NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Carolina : Vegas - 12. března 2023   01:00

Carolina
Carolina
0:4
(0:1, 0:1, 0:2)
Vegas
Vegas
04:03' Marchessault  (Pietrangelo) • 37:20' R. Smith  (W. Karlsson) • 53:10' Cotter  (Pietrangelo, Stephenson) • 58:36' Howden  (Blueger)
Carolina
Andersen (Kočetkov) – Slavin (A), Burns, Skjei, Pesce, de Haan, Gostisbehere – A. Svečnikov, S. Aho II (A), Jarvis – Teräväinen, Kotkaniemi, Nečas – Martinook, J. Staal (C), Fast – Noesen, Stastny, Puljujärvi.
Sutherland, Luxmore – Pancich, Suchánek
PNC Arena, Raleigh
18 813 diváků
Vegas
Quick (Patera) – Martinez (A), Pietrangelo (A), McNabb, Theodore, Hague, Whitecloud – Barbašev, Eichel, Marchessault – R. Smith (A), W. Karlsson, Amadio – Cotter, Stephenson, Kessel – Howden, Blueger, Kolesar.

3. Jonathan Marchessault (VGK) 1+0
34 zákroků předvedl Jonathan Quick a získává své první čisté konto v dresu Vegas. Hostující celek trpělivou a poctivou hrou přečkal šance soupeře a své šance proměnil. Body bere Vegas.
59:45'
Puk je ve středním pásmu, nakonec se bude sedm vteřin před koncem vhazovat před brankou Vegas. Jonathan Quick je blízko první nule v uniformě Vegas.
59:20'
Domácí se znovu dostali do útočného pásma, kde kombinují.
59:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v zápase.
58:36'
Vegas právě vstřelilo branku!
Vegas tento zápas vyhraje, kotouč do prázdné branky dokázal z horní hranice mezikruží poslat BRETT HOWDEN. Asistence: Teddy Blueger.
58:10'
Jonathan Marchessault minul ze středního pásma prázdnou branku, icing se nepíská.
57:55'
Seth Jarvis z dobré pozice neuspěl.
57:35'
Carolina se nastěhovala do útočného pásma, kde kombinuje. Teuvo Teräväinen minul branku.
56:52'
Martin Nečas dobře pálil z kruhu, jeho projektil kryje brankář Jonathan Quick. Bude se vhazovat.
56:26'
Carolina pokračuje ve hře bez brankáře, domácí mají převahu.
56:08'
Domácí rána od modré čáry nebyla přesná.
55:58'
Na poslední chvíli dokázal Jonathan Quick zasáhnout proti střele soupeře. Komerční přestávka.
55:26'
Shayne Gostisbehere pálil, William Karlsson zblokoval jeho ránu. Carolina to zkouší v šesti bez brankáře.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině.
54:13'
Jack Eichel to zkoušel individuálně, ale nedokázal přejít přes obránce.
53:10'
Las Vegas přečkalo tlak soupeře, dostalo se do situace tři na jednoho a ránou z první prostřelil přesunujícího se brankáře PAUL COTTER. Rychlá akce výrazně přiblížila hosty k výhře. Asistence: Alex Pietrangelo a Chandler Stephenson.
53:01'
Shayne Gostisbehere pálil, ale neuspěl.
52:42'
Michael Amadio to zkoušel individuálně, ale v rozhodující moment o kotouč přišel.
52:03'
Michael Amadio a Zach Whitecloud se pokoušeli něco vymyslet před brankou soupeře, rána byla zblokovaná.
51:40'
Vegas dostalo kotouč do středního pásma, kde chvilku kombinovalo, pak o puk přišlo.
51:12'
Brent Burns jak obránce pálil od modré čáry, jeho rána nebyla vůbec špatná, ale obrana Vegas si dokázala poradit.
50:52'
Komerční přestávka.
50:35'
Brett Pesce kombinuje se spoluhráči v útočném pásmu. Domácí diktují tempo hry. Aho minul branku.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, domácí hokejisté jsou jednoznačně aktivnější, snadněji se dostávají do zakončení, ale zatím drží Jonathan Quick čisté konto.
