Házená - MOL liga ženy - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Poruba : Olomouc - 26. září 2021   18:00

Poruba
Poruba
2' Polášková  • 4' Polášková  • 11' Prašivková  • 16' Maiwaelderová  • 18' Desortová  • 20' Salašová  • 24' Polášková  • 28' Desortová  • 30' Michalíková  • 36' Tichá  • 37' Desortová  • 38' Polášková  • 39' Desortová  • 41' Tichá  • 42' Tichá  • 44' Michalíková  • 46' Desortová  • 48' Tichá  • 49' Farářová  • 58' Desortová  • 59' Novobilská  • 60' Desortová
23:30
(9:13)
Olomouc
Olomouc
9' Kubáčková   • 9' T. Fryčáková   • 10' Kuxová   • 12' Sovová   • 15' T. Fryčáková   • 21' Možíšová   • 24' Možíšová   • 26' Závišková   • 27' T. Fryčáková   • 29' Možíšová   • 30' Možíšová   • 30' Krajčovičová   • 31' Jansová   • 33' Kuxová   • 33' T. Fryčáková   • 34' Kuxová   • 37' Jansová   • 40' Kapsová   • 41' Kapsová   • 45' T. Fryčáková   • 47' T. Fryčáková   • 49' Jansová   • 50' Jansová   • 51' Závišková   • 54' T. Fryčáková   • 55' Kapsová   • 57' Kuxová   • 57' Možíšová   • 59' Možíšová
Poruba
Špunar, Šlezingr
Olomouc

