NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Winnipeg : Islanders - 29. března 2019   01:00

Winnipeg
Winnipeg
00:13' Lowry (B. Tanev, Beaulieu) • 06:11' Lowry (Trouba, B. Tanev) • 23:46' B. Tanev (Beaulieu, Lowry) • 46:46' Scheifele (Trouba, Wheeler)
4:5
(2:1, 1:1, 1:3)
Islanders
Islanders
10:19' Barzal  (Eberle) • 26:06' Lee  (Pulock, Jo. Bailey) • 47:49' Eberle  (Pulock, Pelech) • 58:14' Cizikas  (Beauvillier, Pulock) • 58:47' Eberle  (Barzal)
Winnipeg
Hellebuyck (Comrie) – Trouba, Beaulieu, T. Myers, D. Kulikov, Niku, Chiarot – Wheeler, Scheifele, Ehlers – Laine, K. Hayes, Connor – Little, Lowry, B. Tanev – Perreault, Copp, Hendricks.
Nicholson, Charron – Daisy, Knorr
Bell MTS Place, Winnipeg
15 321 diváků
Islanders
Lehner (Greiss) – Leddy, Boychuk, Pelech, Pulock, D. Toews, Mayfield – Lee, Barzal, Eberle – Jo. Bailey, B. Nelson, Dal Colle – Beauvillier, Kühnhackl, Komarov – M. Martin, Cizikas, Clutterbuck.

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů!
Tři hvězdy utkání:
1. Jordan Eberle (NY Islanders) 2+1
2. Ryan Pulock (NY Islanders) 0+3
3. Adam Lowry (Winnipeg) 2+1
A je tu konec! Ve třetí třetině jsme viděli hned 4 branky a parádní obrat v podání Islanders! Za domácí nejprve zvýšil Scheifele,ale o minutu později, tedy v 48. minutě přispěchal s odpověd Eberle a Isladers ztráceli znovu jen gól. Hellebuyck předváděl neuvěřitelné zákroky a vypadalo to, že Jets budou brát 2 body,ale v 59. minutě nejprve vyrovnal Cizikas a o pár vteřin později vstřelil rozhodující gól Eberle a rozhodl o výhře Islanders!
Střely po 3. třetině: Domácí – 37, Hosté – 44.
59:57'
Kotouč za brankou Lehnera, tohle hosté zvládnou!
59:39'
Laine minul branku střelou z jendičky!
59:20'
Domácí to zkouší se 6ti hráči!
58:47'
Islanders právě vstřelili branku!
Tak to je obrat jako hrom! Barzal zavezl kotouč do třetiny a krásnou zadovkou našel před brankou volného JORDANA EBERLEHO, který se neukvapil a poslal kotouč do sítě. Asistence: Mathew Barzal.
58:14'
A je srovnáno! Islanders se zaslouženě vrátili do zápasu, když kotouč, který propadl Hellebuyckovi doklepl CASEY CIZIKAS do branky!.
Asistence: Anthony Beauvillier a Ryan Pulock.
57:50'
Islanders se snaží vyrovnat a střílí ze všech pozic, Hellebuyck se rozhodně nenudí.
57:05'
Jordan Eberle dostal skvělou nahrávku na druhou tyč a mohl střílet do prázdné, ale Connor Hellebuyck předvedl neuvěřitelný zákrok a našel kotouč v lapačce!
56:40'
Adam Lowry znovu tečoval kotouč letící od modré,ale touš zamířil těsně vedle odkryté klece!
56:10'
Bryan Little se snaži zbavit protihráče,ale Eberle stále dotírá na domácího hráče.
55:59'
Bryan Little mohl pravděpodobně rozhodnout, ale nedokázal překonat ležícího Lehnera!
55:19'
Islanders znovu vyhazují a přesilová hra se krátí.
54:40'
Wheeler hledal krásnou zadovkou před brankou volného Laineho,ale ten s kotoučem nepočítal a touš opustil třetinu.
54:05'
Islanders vyhráli buly a vyhazují kotouč přes všechny čáry.
53:53'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Leo Komarov – 2 min., podrážení).
53:47'
Devon Toews vypálil od modré, ale jeho střela se přes houštinu hráčů nedostala na branku.
53:05'
Kotouč je nyní často ve třetině Islanders a Jets pomalu odpočítávají konec třetiny.
