Z dnešního utkání je to tedy vše. Já se s vámi loučím a přeji vám příjemný víkend a u dalšího on-line přenosu zase někdy na počtenou.
Mladá Boleslav nakonec zcela zaslouženě vítězí na ledě Olomouce 4:1, a připisuje si tak do extraligové tabulky velice důležité tři body.
60:00
59:45
Z levé strany vystřelil Laš, ale tento pokus nemohl Ritticha nijak ohrozit.
59:25
Bruslařům se podařilo dostat puk za Vošvrdovu bránu.
58:30
Rys zavezl puk do útočného pásma, ale zde se za ním hosté nijak extrémně už neženou.
57:57
Mora nahodila puk na Ritticha, který jej raději ukryl ve své výstroji.
57:45
K rázné střele od modré se nyní dostal Jarůšek, ale Vošvrda proti jeho pokusu vytáhl svůj beton.
57:18
Rys byl v útočné třetině dříve než puk, a tak je hostům odpískáno postavení mimo hru.
56:54
Mladá Boleslav drží kotouč ve svém obranném pásmu.
56:10
Další vyhození Olomouce a Majeský se už může chystat pomalu na led.
55:45
Mora vyhodila puk přes celé kluziště a do hry se musel zapojit i Rittich.
55:33
Střela Broše z pravé strany byla zblokována do ochranné sítě, a tak se bude vhazovat před Vošvrdou.
55:12
Kohouti dostali puk alespoň do středního pásma, a tak mohou domácí odejít střídat.
54:38
Domácím se podařilo vyhodit puk přes celé kluziště.
54:12
Navíc bude hrát Mora oslabení, protože dvě minuty za hákování si odsedí Ivan Majeský (OLO).
53:58
Kohouti dnes opravdu nejsou ve své kůži, protože domácím nevychází absolutně nic.
53:34
Následuje komerční přestávka.
53:34
Postavení mimo hru Olomouce.
53:28
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Bruslaři se dokázali prosadit ihned po skončení svého oslabení, protože po pravé straně se do úniku dostal PAVEL MUSIL, který pověsil puk přesně pod břevno domácí brány. Bez asistence.
53:12
Mladá Boleslav znovu vyhazuje přes všechny čáry.
52:49
Mikulík získává cenné vteřiny v útočném pásmu, kde na něj Skrbek téměř ani nedotírá.
52:01
Střelu Hrni z pravé strany zblokoval Vidmar, který jej následně i vyhodil přes celé kluziště.
51:51
Domácí zatím kombinují ve své útočné třetině.
51:27
Mora si však vybojovala další přesilovou hru, protože na dvě minuty za sekání putuje na trestnou lavici Mitja Robar (MBL).
51:13
Majeský vystřelil od modré, ale jeho střela letěla hodně mimo hostující bránu.
50:39
Domácí hokejisté nahodili puk do útočného pásma, ale zde si jej sbírají hosté.
50:07
Zuzin se dostal do velmi dobré pozice mezi kruhy, ale proti jeho střele vyletěla Rittichova lapačka.
49:45
Mladá Boleslav hraje ve velké pohodě a hosté se snaží převážně vše hrát na jistotu.
49:34
Olomoučtí hokejisté se zatím hodně trápí a ani se pomalu nemohou dostat za středovou čáru.
48:38
Lenc vystřelil zpoza obránce, ale jeho pokus byl sražen za domácí bránu.
48:22
48:22
Nahození hostů se od zadního mantinelu odrazilo před Vošvrdovu bránu, kde raději domácí brankář přikryl puk svou lapačkou.
48:03
Mikulík otestoval Vošvrdovu pozornost se svou střelou z pravé strany, ale domácí brankář jeho zakončení vyrazil.
47:25
Mora drží kotouč v rohu útočného pásma, ale domácí se z něj nemohou procpat až do zakončení.
46:16
Matai dostal puk za bránu Mladé Boleslavi, odkud se jej snažil přihrát před Ritticha, kde si najížděl Hrňa, ale jeho pas se přes několik hráčů nedostal.
45:38
Látal vystřelil od pravého mantinelu a Vošvrda s jeho střelou neměl žádný problém.
