Házená - MOL liga ženy - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Poruba : Michalovce - 10. listopadu 2021   18:00

Poruba
Poruba
5' Tichá  • 11' Desortová  • 13' Tichá  • 18' Polášková  • 19' Baumbachová  • 20' Salašová  • 21' Tichá  • 24' Baumbachová  • 29' Polášková  • 29' Dybalová  • 33' Desortová  • 40' Maiwaelderová  • 43' Maiwaelderová  • 45' Salašová  • 50' Kavalová  • 51' Tichá  • 54' Polášková
21:31
(12:18)
Michalovce
Michalovce
3' Popovcová   • 4' Bajčiová   • 5' Rebičová   • 8' Trúnková   • 10' Bajčiová   • 12' Štefaníková   • 17' Bajčiová   • 18' Godećová   • 20' Štefaníková   • 21' Trúnková   • 22' Rebičová   • 23' Trúnková   • 24' Štefaníková   • 25' Holejová   • 27' Rebičová   • 29' Bajčiová   • 31' Trifunovičová   • 32' Holejová   • 37' Godećová   • 39' Trifunovičová   • 42' Dvorščáková   • 45' Štefaníková   • 51' Rebičová   • 57' Dvorščáková   • 58' Radovićová   • 60' Trifunovičová
Poruba
Friedel Pavel, Kučerka Tomáš
Michalovce

DHC Sokol Poruba – Iuventa Michalovce 21:31 (12:18)
Nejvíce branek: Polášková 5/2, Tichá 4, Desortová 4/2 – Godećová 6/4, Štefaníková 4, Rebičová 4. Rozhodčí: Friedel Pavel, Kučerka Tomáš. Sedmimetrové hody: 4/4 – 5/5. Vyloučení: 2:2.
60'
Gól vstřelil tým Iuventa Michalovce (Milica Trifunovičová).
59'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Silvie Polášková).
58'
Polášková ze sedmičky zakončuje přízemní střelou.
58'
Marija Radovićová z brejku dokázala z pravé strany zamířit přízemní střelou k tyči.
57'
Gól vstřelil tým Iuventa Michalovce (Alena Dvorščáková).
56'
Na obou stranách jsou teď vidět nepřesnosti v zakončení.
54'
Silvie Polášková si udělala prostor k zakončení a snížilila přízemní střelou.
51'
Rebičová střelou z dálky zakončuje přesně a vrací Michalovcům desetibrankové vedení.
51'
Z pozice pivotky se prosazuje z hranice brankoviště Tichá.
50'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Aneta Kavalová).
49'
Vyloučení v týmu Iuventa Michalovce (Alena Dvorščáková).
49'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Iuventa Michalovce (Ivana Godećová).
45'
Gól vstřelil tým Iuventa Michalovce (Bibiana Štefaníková).
45'
Salašová zakončuje svůj pokus střelou podél brankářky k tyči.
43'
Hana Maiwaelderová z křídla dokázala na vzdálenější tyč snížit znovu na rozdíl deseti branek.
43'
Oddechový čas pro domácí.
42'
Alena Dvorščáková z dalšího rychlého brejku přidala další branku.
42'
Ivana Godećová ze sedmička přidala další branku Michalovců.
41'
Domácí trenér napomínán žlutou kartou.
41'
Vyloučení v týmu DHC Sokol Poruba (Adéla Baumbachová).
40'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Hana Maiwaelderová).
39'
Milica Trifunovičová střelou podél brankářky dokázala navýšit vedení Michalovců už na deset branek.
38'
Technická chyba připravila domácí o míč, dopředu tak mohou hostující hráčky.
38'
Signalizovaná pasivita domácích.
37'
Ivana Godećová z brejku dokázala střelou o zem přidat další branku.
36'
Holejová ze sedmičky střelou dolů k levé tyči přidává další branku hostujícího týmu.
35'
Na obou stranách se nám teď množí nepřesnosti v zakončení.
33'
První úspěšnou střelkyní druhého poločasu ze strany domácích se stala Desortová.
32'
Z pravé strany zakončuje přízemní střelou Holejová.
31'
Milica Trifunovičová se prosazuje z brejku a otevírá skore druhého poločasu.
31'
Domácí hráčky rozehrály druhý poločas.
31'
30'
29'
Gól vstřelil tým Iuventa Michalovce (Vladimíra Bajčiová).
29'
29'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Tereza Dybalová).
29'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Silvie Polášková).
27'
Gól vstřelil tým Iuventa Michalovce (Marianna Rebičová).
25'
Gól vstřelil tým Iuventa Michalovce (Adriána Holejová).
24'
Vyloučení v týmu Iuventa Michalovce (Bibiana Štefaníková).
24'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Adéla Baumbachová).
24'
23'
Gól vstřelil tým Iuventa Michalovce (Nikoleta Trúnková).
22'
21'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Petra Tichá).
21'
20'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Ivana Salašová).
20'
19'
19'
18'
Gól vstřelil tým Iuventa Michalovce (Ivana Godećová).
18'
17'
16'
15'
Vyloučení v týmu DHC Sokol Poruba (Eliška Desortová).
14'
13'
Žlutá karta pro tým DHC Sokol Poruba (Ivana Novobilská).
13'
12'
Bibiana Štefaníková prostřelila vše co ji stálo v cestě.
11'
Eliška Desortová zakončuje domácí kombinaci k tyči.
10'
Vladimíra Bajčiová na druhé straně poměrně rychle vrací hostujícímu týmu dvoubrankové vedení.
10'
Desortová dokázala v krátkém sledu proměnit i druhou sedmičku.
8'
Nikoleta Trúnková na druhé straně zakončuje kombinaci slovenských hráček k tyči.
7'
Žlutá karta pro tým Iuventa Michalovce (Adriána Holejová).
6'
Eliška Desertová ze sedmičky trefuje do protipohybu hostující brankářky.
6'
Opět se nám množí nepřesností na obou stranách.
5'
Tichá první úspěšnou střelkyní, když se prosadila z pivota střelou o zem.
5'
Marianna Rebičová z dálky potrestala další zbytečnou ztrátu domácích hráček.
4'
Vladimíra Bajčiová z dálky překvapila domácí brankářku umístěnou střelou k pravé tyči.
3'
Martina Popovcová z druhého útoku slovenských hráček z pravého křídla trefuje na vzdálenější tyč.