52:29'
Tyler Myers se poroučel k ledu po střetu s Barzalem, ale rozhodčí zůstávají klidní.
51:59'
Hayes se snažil proklouznout do třetiny,ale Scott Mayfield ho přišpendlil na mantinel a odebral mu kotouč.
51:20'
Laine hledal nahrávkou Hayese, ale kotouč našel pouze hráč Islanders.
50:50'
Blake Wheeler nabral kotouč ve středním pásmu a zavezl ho do třetiny, bohužel pro domácí o něj proti přesile přišel.
49:05'
Connor Hellebuyck podržel kotouč vystřelený od modré a následuje komerční přestávka.
47:49'
A máme tu bleskurychlou odpověď hostů! Pulock vypálil od pravé strany, jeho pokus Hellebuyck vyrazil před sebe, kde stál připravený JORDAN EBERLE, který doklepl touš do branky.
Asistence: Ryan Pulock a Adam Pelech.
Dnešní utkání sleduje 15 321 diváků.
46:46'
Winnipeg právě vstřelil branku!
Domácí využívají přesilovou hru! Trouba vypálil od modré a jeho pokus šikovně tečoval MARK SCHEIFELE mimo dosah Lehnera..
Asistence: Jacob Trouba a Blake Wheeler.
46:05'
Wheeler našel na středu postaveného Scheifeleho,ale ten trefuje pouze tyč!
45:44'
Lowry vystihl nahrávku soupeře a pelášil do třetiny hostů, bohužel pro něj
45:39'
Pelech nahodil kotouč a Islanders kombinují ve třetině.
44:39'
Barzalovi vyšla první klička,ale při druhé mu kotouč sebral Copp, bohužel pro domácí neměl Copp energii a pouze nahodil kotouč na branku.
43:39'
Sami Niku tečoval střelu od mantinelu těsně vedle branky.
43:29'
Isladers jsou znovu aktivnější a probírají se domácí fanoušci.
42:59'
Islanders se dostali do přečíslení 3 na 2, ale Tom Kühnhackl netrefil branku a celou šanci pohřbil.
42:10'
Barzal to zkusil od modré, jeho pokus Hellebuyck kryje.
41:41'
Pelech hledal Barzala,ale těsně před ním kotouč odpálil obránce Jets.
41:17'
Tyler Myers vyvezl kotouč a z přesilové hry zbývají poslední vteřiny.
40:59'
Jets se podařilo vyhodit a kotouč je stále ve středním pásmu.
40:01'
Úvodní buly pro hostující tým, který má k dispozici přesilovou hru.
40:01'
Je tu konec i druhé třetiny. V tomto dějství si oba týmy připsaly po gólu, když se nejprve prosadil laserově přesnou střelou do rohu Tanev a následně Islanders využili dvojitou početní výhodu, když kotouč před brankářem tečoval Lee. Islanders zvyšovali tempo a vytvářeli si více šancí než soupeře,ale Hellebuyck předvádí výborný výkon. Do šaten se jde tak za stavu 3:2.
Střely po druhé třetině: Domácí – 26, Hosté – 29.
Třetí třetina začne přibližně v 03:01.
40:00'
39:40'
Mathieu Perreault sedí znovu na trestné a Jets se podařilo vyhodit touš.
39:32'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Mathieu Perreault – 2 min., hákování).
39:25'
Tanev vyhazuje kotouč, povedené oslabení v podání Jets.
38:58'
Islanders jsou zpátky s kotoučem ve třetině.
38:29'
Ryan Pulock vypálil z jedničky od levého mantinelu, ale střela mu vůbec nesedla a Jets vyhazují.
37:49'
Jets se dostali ke kotouči na mantinelu a odpálil ho až k Lehnerovi.
37:28'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Mathieu Perreault – 2 min., podrážení).
37:19'
Josh Bailey si krásně povodil obránce a řítil se sám na branku,ale střela se mu příliš nepovedla a kotouč zamířil do středu branky.
36:58'
Islanders jsou stále ve třetině Jets a domácí hráči již bruslí hodně ztěžka.
36:05'
Anthony Beauvillier pálil od mantinelu, ale jeho střele chyběla přesnost.
35:30'
Islanders napadají rozehrávku soupeře a získávají tak spoustu kotoučů.
34:39'
Connor Hellebuyck ležel na zádech,ale přesto dokázal zasáhnout hokejkou a sebrat šanci Nelsonovi!