Dnešní utkání sleduje 4724 diváků.
45:20
Mladá Boleslav pouze vyhodila puk na zakázané uvolnění, a hra se tak přesune zpět před Rittichovu bránu.
44:39
43:55
Majeský nahodil puk od modré čáry, ale nikomu se jej nepodařilo tečovat, a tak ho hosté poté vyhodili mimo své obranné pásmo.
43:20
Zuzin vystřelil z mezikruží, ale domácí hráč trefil pouze blokujícího obránce Mladé Boleslavi.
42:52
Mladá Boleslav vyhodila puk přes celé kluziště.
42:35
Dvě minuty za krosček dostává Luka Vidmar (MBL).
42:35
Hrňa zpoza brány našel skvěle najetého Laše, jenž však byl ve svém zakončení faulován, ale i tak trefil jen beton Ritticha.
42:03
Matai přihrával před hostující bránu, ale zde nebyl ani jeden z jeho spoluhráčů.
41:36
Bruslaři si zřejmě nevšimli, že už hrají v pěti a poslali puk přes celé kluziště. Icing Mladé Boleslavi.
41:30
41:09
Hosté vyhodili puk mimo kluziště, ale bylo to s tečí o mantinel, a tak se bude jen vhazovat v obranné třetině Bruslařů.
41:01
Kohoutům se nevydařil přechod přes útočnou modrou, a tak je Olomouci odpískán ofsajd.
40:44
Rác se pokusil o střelu zpoza obránce, ale domácí útočník trefil právě před sebou bránícího hráče.
40:21
Výbornému se podařilo vyhodit puk až do středního pásma.
40:01
Mladá Boleslav se ihned na začátku druhé třetiny dostala do dvoubrankového vedení, které jí zajistil svou druhou brankou v utkání Výborný. Mora však dokázal snížit díky brance Hrni, jenž vzápětí Bruslaři vstřelili branku ve vlastním oslabení, ve kterém ujel Pabiška, a vrátil tak Mladé Boleslavi dvoubrankové vedení.

Třetí třetina začne přibližně v 19:47.
40:00
39:59
Od modré ještě stihl vystřelit Ondrušek, ale Rittich proti jeho střele vytáhl svou lapačku.
39:48
Hrňa dostal nabito na pravou stranu, ale jeho střela mu nesedla a puk mířil za bránu Mladé Boleslavi.
39:30
V závěru druhé třetiny je ještě na dvě minuty vyloučen Richard Jarůšek (MBL), který dostává svůj trest za nedovolené bránění.
39:26
Výborný vyslal po pravé straně do útoku Jarůška, kterého střelu však dokázal vyrazit Vošvrda.
38:44
Střelu Buce přizvedl Skříteský až do ochranné sítě, a tak se bude vhazovat před hostující bránou.
38:05
Marosz se pokusil vystřelit z otočky, a překvapit tak Ritticha, ale ten byl pozorný a jeho střelu vyrazil.
37:27
Mora znovu dostala puk do středního pásma, a vypadá to tak, že se jim podaří dlouhé oslabení ubránit bez inkasované branky.
36:51
Ondrušek poslal puk po mantinelu co nejdále od své brány.
36:23
Trška pálil od modré a jeho střela letěla hodně nad olomouckou bránu.
35:48
Robar vyslal další střelu od modré čáry a jeho zakončení bylo někde před Vošvrdou zblokováno.
35:30
Klimenta vystřelil od modré, ale před olomouckou bránou nestál ani jeden hráč v černém, a tak jeho střelu chytil Vošvrda svou lapačkou.
34:55
Další vyhození domácích hokejistů.
34:40
Olomouci se podařilo dostat puk alespoň do středního pásma.
34:12
Hosté dlouho kombinovali ve svém útočném pásmu až se nakonec ke střele odhodlal Trška, ale jeho střela skončila ihned na prvním hráči Olomouce.
33:35
Mladá Boleslav bude hrát dlouho přesilovou hru, protože čtyři minuty za hru vysokou holí dostává Alex Rašner (OLO).
