Házená - MOL liga ženy - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zlín : Slavia - 21. ledna 2018   18:00

Zlín
Zlín
7'   • 8'   • 8' Mizerová  • 15' Hradilová  • 22' Kříčková  • 36' Kolářová
21:22
(10:12)
Slavia
Slavia
7'    • 16' Svobodová   • 24' Svobodová   • 28' Jačková
Zlín
Rybníčková, Sedláková, Kryšková, Benedíková, Stojarová – Herbočková, Popelková, Sobieská, Nygrýnová, Gärtnerová, Očadlíková, Drotárová, Vlková, Andrýsková, Hradilová, Mizerová, Ševčíková, Kolářová, Lapčíková, Kamenářová, Birkušová, Baumbachová, Polomíková, Kříčková, Brandová.
Slavia
Hillebrandová, Hořáková, Kudláčková – Chlupová, Šetelíková, Továrková, Galušková, Chovancová, Svobodová, Svobodová, Hozmanová, Pokorná, Tulipánová, Kutlvašrová, Večeřová, Jačková, Novotná, Pešková, Míšová, Hudakova, Rezlerová, Motejlová, Líbalová, Hurková, Ritzová.

60'
60'
Začala běžet poslední minuta druhého poločasu.
59'
Domácí lavička si bere oddechový čas.
59'
Slávistky jdou v závěru do jednobrankového vedení.
56'
Opět se nám množí nepřesností v přihrávkách.
54'
Hradilová tentokráte neuspěla ze sedmičky!
50'
Domácím hráčkám se podařilo opět vyrovnat. Deset minut před koncem tak začínáme opět za nerozhodného stravu.
50'
Hradilové to dnes ze sedmiček střílí.
49'
Další rychlá akce, kterou Slávistky z hranice brankoviště navyšují na rozdíl dvou gólů.
48'
Nyní se zdá, že se nám roztrhl z góly pytel. Další dvě branky v krátkém sledu, na každé straně po jedné.
47'
Domácí odpovídají a dotahují zpátky na rozdíl jediné branky.
47'
Slávistky teď vstřelily dvě rychlé branky v krátkém sleduj za sebou.
46'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HC Zlín (Lenka Hradilová).
44'
Zlínské házenkářky se prosazují z hranice brankoviště a snižují na rozdíl jediné branky.
43'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHC Slavia Praha (Adéla Novotná).
41'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry plnou nepřesností.
36'
Gól vstřelil tým HC Zlín (Michaela Kolářová).
35'
35'
V úvodu druhého poločasu stále hráčky Slavie drží dvoubrankový náskok.
31'
30'
30'
Začala nám běžet poslední minuta prvního poločasu. Domácím hráčkám se podařilo snížit na rozdíl dvou branek.
28'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Eliška Jačková).
27'
Domácí hráčky si nepřesně přihrály, Slavia trestá brankou a vede o dvě branky.
26'
Skóre se nám teď posunulo o jeden gól na každé straně. Necelých pět minut před koncem prvního poločasu vede Slavia ve Zlíně 10:9.
24'
Po čase se teď do vedení vrací hráčky Slavie, domácí lavička odpovídá oddechovým časem.
24'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Magdaléna Svobodová).
22'
Gól vstřelil tým HC Zlín (Monika Kříčková).
21'
V jednadvacáté minutě se nám skóre posunulo na 7 – 7.
16'
15'
O vyrovnavací branku se postarala Hradilová, která se dokázala uvolnit na brankovišti a zamířit přesně.
15'
Nyní jsme viděli dva rychlé góly, na každé straně po jednom.
14'
Pískán přešlap domácím hráčkám.
13'
SKvělý zákrok hostující gólmanky. Při tom ale dostala míčem přímo do hlavy a zůstává na zemi otřesena. Rozhodčí okamžitě přerušují hru.
12'
Přesná střela domácích. Už je to znovu jen o jednu branku.
9'
Z pravé strany trefuji slávistické hráčky přesně na protější tyč.
8'
Chyba v rozehrávce, kterou domácí hráčky trestají. Prosadit se dokázala Mizerová.
8'
Domácí hráčky se konečně prosazují a snižují na rozdil dvou gólů.
7'
Opět rychlá akce, z které je tu daslší gól v domácí brance. Slavia zatím dokáže lépe proměňovat své šance.
7'
Hostující hráčky teď navyšuji vedení na rozdíl dvou gólů.
5'
Zatím sledujeme sérii nepřensnosti na obou stranách. Když už se některý z týmu dostane ke střele, tak skvělým zákrokem zasáhnou gólmanky jednotlivých týmů.
3'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHC Slavia Praha (Veronika Galušková).
1'
Úvodní měření sil dopadlo v 1. kole lépe pro slávistické hráčky, které porazily ty zlínské v poměru 30:28. Utkání bylo hodně vyrovnané a podobný průběh by se mohl očekávat i v odvětě. Utkání ve zlínské hale začíná v 18:00 a vy jste k jeho sledování prostřednictvím našeho online přenosu srdečně zvaní.
HC Zlín se v průběžné tabulce nachází na deváté pozici se ziskem osmi bodů. Jejich soupeřky ze Slavie mají bodů dvacet a patří jim třetí pozice. V minulém utkání Zlín prohrál doma proti Olomouci těsně 26:28, Slavia udolala těsným výsledkem Most 27:26.
Hezký den všem sportovním fanouškům, vítáme vás u sledování online přenosu z 14. kola MOL ligy žen, ve kterém se představí házenkařky HC Zlín a DHC Slavia Praha. Utkáním vás provede Michal Chadim.