NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Kings : Devils - 6. listopadu 2021   03:30

Kings
Kings
39:58' A. Kempe (D. Brown, Kopitar) • 56:20' Kaliyev (M. Roy, Athanasiou) • 60:42' Iafallo (Danault)
3:2
(0:0, 1:0, 1:2 - 1:0)
Devils
Devils
43:19' Bratt  (N. Hischier, A. Johnsson) • 59:36' Zacha  (Graves, Bratt)
Kings
C. Petersen (Quick) – Clague, Edler, M. Roy, O. Määttä, M. Anderson, Björnfot – D. Brown, Kopitar, Athanasiou – Iafallo, Danault, A. Kempe – T. Moore, Kupari, Grundström – Kaliyev, B. Lizotte, B. Lemieux.
Rehman, Luxmore – Mills, Johnson
Staples Center, Los Angeles
16 045 diváků
Devils
Blackwood (J. Bernier) – Geertsen, Graves, Severson, Ty Smith, P. K. Subban, Siegenthaler – Holtz, N. Hischier, Zacha – Bratt, Mercer, A. Johnsson – Tatar, M. McLeod, Šarangovič – Vesey, F. Gauthier, Kuokkanen.

Dramatický zápas vyzněl lépe pro domácí, kteří vyhrávají v prodloužení. Pavel Zacha gólem v poslední minutě poslal utkání do prodloužení, ve kterém o výhře Los Angeles rozhodl Alex Iafallo.