33:16
Ofsajd se nyní píská i na druhé straně, ale v případě Mladé Boleslavi se jedno o úmyslný, a tak se hra přesune před Ritticha.
32:49
Akce Olomouce je zastavena už na útočné modré, protože se domácí dopustili ofsajdu.
32:28
Hruška nahodil puk do útočného pásma, ale zde nebyl ani jeden z jeho spoluhráčů.
31:47
Rys vystřelil ze středu útočného pásma a trefil Vošvrdu do jeho masky. Kotouč se poté odrazil ke Škůrkovi, který jej raději poslal svému brankáři, a ten přerušil hru.
31:30
Vrbata se po rychlé kombinaci dostal až do menšího úniku, ale protože měl na svých zádech Ondruška, tak se mu nepodařilo zakončit přesně dle představ a kotouč má pod svou lapačkou Vošvrda.
30:54
Hrňa si vybruslil zpoza hostující brány, ale domácímu útočníkovi se následně nepodařilo procpat puk až za Rittichova záda.
30:38
Matai se nyní pokusil překvapit Ritticha z hodné velkého úhlu, ale hostující brankář byl pozorný.
30:28
Rittich měl nyní ve své bráně velkou porci štěstí, protože se k vyraženému puku dostal na levé strana Matai, ale ten nedokázal přehodit ležícího brankáře.
29:52
Mladá Boleslav vyhazuje puk až za olomouckou bránu.
29:29
Bruslaři vstřelují gól ve vlastním oslabení! Za obranou Olomouce se najednou zjevil LUKÁŠ PABIŠKA, který ujížděl sám na Vošvrdu, kterého nakonec překonal se svou střelou k pravé tyči. Bez asistence.
29:13
Střelu Majeského vyrazil Rittich přesně na hůl jednoho z hostujících obránců, a ten jej následně vyhodil přes celé kluziště.
28:51
Marosz se odhodlal ke střele z levé strany, ale jeho pokus letěl těsně vedle.
28:35
Přesilovka Olomouce začne až po komerční přestávce.
28:35
Roman Čermák (MBL) neudržel své nervy na uzdě a začal napadat nejdříve Diviše a poté i Pateru, a tak mu hlavní rozhodčí uděluje dvě minuty za hrubost.
27:43
Pabiška se dostal do velmi dobré pozice z levé strany, ale hostující útočník svou následnou střelu nevměstnal mezi tři tyče Vošvrdovy brány.
27:11
Skříteský našel pěkným pasem na pravé straně zcela volného Jarůška, který ihned vystřelil, ale Vošvrda se dobře přesunul a jeho střelu zastavil.
26:50
Mora se znovu osvobodila ze svého obranného pásma.
26:29
Hrňa vyvezl puk až do útočného pásma, kde nakonec i vystřelil a Rittich jeho pokus vyrazil za svou klec.
26:07
Vyhozený kotouč srazili hosté do hlediště, a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.
25:47
Z tlaku Olomouce však, místo branky, nakonec vyplynul zcela zbytečný faul Pavla Skrbka (OLO), kterého sudí vylučuje na dvě minuty za hrubost.
25:26
Mora drží hostující celek v jeho obranném pásmu, ale zatím nepřichází žádná střela.
25:05
Zuzin si vybruslil zpoza hostující klece a pokusil se překonat Ritticha z hodně velkého úhlu, ale hostující brankář byl připraven.
24:37
Ondrušek neudržel kotouč v útočném pásmu, a tak musí domácí založit nový útok.
24:01
Olomouc právě vstřelila branku!
Plecharéna se dočkala! Rašner vystřelil puk od modré čáry Rittich jej pouze vyrazil před sebe, kde postupně putoval s hokejky na hokejku až se dostal k ERIKU HRŇOVI, který jej poslal do hostující klece. Asistence: Marek Laš.
23:53
Mladá Boleslav pouze vyhodila puk přes všechny čáry, a tak je hostům odpískáno zakázané uvolnění.
23:25
Rác vystřelil zpoza hostujícího obránce, ale jeho střela letěla mimo tři tyče Rittichovy brány.
