes z malé vzdálenosti mířil do horního rohu, jeho střelu ale hosté vytlačili vysoko nad branku.
21'
Horák střelou k pravé tyči navyšuje na náskok sedmi bodů pro hosty.
19'
Gól vstřelil tým Lovci Lovosice (Pavel Chotěborský).
19'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (David Ošmera).
19'
Gól vstřelil tým Lovci Lovosice (Jaroslav Trkovský).
18'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Jan Polcar).
18'
Gól vstřelil tým Lovci Lovosice (Patrik Stach).
17'
16'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Lovci Lovosice (Tim Jenko Bogdanić).
16'
15'
Gól vstřelil tým Lovci Lovosice (Pavel Horák).
15'
Gól vstřelil tým Lovci Lovosice (Lukáš Malý).
13'
Gól vstřelil tým Lovci Lovosice (Marek Hniďák).
12'
Gól vstřelil tým Lovci Lovosice (Jan Kupa).
12'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Jan Gřes).
11'
10'
10'
Gól vstřelil tým Lovci Lovosice (Tim Jenko Bogdanić).
9'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Martin Střelec).
9'
Vyloučení pro tým Lovci Lovosice (Marek Hniďák).
9'
8'
7'
6'
5'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Martin Střelec).
3'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (František Klos).
2'
2'
1'
1'

KH ISMM Kopřivnice: Žingor, B. Pšenica – Střelec, J. Ježek, Ošmera, Zima, Gřes, Kancel, Petřík, Klos, Polcar, Musálek, Lefan, Bukovský.
Trenér: Aleš Chrastina

Lovci Lovosice: Adamík, Günl – Holubec, Ouředník, Kupa, Chotěborský, Hniďák, Trkovský, Lukáč, Bednařík, Horák, Karlovec, Stach, Heřmanovský, Malý, Bogdanić.
Trenér: Roman Jelínek

Rozhodčí: Petr Kichner – Michal Vacula.
Dobrý večer všem fanouškům extraligové házené. Podruhé v tomto týdnu se odehraje kompletní kolo extraligy, tentokrát Kopřivnice přivítá ve své hale Lovosice.

Domácí půjdou do duelu posilnění výhrou proti Jičínu. O plný bodový zisk však museli bojovat až do posledních minut, definitivní rozhodnutí přišlo až v 50. minutě, kdy si Jičín vybral slabší chvilku a začal na Kopřivnici ztrácet šest bodů. Tento náskok už Kopřivnice udržela a zvítězila 27:21.

Tentokrát však čeká Kopřivnici soupeř s mnohem lepší formou, než ve středu. Lovosice zatím padly jen jednou, a to hned v prvním kole proti silné Plzni. Od té doby sbírá samé výhry a bojuje o čelo tabulky. V posledním kole navíc porazily Lovosice doposud první Karvinou o 8 gólů, tedy až překvapivě vysokým rozdílem. Do utkání v Kopřivnici tak budou vstupovat jako favorit.