Los Angeles právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto, bod za výhru prodloužení získává Los Angeles. Před brankou zůstal volný ALEX IAFALLO, který získal přihrávku a rychle zakončoval do horní části branky. Asistence: Phillip Danault.
60:28'
Domácí se dostali do situaci dva na jednoho, ale zakončující Kale Clague trefil jen brankáře.
60:01'
Úvodní buly v prodloužení pro domácí.
60:01'
Začalo prodloužení.
Oba týmy mají bod, pro hosty ho zachránil Pavel Zacha. O další bod se bude bojovat.
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:50'
Už se pravděpodobně nic nestane a uvidíme prodloužení.
59:36'
Devils právě vstřelili branku!
Hostům to vyšlo a je vyrovnáno. Tvrdou ránou z kruhu poslal kotouč do horního rohu branky PAVEL ZACHA. Skvělou práci odvedl přihrávají Graves. Asistence: Ryan Graves a Jesper Bratt .
59:24'
Pavel Zacha z dobré pozice nedokázal vypálit přesněji.
59:00'
Zacha a jeho kolegové kombinují v útočném pásmu. Zatím čekají na velkou šanci.
58:45'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Kings. Hosté budou pokračovat v šesti.
58:34'
Hosté odvolávají brankáře, zkouší to v šesti.
58:17'
Devisl rozehrávají od své branky, P. K. Subban má puk pod kontrolou.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině, hosté se nyní usadili v útočném pásmu.
56:20'
Přesilovka je úspěšná a domácí jdou do vedení, prosazuje se ARTHUR KALIYEV. Ujala se jeho rána od modré čáry. Asistence: Matt Roy a Andreas Athanasiou.
56:14'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Damon Severson – 2 min., vysoká hůl).
55:10'
Andreas Athanasiou pálil z dobré pozice před brankou, ale gólmana překonat nedokázal.
54:30'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit v útočné třetině.
53:37'
Před brankou Devils se strhla potyčka. Uvidíme, zda se bude vylučovat.
53:15'
Mackenzie Blackwood přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
52:57'
Do útočného pásma se dostali domácí, kteří se pokouší něco vymyslet.
51:02'
Přesilovku hrají domácí a po střele Kopitara musel zasahovat brankář.
50:41'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Damon Severson – 2 min., nedovolené bránění).
50:23'
Bratt se znovu dostal do dobré střelecké pozice, ale nedokázal vypálit podle představ.
49:18'
Vhazovat se nyní bude ve středním pásmu, puk vypadl z hrací plochy.
48:09'
Brown si sjel do dolní části kruhu, dostal přihrávku a pálil. Jeho projektil kryje brankář.
47:06'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Damon Severson – 2 min., podrážení).
45:46'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Brendan Lemieux – 2 min., nedovolené bránění).
45:23'
Jesper Bratt minul branku ze střelecké pozice, kterou si díky dobrému pohybu dokázal vypracovat.
43:43'
Edler výborně tečoval spoluhráčovu střelu, ale puk končí v moci brankáře.
43:19'
Je vyrovnáno, svůj brejk dokázal povedeným blafákem zakončit rychlý JESPER BRATT. Asistence: Nico Hischier a Andreas Johnsson.
41:23'
Mackenzie Blackwood musel být znovu pozorný, se střelou Edlera si celkem snadno poradil.
41:19'
Trevor Moore z bezprostřední blízkosti nedokázal zakončit podle představ. Jeho střelu zápěstím kryje brankář.
40:57'
Cal Petersen si dokázal poradit se střelou, kterou vyslal Damon Severson.
40:01'
Úvodní buly třetí třetiny pro hostující celek, Nico Hischier vybojoval puk.
40:01'
40:00'
39:58'
V samotném závěru druhé třetiny jde do vedení domácí celek, tečí se prosazuje ADRIAN KEMPE. Asistence: Dustin Brown a Anže Kopitar.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.
37:33'
Aktivně hrající Arthur Kaliyev to vzal na sebe. Střelecký pokus byl zblokovaný.
36:56'
Rasmus Kupari z dobré pozice mezi kruhy nedokázal vystřelit tak, jak si představoval.
35:45'
Vyloučený hráč se vrací do hry.
34:43'
Jesper Bratt se dostal do zakončení, ale trefil jen brankáře, který si s tečovaným pokusem poradil.
34:09'
Přesilovku hrají Devils, ale nyní pálil Alex Iafallo. Jeho bekhendová střela nebyla přesná.
33:45'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Alexander Edler – 2 min., sekání).
31:50'
Mikey Anderson od modré čáry vypálil, jeho pokus v pohodě kryje brankář Mackenzie Blackwood. Hra je přerušená.
29:35'
Holtz to vzal na sebe, s jeho pokusem neměl brankář mnoho práce.
29:11'
Domácí Anže Kopitar vypálil z dobré pozice, ale jeho ránu zápěstím kryje brankář Mackenzie Blackwood.
27:36'
Michael McLeod se dostal do zakončení, ale jeho pokus končí v moci brankáře.
26:54'
Další střela od modré, tentokrát od Ryana Gravese, Petersen byl připraven zasáhnout.
26:16'
Subban se pokusil o tvrdou střelu od modré čáry, ale při tomto pokusu si zlomil hokejku. Petersen tentokrát nemusel zasahovat.
25:43'
Phillip Danault se s pukem kolem mantinelu neprodral. Parádní práce jednoho z hostujících obránců.
25:27'
Hra byla opět přerušena, tentokrát kvůli puku na lavičce hráčů. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
25:03'
Tohle zavánělo další početní výhodou pro domácí tým, ale rozhodčí tentokrát nechal hru pokračovat.
24:33'
Petersen si musel dojet pro puk za vlastní branku, kde ho následně rozehrál na volného spoluhráče.
24:20'
Anže Kopitar vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře, ale ten obstál na výbornou. Vhazovat se bude před jeho brankou.
24:18'
23:44'
Netrvalo to dlouho, ale ihned po vhazování se hosté dostali na puk, který následně opět vyhodili přes všechny čáry.
23:24'
Puk se dotknul ochranné sítě nad brankou, hra byla přerušena. Vhazovat se bude před Blackwoodem.
23:02'
Skvělý zákrok Blackwooda proti střele od modré. Hosté se ubránili a vyhazují puk až k Petersenovi.
22:29'
Kings se velmi obtížně drží v útočném pásmu. Hostující tým opět předvádí v obranné fázi skvělý výkon.
22:18'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Tomáš Tatar – 2 min., podrážení).
21:41'
Hostující tým vstoupil do druhé třetině poměrně lépe než domácí. Devils se drží v útočném pásmu a kombinují.
20:31'
20:01'
Další třetina začne přibližně v 4:30.
Máme za sebou úvodní třetinu tohoto utkání, kde sice byli střelecky aktivní hosté z New Jersey, ale do vyložených šancích se dostávali především domácí tým. Jenže tomuto zápasu zatím vládnou oba brankáři, kteří i nadále drží čisté konto.