49:30'
Domácí hokejisté rychle dokázali přenést hru, ale pokus o zakončení z pravé strany byl obranou zblokovaný do ochranné sítě.
48:47'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.
48:27'
Komerční přestávka a jen díky brankáři Vegas platí tento stav.
47:47'
Jonathan Quick vůbec nevěděl, kde je kotouč, ale spolu s obránci jej dokázal udržet mimo brankovou čáru. Domácí dominují.
47:11'
Icing Vegas.
46:40'
Seth Jarvis se dostal do zakončení po individuální akci, ale vypálit přesněji nedokázal. Následně se dožadoval odpískání faulu, ale sudí nechávají hru plynout.
45:55'
Jonathan Quick kryje kotouč poté, co rychle po vyhraném buly pálil Brent Burns.
45:51'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Vegas.
45:36'
Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Spokojenější mohou být ti, kteří fandí hokejistům z města neonů.
45:02'
Oba kluby střídají, Calvin de Haan rozehrává od své branky, rychle domácí přes střední pásmo prošli do útočného.
44:41'
Brent Burns pálil od modré čáry, jeho rána byla dobrá, ale kotouč končí těsně vedle branky, nechybělo moc.
44:00'
Brett Pesce páli, jeho rána byla zblokovaná obranou Vegas. Jesse Puljujärvi se následně dostal do dobré pozice, ale neuspěl.
43:15'
Střelecky je aktivnější domácí celek, v tomto ohledu vede 24:18.
43:02'
Domácí se dostali do ofsajdu, buly ve středním pásmu.
42:25'
Carolina hraje aktivně, tlačí se do zakončení, ale obrana Vegas je pozorná.
41:36'
Brett Pesce se dostal do zakončení, Jonathan Quick jeho ránu vychytal. Následně mu puk vypadl a domácí jej dostali do branky, ale sudí přerušil hru dříve.
41:10'
Carolina hraje aktivně, Brett Pesce to zkoušel od modré čáry, ale neuspěl.
40:49'
Paul Stastny se usadil v útočném pásmu, kde kombinoval se spoluhráči, ale obrana si dokázala poradit.
40:01'
40:00'
39:40'
Už se pravděpodobně nic nestane.
39:00'
Hlasatel nyní oznámil, že probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině, Carolina získala buly před brankou soupeře.
38:35'
Jonathan Marchessault se dostal do dobré střelecké pozice, jeho ránu dokázal zastavit domácí brankář. Bude se vhazovat.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetině, domácí hokejisté vybojovali po zakázaném uvolnění buly v útočném pásmu.
37:20'
Z ničeho nic navyšuje hostující celek své vedení, první výraznější střela Vegas ve třetině, po oklamání dvou obránců se sám před branku dostal a šikovně zakončoval REILLY SMITH. Asistence: William Karlsson.
37:03'
Frederik Andersen kryje kotouč po střele od modré čáry, Nicolas Hague neuspěl. Komerční přestávka.
36:41'
Hosté rozehrávají od své branky, situaci zvládli, ale pokus o rychlé zakončení nevyšel.
36:14'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Caroliny.
35:40'
Sledujeme rychlý hokej, která musí fanoušky bavit. Zbytečně se nepřerušuje.
35:12'
Snadno se domácí ubránili.
34:51'
Snadno domácí vyhazují, hosté mají problém s rozestavením útočné formace.
34:39'
Shea Theodore minul branku od modré čáry.
34:00'
Obrovské problémy mají hosté s přechodem do útočného pásma.
33:40'
Domácí brankář nechtěl rozehrávat, bude se vhazovat před jeho brankou.
33:20'
Vegas hraje přesilovku, ale nemůže se dostat do útočného pásma, dostalo se do ofsajdu.
33:10'
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes:
Sebastian Aho – 2 min., hákování.
33:05'
Komerční přestávka, a pak se bude vhazovat před brankou domácích.
32:44'
Frederik Andersen rozehrává od své branky, následně oba kluby střídají.