DHC Sokol Poruba – DHK Zora Olomouc 23:30 (9:13)
Nejvíce branek: Desortová 7, Polášková 5/1, Tichá 4 – T. Fryčáková 7, Možíšová 6, Jansová 4. Rozhodčí: Špunar, Šlezingr. Sedmimetrové hody: 3/1 – 1/1. Vyloučení: 1:3.
Je konec. Olomouc nakonec dotáhla utkání do vítězného konce a povedlo se jí vyhrát poměrem 30:23. Poruba se ve druhém dějství pokoušela dotáhnout náskok soupeřek, jenomže to se jí nakonec nepovedlo. Sledovali jsme vyrovnané utkání se šťastnějším koncem pro Zoru.
60'
Tak ještě jedna trefa, a sice v podání Desortové.
60'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Silvie Polášková).
59'
Ivana Novobilská se v tomto duelu prosazuje vůbec poprvé.
59'
A znovu je to o devět branek. Anna Možíšová přes obránkyni dokázala přesně zamířit.
58'
Domácí celek se přeci jenom dostal na dvacetibodovou hranici, o což se postaral Eliška Desortová.
58'
Oddechový čas pro domácí.
57'
Anna Možíšová po další domácí chybě ani na malý moment nezaváhala.
57'
A to na opačné straně přineslo trest, neboť přesný projektil vyprodukoval Natálie Kuxová.
56'
Poruba na další branku čeká dobrých pět minut, ani nyní se domácí celek neprosadil.
55'
Valentina Kapsová potvrdila svůj skvělý výkon a znovu zamířila bez větších problémů.
54'
Po více než třech minutách tu máme branku, o kterou se postaral Tereza Fryčáková.
53'
Domácí celek se sice dostal do zakončení, sudí si ale všiml nedovoleného zákroku Zory.
52'
Aktivita obou celků se nám hodně uklidnila, nyní nesledujeme zrovna moc akce.
51'
A je to o pět branek. Iva Závišková po pohledné kombinaci dokázala ideálně zakončit.
50'
Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Nikola Jansová).
49'
Anežka Farářová měla hodně prostoru a také času, což dokázala potrestat.
49'
V posledních minutách se v zakončování celkem daří, což potvrdila také Nikola Jansová.
48'
A na opačné straně si hostující obrana nedala pozor na Petru Tichou, která zamířila přesně.
47'
Přesilovou hru Olomouce se povedlo bleskově využít Tereze Fryčákové.
47'
Vyloučení v týmu DHC Sokol Poruba (Silvie Polášková).
46'
Na opačné straně rovněž neměla žádný velký problém se zakončením Eliška Desortová.
45'
Přesně pod horní brankovou konstrukci se nyní povedlo vypálit hostující Tereze Fryčákové.
44'
Je to o tři branky. Alžběta Michalíková prudkou střelou nedala brankářce žádnou šanci.
43'
Vyloučení v týmu DHK Zora Olomouc (Klára Sovová).
42'
Poruba se po kombinaci dostala do střelecké pozice, ve které nezaváhala Petra Tichá.
41'
O bleskové snížení se ovšem postarala Petra Tichá.
41'
A po domácí chybě se podruhé v krátkém časovém sledu prosadila Valentina Kapsová.
40'
Na opačné straně nezpanikařila Valentina Kapsová, která neměla žádný problém.
39'
A domácí celek i nadále snižuje. Eliška Desortová měla hodně prostoru a zavěsila.
38'
Silvie Polášková se po delší době dostala ke slovu a našla prostor u bližší tyče.
37'
Eliška Desortová se dokázala po pár přihrávkách prosadit svižným způsobem.
37'
Z následného protiútoku se ale povedlo skórovat také Nikole Jansové.
36'
Poprvé ve druhém dějství se prosazuje také domácí celek. Petra Tichá v poklidu zavěsila.
35'
34'
Hodně prostoru na své zakončení měla Natálie Kuxová, která uklidila míč přesně k tyči.
33'
O pár vteřinek později jí dokázala napodobit také Tereza Fryčáková.
33'
Až nyní to na sebe vzala Natálie Kuxová, které se povedlo uspět.
33'
V úvodu druhého poločasu sledujeme trápení v koncovce z obou stran, nyní jsou u míče domácí hráčky.
32'
Poruba se z prvního útoku nedokázala prosadil, následuje tedy protiakce soupeřek.
31'
31'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si pro změnu vzal na starost domácí celek.
31'
Máme za sebou první poločas, který nakonec lépe dopadl pro hostující celek. Sledovali jsme hodně vyrovnanou podívanou, žádné ofenzivní hody se zrovna nekonají a dost možná to bude v konečném výsledku těsné.
30'
30'
Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Denisa Krajčovičová).
30'
A na tříbrankový náskok dokázala trefit branku Anna Možíšová.
30'
Z podobné pozice byla úspěšná také Alžběta Michalíková.
29'
Anna Možíšová se po pár přihrávkách dostala do palebné pozice, odkud nezaváhala.
28'
Eliška Desortová to také v tomto případě vzala na sebe a povedlo se jí prostřelit brankářku.
27'
27'
A po další domácí chybě se pro změnu dokázala prosadit také Tereza Fryčáková.
26'
A je to o dvě branky. Iva Závišková našla pohodový recept na brankářku.
25'
Další sedmimetrový hod pro změnu zahrávala Denisa Krajčovičová, které se povedlo zamířit přesně.
24'
Z bleskového protiútoku ovšem dokázala srovnat krok Silvie Polášková.
24'
Neúspěšný byl také domácí celek, což na druhé straně potrestal Anna Možíšová.
23'
Hostující celek se ani v tomto případě nedokázal prosadit a hra se tak znovu otáčí.
22'
Eliška Desortová si vzala na starost další sedmičku domácích, jenomže tu neproměnila.
22'
Vyloučení v týmu DHK Zora Olomouc (Valentína Kapsová).
21'
Anna Možíšová po kombinaci svého celku dokázala poslat míč přesně pod břevno.
20'
Navíc to na sebe vzala Ivana Salašové, které se povedlo prostřelit brankářku k tyči.
19'
Olomouci se v posledních minutách směrem dopředu nedaří, nyní po chybě přichází o míč.
18'
A je srovnáno. Eliška Desortová svižnou střelou nedala brankářce sebemenší šanci.
17'
Domácí celek se nyní zapojil do útočného snažení, následoval nedovolený zákrok Zory.
16'
Na druhé straně měla na levém křídle hodně času Hana Maiwaelderová, která poslala míč na zadní tyči.
15'
Hosté jdou do vedení o dvě branky. Tereze Fryčákové se totiž povedlo procedit míč do branky.
14'
Vyloučení v týmu DHK Zora Olomouc (Nikola Jansová).
13'
Žlutá karta pro tým DHK Zora Olomouc (Tereza Fryčáková).
12'
Klára Sovová si řekla o nahrávku a posléze poslal míč kousek vedle nohy brankářky.
11'
Na opačné straně měla po kombinaci hodně prostoru Markéta Prašivková, která uspěla.
10'
Olomouc jde během necelé minuty dokonce do vedení, Natálie Kuxová uspěla se střelou k tyči.
9'
Žlutá karta pro tým DHC Sokol Poruba (Eliška Desortová).
9'
A posléze jí po domácí chybě dokázala napodobit také Tereza Fryčáková.
9'
Poprvé se v tomto duelu prosazuje také Zora Olomouc. Tereza Kubáčková přesným způsobem procedila míč do branky.
8'
Poruba se po nedovoleném zákroku dostává k rozehrávce z dobré pozice.
7'
Žlutá karta pro tým DHK Zora Olomouc (Tereza Kubáčková).
6'
Silvie Polášková si vzala na starost rozehrávku sedmimetrového hodu, v tomto případě ale selhala.
6'
Žlutá karta pro tým DHK Zora Olomouc (Natálie Kuxová).
5'
Olomouc se ani v tomto případě nedokázala prosadit, soupeř pro změnu útočí středem hrací plochy.
4'
A znovu měla hodně prostoru domácí Silvie Polášková, která uspěla také při svém druhém pokusu.
3'
Zora Olomouc se z následného protiútoku nedokázala prosadit a znovu tak hraje domácí celek.
2'
Jako první se prosazuje domácí celek. Silvie Polášková bezpečně uklidila míč do branky.
1'
Zora Olomouc si vzala na starost rozehrávku a poprvé útočí.
1'

DHC Sokol Poruba: Roháčková, Hřebejková – Kučerová, Dybalová, Farářová, Maiwaelderová, Kavalová, Tichá, Polášková, Michalíková, Prašivková, Bestová, Salašová, Desortová, Baumbachová, Novobilská.

DHK Zora Olomouc: Haládiková, Polášková – Závišková, Kapsová, Jansová, Sovová, Roupcová, Krajčovičová, Machačová, T. Fryčáková, Možíšová, Hejlová, Kuxová, Kubálková, Kubáčková..
Poruba se po třech odehraných zápasech nachází na desáté pozici, přičemž se jí povedlo získat dva body. Poruba jedinou výhru zaznamenala hned v prvním kole, ve kterém se jí povedlo uspět na půdě pražské Slavie. Od té doby Poruba ovšem nedokázala bodovat a připsala si dvě porážky v řadě. Soupeřem v tomto duelu bude Olomouc, která si počíná hodně podobně. Olomouci patří sedmá pozice, přičemž na svém kontě má tři body. Olomouc na první nevydařené kolo zareagovala velice dobře, neboť uhrála remízu proti polskému Ruchu a v minulém kole dokonce uspěla proti slovenské Ša´le.
MOL liga žen má na programu čtvrté kolo, v něm se proti sobě představí také DHC Sokol Poruba a DHK Zora Olomouc.