23:00
Látal se dostal s kotoučem až do středu levého kruhu, odkud se pokusil vystřelit, ale jeho zakončení zblokoval Ondrušek a puk následně chytil Vošvrda.
22:26
Patera přihrával kotouč před Rittichovu bránu, ale zde si nenajel ani jeden hráčů v bílém.
21:33
DAVID VÝBORNÝ vystihl domácí rozehrávku a získal puk u pravého mantinelu, odkud se následně rozjel a dostal se až před Vošvrdu, kterému poslal kotouč pod jeho betony, a vstřelil tak svůj druhý gól v utkání. Bez asistence.
21:02
Klimenta se pokusil procpat puk za obranu Olomouce, ale jeho pas zastavil Skrbek.
20:21
Mladá Boleslav se následně hnala do útoku, ale snaha hostů končí už na modré, protože čárový píská ofsajd.
20:13
Jako první se ve druhé části dostal ke střele Houdek, jenž vystřelil od modré a Rittich musel zasáhnout svým betonem.
20:01
Střetnutí nováčků má za sebou svou první třetinu, ve které padla pouze jediná branka. O tu se v přesilové hře postarala Mladá Boleslav, protože se prosadil kapitán Bruslařů Výborný. Největší šanci domácích měl v první části Marosz, jenž se dostal do samostatného úniku, ale olomouckého útočníka zázračně vychytal Rittich.

Druhá třetina začne přibližně v 18:52.
20:00
19:44
Ondrušek vystřelil od modré, ale jeho rána mířila hodně mimo hostující bránu.
19:26
Vyrůbalík přihrál kotouč Klimentovi, který však neměl rychlost, a tak ho olomoucký obránce čistě poslal k ledu.
19:04
Marosz se pokusil o střílenou přihrávku, ale jeho pas zastavil hned první hráč Mladé Boleslavi.
18:32
Hlavní rozhodčí nyní vykazuje hru do středního pásma, protože domácím odpískal postavení útočícího hráče v brankovišti.
18:19
Majeský vystřelil od modré čáry, ale jeho střelu Rittich viděl, a tak končí kotouč v lapačce hostujícího brankáře.
18:06
Mora bude hrát další přesilovou hru, protože dvě minuty za nedovolené bránění dostává Radan Lenc (MBL).
17:55
Hosté znovu jen poslali puk po mantinelu pryč a následně odcházejí střídat.
17:44
Mladá Boleslav vytlačila Moru až do jejího obranného pásma.
16:08
Tak to byl neuvěřitelný zákrok Ritticha!!! Marosz dostal výborný pas za obranu Mladé Boleslavi a hnal se sám na hostujícího brankáře, kterého si výborně položil a měl před sebou už zcela prázdnou bránu, ale domácího hráče ještě Rittich vychytal svou lapačkou!!!
15:49
Mladé Boleslavi je nyní odpískáno postavení mimo hru.
15:40
Hrňa se dostal ke zblokovanému puku na levé straně a ihned se do něj opřel, ale jeho střela letěla hodně mimo Rittichovu bránu.
15:11
Olomouci se nyní nevydařila jejich útočná rozehrávka, a tak je Kohoutům odpískáno zakázané uvolnění.
14:05
Domácí se hnali ve třech proti dvoum, ale Mora tuto situaci vyřešila snad nejhorším způsobem, a tak mají puk hosté.
13:26
Hosté se drží ve svém útočném pásmu, kde konkrétně Klimenta míchá s pukem za olomouckou bránou.
13:01
Těm však jejich snaha nevydržela příliš dlouho, protože hosté velice rychle získali puk zpět a ihned jej nahodili na Vošvrdu.
12:42
Vyrůbalík zachytil útočnou rozehrávku hostů, a tak se nyní ženou do útoku domácí.
12:18
Vošvrda se musel mít znovu na pozoru, protože na něj svou střelu vyslal Musil, a olomoucký brankář si tak připisuje další úspěšný zákrok.
11:45
Mikulík jen od pravého mantinelu nahodil puk na Vošvrdu, který jej raději ukryl ve své lapačce.
11:30
Mora hraje v plném počtu, a tak se domácí mohou hnát za vyrovnáním.