Počet střel na branku: 9 – 11
20:00'
19:46'
Dustin Brown si skvěle najel před hostující branku, ale puk se mu nakonec nepodařilo protlačit za záda brankáře.
19:22'
Zdá se, že ani domácí tým nepochodí se svou početní výhodou. Hosté z New Jersey jsou v obraně i nadále precizní.
19:01'
Byla ohlášena poslední minuta první třetiny.
18:36'
Vhazování se v útočném pásmu příliš nepovedlo. Hosté získali puk ihned po vhazování a ten vyhodili přes všechny čáry.
18:29'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Ryan Graves – 2 min., podrážení).
18:17'
Další obrovská šance pro domácí tým, ale opět zasáhnul hostující brankář, který puk vyrazil betonem mimo ohrožení jeho branky.
17:51'
Subban musel počkat, než oba týmy prostřídají, aby měl vůbec komu přihrát. To se po krátké chvíli stalo.
17:16'
Pomalu se blíží konec první třetiny. Ve Staples Center zatím diváci branku neviděli. Kings hrají s Devils stále nerozhodně.
16:41'
Anže Kopitar se přece jenom dostal do skvělého zakončení, které ovšem nestačilo. Mackenzie Blackwood se blýsknul skvělým zákrokem na brankové čáře.
16:18'
16:04'
15:48'
Kopitar se snažil prokličkovat do zakončení, ale nikde se nedostal. Skončil už na prvním obránci a ještě ve středním pásmu.
15:23'
Pomalu se blíží krátké početní výhoda domácího týmu. Uvidíme, jak se v ní předvedou. Devils svou výhodu nevyužili.
14:54'
Po delší době byli domácí hráči na návštěvě v útočném pásmu, ale Blackwooda v brance hostů neohrozili.
14:39'
Probíhá poslední komerční přestávka v této třetině.
14:32'
Devils si moc své početní výhody neužily. Teď budeme svědky další početní možnosti, jelikož týmy budou hrát ve čtyřech na každé straně.
14:18'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Jesper Bratt – 2 min., nedovolené bránění).
14:03'
Další skvělá obranná práce, tentokrát od Kopitara, který čistým způsobem získal puk, který následně vyhodil.
13:50'
Jesper Bratt si skvěle najel na zadní tyč, ale svou pohotovou střelu opřel pouze do obránce, který puk zablokoval mimo led.
13:15'
Další skvělý obranný a hlavně čistý zákrok, po kterém následuje další vyhození puku přes celé hřiště.
12:44'
Zatím se domácímu týmu daří bránit a vyhazuje jeden puk za druhým. Devils se nedokáží udržet v útočném pásmu.
12:16'
Hostující tým má před sebou obrovskou příležitost, aby vstřelil úvodní gól. Uvidíme, jak se jim tato delší přesilovka vyplatí.
12:04'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Adrian Kempe – 2+2 min, vysoká hůl).
11:28'
Hráči Devils opět vysunuli své napadání a slaví zisk puku ve středním pásmu. Bohužel střídání trvá moc dlouho, a tak puk se pouze nahodil na Petersena.
10:58'
Domácí hráči se snaží o držení kotouče. To se jim sice daří, ale vůbec se nepostupuje vstříc brance soupeře.
10:47'
Další komerční přestávka.
10:47'
Kopitar se snažil vyhodit puk do středního pásma, ale nakonec kotouč skončil mezi diváky. Hra zůstane před Petersenem.
10:01'
Máme za sebou polovinu úvodní třetiny tohoto duelu a my stále v Los Angeles čekáme na první gól v zápase.
09:48'