34:05'
Ztečovaná nahrávka skončila až mezi diváky a následuje komerční přestávka.
33:40'
Kevin Hayes mohl střílet do odkryté branky,ale než si kotouč srovnal Lehner stihl zasáhnout!
33:10'
Další vyhození v podání Islanders.
32:49'
Casey Cizikas vyvezl kotouč až do třetiny soupeře a ušetřil čas.
32:20'
Jacob Trouba se prezentoval dělovkou od modré, Lehner pak povedeným zákrokem betonem.
31:48'
Jets vyhráli buly a kombinují ve třetině, Lehner si připsal zákrok proti střele od mantinelu, ale Jets jsou znovu na kotouči.
31:27'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Johnny Boychuk – 2 min., podrážení).
31:19'
Connor Hellebuyck Jets přidávají na tempu a začínají si také vytvářet šance!
30:29'
Leo Komarov promáchl skákavý kotouč těsně před brankou!
29:50'
Střely na branku v této třetině hovoří jasně 4:10 pro Islanders!
28:40'
A mohlo být srovnáno! Adam Pelech se dostal k odraženému kotouči u kruhu pro vhazování,ale nedokázal trefit přesně!
28:10'
Nepovedená rozehrávka domácích končí zakázaným uvolněním.
27:12'
Po delší době vidíme znovu hru 5 na 5.
26:53'
Lehner vyrazil z branky až k modré čáře,ale odpálil kotouč před dotírajícím protihráčem.
26:06'
Hosté využívají početní výhodu a snižují náskok! Pulock s Bayleym si párkrát vyměnili kotouč až první jmenovaný vypálil, jeho pokus tečoval ANDERS LEE a nedal brankáři šanci.
Asistence: Ryan Pulock a Josh Bailey.
25:40'
Jacob Trouba zachytil kotouč a vyhodil ho přes všechny čáry.
25:20'
Islanders vyhráli důležité buly a mají dispozici dlouhou přesilovou hru 5 na 3.
25:05'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Tyler Myers – 2 min., krosček).
25:05'
Connor Hellebuyck si připsal hned 3 úspěšné zákroky, nejprve proti střele od modré a následně zasáhl i proti 2 dorážkám!
24:37'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Mathieu Perreault – 2 min., příliš mnoho hráčů).
23:46'
Domácí přidávají další branku! Dva protihráči neměli hokejku a domácí toho perfektně využili, když BRANDON TANEV vymetl horní růžek!
Asistence: Nathan Beaulieu a Adam Lowry.
23:19'
Islanders vstoupili do prostředního dějství lépe a určují tempo hry.
22:35'
Anthony Beauvillier vypálil od pravého mantinelu,ale byl už ve velkém úhlu a netrefil branku.
21:59'
Jordan Eberle se ocitl sám s kotoučem před Hellebuyckem,ale rychlým přehozením do backhandu brankáře nepřekonal.
21:30'
Barzal našel pěknou backhandovkou na modré postaveného Pelecha,ale jeho pokus mířil příliš vysoko.
20:50'
Connor Hellebuyck si připisuje první zákrok ve druhé třetině.
20:01'
Úvodní buly pro hostující tým.
20:01'
A je tu konec bláznivé první třetiny. Hned po 13 vteřinách se domácí dostali do vedení, když se kotouč odrazil od brusle Lowryho do branky. O 5 minut později tečoval stejný hráč střelu od modré a Jets se znovu radovali. Za Islanders se prosadil Barzal, který střelou na druhou tyč rozvlnil síť. Lehner chytá opravdu výborně a už sebral domácím minimálně 2 gólovky.
Střely po první třetině: Domácí – 17, Hosté – 12.
Druhá třetina začne přibližně v 2:07.
20:00'
19:27'
Lowry vypálil od mantinelu, ale Lehner zasáhl vyrážečkou.
18:50'
Islanders jsou nastěhovaní ve třetině soupeře a kombinují podél mantinelů.
18:29'
Michael Dal Colle se dostal ke střele z kruhu pro vhazování a mířil pod ruku bránkáře, ale Connor Hellebuyck si připsal úspěšný zákrok a zachránil Jets!
17:49'
Kulikov přišel o kotouč ve vlastní třetině,ale bohužel pro Islanders toho hostující hráč nedokázal využít.
17:10'
Po střele od modré vznikl před brankou Lehnera obrovský zmatek,ale volný kotouč nakonec odpálil obránce.