32:03'
Brett Pesce se dostal před brankou do komplikované situace, ale domácí obránce si dokázal poradit.
31:22'
Brayden McNabb pálil z mezikruží nad branku.
31:00'
Vegas je kompletní, sledujeme už nějakou dobu hru pět na pět.
30:08'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, přesilovka se domácím nedaří podle představ.
29:50'
Ivan Barbašev dostal hru do útočného pásma, kam vyhodil puk a pošetřil tak vteřinky z oslabení.
29:28'
Brayden McNabb vyhodil přes všechny čáry, Brent Burns rozehrává od své branky.
29:01'
Domácí se nastěhovali do útočného pásma, jsou v tlaku. Aho minul branku.
28:47'
Martin Nečas pálil z dobré pozice před brankou, minul ji.
28:41'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights:
Brett Howden – 2 min., krosček.
28:02'
Frederik Andersen upadl, a tak nebyl ve své brance, ale zaváhání soupeře nedostal útok Vegas využít.
27:30'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, zatím stále platí těsné vedení hostujícího celku, ale více ze hry mají domácí.
26:43'
Jesse Puljujärvi měl obrovskou šanci, mezi kruhy dostal výbornou přihrávku, ale trefil jen brankáře.
26:18'
Hosté měli zajímavou pozici, ale k puku před brankou se dostat nedokázali.
25:51'
Shayne Gostisbehere se vrací do svého obranného pásma, odkud rychle rozehrává. Sledujeme klidnější pasáž hry.
24:57'
Seth Jarvis pálil, ale kotouč po jeho střele končí v ochranné síti nad brankou. Bude se vhazovat.
24:45'
Ozývají se domácí fanoušci, kteří neustále ženou Carolinu v cestě za vyrovnáním.
24:24'
Hokejisté Las Vegas po zakázaném uvolnění získávají buly v útočném pásmu. 17:10, takový je poměr střel na branku.
23:44'
Chandler Stephenson sice hlídkoval před brankou, ale spoluhráči k němu nedokázali dostat kotouč.
23:30'
Jonathan Quick podržel své spoluhráče, velmi dobře zastavil domácí šanci.
23:21'
Shayne Gostisbehere se propracoval do zakončení, s jeho pokusem si dokázala poradit obrana.
22:50'
Ofsajd domácích znamená buly ve středním pásmu, Martin Nečas se hodně diví.
22:18'
Jack Eichel se sice dostal do útočného pásma, ale jeho akce byla velmi nepovedená. K zakončení se vůbec nedostal.
21:14'
V úvodu druhé části sledujeme velmi rychlý hokej, který musí především domácí fanoušky bavit.
20:45'
Hosté se dostali do útočného pásma, ale Jaccob Slavin se výborně vrátil a zastavil akci soupeře.
20:10'
Utkání pokračuje druhou třetinou.
20:01'
V první třetině byl jednoznačně lepší domácí celek, ale zatím jedinou branku vstřelil hostující klub.
20:00'
19:55'
Ještě jedno buly před brankou Caroliny. Více ze hry mají jednoznačně domácí.
19:30'
Brett Pesce pálil nad branku z dobré pozice mezi kruhy.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině, domácí se snadno dostali do útočného pásma. Zakončit však nedokázali.
18:12'
Teuvo Teräväinen se dostal do zakončení, ale jeho ránu kryje Jonathan Quick. Další zákrok brankáře Vegas.
18:00'
Vegas rozehrává od své branky, poslední dvě minuty hry ve třetině.
17:22'
William Karlsson se šikovně obtočil okolo obránce a bekhendem vypálil. Domácí brankář byl připravený.
16:50'
Domácí rozehrávají od své branky, nakonec je z toho jen zakázané uvolnění. Buly před domácí brankou.
16:24'
Frederik Andersen kryje kotouč, bude se vhazovat. Komerční přestávka.
16:00'
Jordan Staal měl skvělo šanci, ale jeho rána z mezikruží končí vedle branky.
15:25'
Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.
15:01'
Zach Whitecloud našel dlouhou přihrávkou spoluhráče, který ale rychle po přechodu modré čáry vypálit nedokázal.