Matt Roy napřáhnul k nejpříjemné střele od modré čáry, ale byl neúspěšný. Hostující brankář vyrazil puk svým betonem do rohu kluziště.
09:15'
Hostující hráči z New Jersey hrají zatím v obraně velmi pozorně a nepouštějí svého dnešního hostitele do zběsilých útoků.
08:41'
Probíhá komerční přestávka.
08:16'
Hra je sice velmi kouskovaná, ale určitě ne kvůli trestům. Tento zápas se zatím hraje velmi čistým způsobem.
07:41'
Phillip Danault byl na levé straně úplně sám, ale přece jenom nedostal tak skvělou přihrávku, aby se mohl s pukem dostat do útočného pásma.
07:16'
První formace Devils se opět postarala o menší vzrušení před domácí brankou ale i tak zůstal Petersen bez zákroku.
06:41'
Další nedorozumění v rozehrávce domácího týmu znamená, že budeme svědky dalšího zakázaného uvolnění.
06:19'
Bohužel pro Kings tohle bude zakázané uvolnění, hra se po krátké chvíli opět stěhuje před jejich branku.
05:50'
Kopitar se skvěle vrátil a čistým způsobem získal puk pro svůj tým. Domácí Kings opět můžou zaútočit.
05:21'
Úvod utkání je moc přerušovaný, zatím vůbec nemáme šanci sledovat plynulý hokej. Stále se přerušuje.
04:55'
Janne Kuokkanen se snažil puk protlačit za domácího brankáře, ale Petersen byl u své tyčky připraven a betonem vůbec nepohnul.
04:39'
Pavel Zacha to zkoušel zadovkou před branku, jenže jeho přihrávka našla pouze hokejku domácího obránce.
04:13'
Petersen se musel natáhnout pro puk, ale nakonec to všechno zvládnul. Následovat bude další vhazování před jeho brankou.
03:44'
První formace Devils se snažila postarat o nějaké vzrušení před brankou soupeře, jenže neúspěšně.
03:19'
Mackenzie Blackwood je pod obrovským tlakem, ale i nadále drží čisté konto v tomto zápase.
02:53'
Další domácí střela letěla na branku soupeře, ale ani tento projektil nehrozil hostujícího brankáře.
02:14'
Skvělé napadání Devils slaví zisk puku, ale to je tak všechno. Kings svou chybu dokázali napravit a puk získali na svou stranu.
01:37'
Úvodní desítky sekund tohoto zápasu jsou velmi rychlé z obou stran. Ani jeden tým se nedrží vzadu a spíše se tlačí do útoku.
00:56'
Alex Iafallo ujel všem, ale na brankáře nevyzral. Blackwood musel puk vyrazit mimo své brankoviště.
00:41'
První zákrok na svém kontě má domácí brankář, který musel zasáhnout proti střele od modré čáry. Tentokrát se bude vhazovat po pravici Cala Petersona.
00:26'
Hráči Devils se pokusili o rychlý přechod do útoku, ale rozhodčí jim odpískal ofsajd. Vhazuje se ve středním pásmu.
00:09'
Při prvním střídání jsou na ledě třetí formace jednotlivých týmů. Zápas ještě pořádně ani nezačal a už se začíná taktizovat.
00:01'

Los Angeles Kings: C. Petersen (Quick) – Clague, Edler, M. Roy, O. Määttä, M. Anderson, Björnfot – D. Brown, Kopitar, L. Andersson – Iafallo, Danault, A. Kempe – T. Moore, Kupari, Grundström – Kaliyev, B. Lizotte, B. Lemieux.

New Jersey Devils: Blackwood (J. Bernier) – D. Hamilton, Graves, Severson, Ty Smith, P. K. Subban, Siegenthaler – N. Hischier, Zacha, Bratt – Mercer, A. Johnsson, Tatar – M. McLeod, Šarangovič, Vesey – F. Gauthier, Kuokkanen.

Rozhodčí: Rehman, Luxmore – Mills, Johnson.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:30.