16:50'
Kotouč ve třetině islanders, ale Jets se zatím nedostali ke střele.
16:05'
Lee vypálil kousek za modrou, ale jeho pokus mířil do středu branky.
15:01'
Brock Nelson zkoušel vypálit skrz obránce, ale jeho pokus trefil právě domácího beka.
14:23'
Scott Mayfield je zpět na ledě a uvidíme znovu hru 5 na 5.
12:32'
Trouba nakonec zamířil vedle,ale kotouč se odrazil zpět k Scheifelemu, ale ten nedokázal překonat ležícího Lehnera!
12:11'
Jets stále kombinují,ale chybí střela.
11:40'
Islanders vyhodili ihned po buly a kotouč je u Connora Hellebuycka.
11:16'
Jacob Trouba vypálil dělovku od modré, Lehner měl odkrytý výhled a v klidu zasáhl.
11:01'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Scott Mayfield – 2 min., hákování).
10:19'
Hosté snižují! Eberle získal kotouč ve třetině soupeře a krásnou nahrávkou vyzval ke skórování MATHEW BARZALA, který se prosazuje střelou pod ruku!
Asistence: Jordan Eberle.
09:59'
Tanev se snažil stahovačkou přejít přes obránce, ale Nelson ho dobře vystál a kotouč odebral.
09:19'
Islanders jsou po delší době u kotouče,ale nedaří se jim usadit ve třetině domácích.
08:39'
Domácí jsou stále na kotouči a vytváří si spoustu šancí, úvod utkání patří jednoznačně Jets.
06:50'
Blake Wheeler se krásně vyhl ležícímu obránci, ale Lehner mu vypíchl kotouč, ten se odrazil k Ehlersovi a ten nepochopitelně netrefil prázdnou branku!
06:11'
Jets přidávají další branku! Tanev zavezl kotouč, poslal ho zpět na modrou, odkud Trouba vypálil., jeho pokus těsně před brankou tečoval ADAM LOWRY a zapsal tak svůj druhý gól. Asistence: Jacob Trouba a Brandon Tanev.
04:18'
Blake Wheeler hledal střílenou nahrávkou před brankou postaveného spoluhráče, ale hostující brankář dobře zasáhl hokejkou.
03:50'
Další obrovská šance pro domácí, ale Lehner se stihl přesunou a betonem zasáhnout u druhé tyče!
03:10'
Johnny Boychuk se snažil vypálit od modré, ale trefil prvního hráče a u kotouče jsou Jets.
02:20'
Connor Hellebuyck si připisuje první zákrok zápasu, když v lapačce ukryl střelu od modré.
01:50'
Domácí náhodný gól hodně nabudil a jsou všude rychleji. Islanders se ještě nedostali ke kotouči.
00:13'
A je tu první branka utkání! Ihned po úvodním buly se Tanev vřítil do třetiny a s kotoučem se otáčel na branku, ale puk mu utekl a trefil ADAMA LOWRYHO do brusle a od ní zamířil do branky!
. Asistence: Brandon Tanev, Nathan Beaulieu.
00:01'
Winnipeg Jets
Jets jsou na tom o trochu lépe, vyhráli 3 z posledních 5ti zápasů. Jets vyhráli nad Kings, Ducks a Predators. Naopak porážky přišly s Vegas a v minulém kole s Dallasem 2:5. Na listinu úspěšných střelců se zapsali Connor a v přesilové hře Laine. Jets mají už jisté play off a v tabulce je najdeme na 3. místě Západní konference s 94 body.
Nejproduktivnější hráči¨
1. Wheeler – 20 + 68
2. Scheifele – 35 + 45
3. Connor – 33 + 30
New York Islanders
Islanders nezažívají povedené období. Z posledních 5ti zápasů vyhráli pouhé 2, když si poradili s Flyers a Predators. Naopak porážky přišly s Bostonem, Montrealem a v minulém kole s Columbusem. Islanders se stala osudná třetí třetina, když inkasovali 3 góly. V tabulce Východní konference najdeme Ostrovany na 6. místě s 95 body.
Nejproduktivnější hráči
1. Barzal – 17 + 42
2. Bailey – 16 + 37
3. Nelson – 24 + 26
Dobré ráno, vítám všechny fanoušky zámořské NHL. Dnes se spolu podíváme na zápas mezi Winnipeg Jets a New York Islanders.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.