14:41'
Střela od modré čáry minula branku, následně přečíslení neproměnili hosté.
14:23'
Tři na jednoho pokračovali domácí hokejisté, v rozhodující moment nedokázali zakončit.
14:00'
13:6, takový je poměr střel na branku.
13:18'
Brett Pesce se dostal do výborné střelecké pozice, ale trefil jen brankáře, aktivnější jsou jednoznačně domácí.
12:27'
Jonathan Quick přerušil hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
11:22'
Domácí se nedokázali usadit v útočném pásmu, Phil Kessel pálil po rychlé akci Vegas, ale trefil jen brankáře.
10:50'
Po krátké přestávce se bude vhazovat v útočném pásmu Vegas. Domácí se musí bránit tlaku soupeře.
10:20'
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, více ze hry mají domácí, kteří se snadněji dostávají do zakončení.
09:33'
Jesse Puljujärvi byl u kotouče první, zakázané uvolnění se nepíská. Následně se domácí usadili v útočném pásmu, a pak měl Jonathan Quick plné ruce, aby udržel kotouč mimo branku.
08:29'
Calvin de Haan od modré čáry vůbec netrefil branku, Jonathan Quick jen pohledem kontroloval situaci.
08:13'
Jesperi Kotkaniemi se propracoval do útočného pásma, Nicolas Hague ho nenechal vypálit.
07:37'
5:5, tak vypadá statistika střel na branku, v tomto směru je stav zápasu vyrovnaný.
06:32'
06:27'
Hosté rozehrávají od své branky, ve středním pásmu ale přišli o puk.
05:18'
Keegan Kolesar se propracoval do zakončení, ale ránu mu vychytal brankář Caroliny.
05:03'
Martin Nečas mohl odpovědět, dostal se před branku, ale gólmana prostřelit nedokázal. Pěkná Nečasova akce.
04:03'
Hodně nenápadná akce a hostující celek se dostává do vedení. Po pěkném průniku do útočného pásma se prosazuje střelou mezi betony brankáře JONATHAN MARCHESSAULT. Asistence: Alex Pietrangelo.
03:30'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu, sledujeme opatrnou pasáž hry z obou stran.
02:46'
Vegas sice dostalo kotouč do útočného pásma, ale k zakončení se tým nedostal. Následně se píská icing Golden Knights.
01:44'
Jeden z domácích zakončoval od modré čáry, kotouč končí vedle branky.
01:22'
Jonathan Quick kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.
01:00'
Jesse Puljujärvi se pokoušel dostat do zakončení poté, co Ivan Barbašev hodně špatně rozehrál.
00:31'
Sledujeme opatrný hokej, ani jeden celek se nemůže dostat do útočného pásma stabilněji.
00:11'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou domácích.
00:01'

Carolina Hurricanes: Andersen (Raanta) – Slavin, Burns, Skjei, Pesce, de Haan, Gostisbehere – A. Svečnikov, S. Aho II, Jarvis – Teräväinen, Kotkaniemi, Nečas – Martinook, J. Staal, Fast – Noesen, Stastny, Puljujärvi.

Vegas Golden Knights: Quick (Patera) – Martinez, Pietrangelo, McNabb, Theodore, Hague, Whitecloud – Barbašev, Eichel, Marchessault – R. Smith, W. Karlsson, Amadio – Cotter, Stephenson, Kessel – Howden, Blueger, Kolesar.
Zápas brzy začne.
Nastupují proti sobě dva z nejlepších týmů v NHL. Domácí Carolina je ve Východní konferenci na druhé pozici za dominantním Bostonem. Velmi dobře hraje v sezoně Martin Nečas, s jehož výkony padá a stoupá hra celého týmu. Hokejisté Vegas jsou v tabulce Západní konference na prvním místě s 84 body, stejné má druhé Los Angeles. Z posledních pěti zápasů oba kluby čtyři vyhrály. Dnes budeme sledovat velmi atraktivní hokej.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Carolina Hurricanes a Vegas Golden Knights.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.