11:11
Ve vlastním oslabení se do útoku dostal Zuzin, jehož střelu však srazili hostující obránci.
10:40
Trška vystřelil od modré, ale jeho střela nemířila na olomouckou bránu a domácím se navíc následně podařilo vyhodit.
10:35
10:06
Bruslaři využívají přesilovou hru! Domácí hokejisté nechali na pravé straně zcela volného DAVIDA VÝBORNÉHO, který měl dostatek prostoru, aby si svou střelu připravil a následně trefil přesně pravý horní růžek domácí brány. Asistence: Peter Trška.
09:52
Robar se pokusil vystřelit z levé strany, ale hostující hráč trefil pouze před Vošvrdou blokujícího spoluhráče.
09:24
Cibák vybojoval puk ve vlastním obranném pásmu a následně jej vyhodil přes celé kluziště.
09:13
Hlavní rozhodčí dnes zřejmě budou vylučovat snad každý menší faul, protože dvě minuty za nedovolené bránění nyní dostává Radek Dlouhý (OLO).
08:45
Pabiška se dostal do velmi dobré pozice, odkud nakonec i vystřelil, ale Vošvrda jeho střelu vyrazil.
08:25
Marosz je zpět z trestné lavice, a tak se bude pokračovat ve čtyřech.
08:16
Jenže Matěj Skříteský (MBL) nedovoleně zastavil domácího Skrbka, a tak si posedí dvě minuty na trestné lavici.
08:06
A tak si i Mladá Boleslav zahraje proti třem, protože Martin Vyrůbalík (OLO) dostává dvouminutový trest za sekání.
07:37
Vyrůbalíkovi se trochu se štěstím podařilo vyhodit puk z obranné třetiny Olomouce.
07:02
Hosté hrají v plném počtu, a tak začíná zkrácená přesilová hra Mladé Boleslavi.
06:44
Rác nahodil kotouč do útočného pásma, ale zde si pro něj dojel Rittich, který předal puk svým spoluhráčům.
06:24
Rostislav Marosz (OLO) míří na trestnou lavici, protože dostává dvě minuty za hru vysokou holí.
05:52
Skrbek nabil na modré Houdkovi, ale jeho střelu Rittich vyrazil.
05:12
Patera chtěl křižně přihrát na Marozse, ale Rittich jeho pas zastavil a Mladá Boleslav následně vyhodila.
05:00
Tak to bude dlouhá přesilovka pěti proti třem, protože Lukáš Pabiška (MBL) poslal kotouč ze svého obranného pásma do hlediště, a tak dostává dvě minuty za zdržování hry.
04:49
Mora neudržela útočné pásmo, a tak se z něj domácí musejí vystěhovat.
04:17
Je tu první přesilová hra v utkání, kterou mají k dispozici domácí, protože dvě minuty za hákování dostává David Výborný (MBL).
04:07
Výborný skvěle poslal kotouč za obranu Olomouce na Mikulíka, který společně s Pabiškou ujížděl proti jednomu obránci, ale Mikulíkovi se nakonec nepodařilo procpat kotouč na svého spoluhráče.
03:31
Hosté sice vyhráli následné vhazování, ale Bruslaři poté poslali kotouč až na zakázané uvolnění.
03:23
Mora se po vyhraném vhazování velice rychle přesunula do útoku, kde však nakonec končí puk pod Rittichovou lapačkou.
03:06
Čermák nahodil kotouč od modré čáry, ale Vošvrda vše viděl, a tak končí puk v jeho lapačce.
02:52
Hruška se pokusil překvapit Vošvrdu se svou střelou z levé strany, ale jeho zakončení letělo příliš nad olomouckou bránu.
02:01
Matai nyní velice nebezpečně zahrozil z pravé strany útočného pásma a Rittich jeho střeli pouze vyrazil za svou klec.
01:20
Marozs a Rác ujížděli dva na jednoho a Rác nakonec dostal přihrávku od svého spoluhráče, ale stihl jej dojet jeden z hráčů Mladé Boleslavi, a tak jeho zakončení neskončilo přesně dle představ olomouckého útočníka.
00:59
Rác se dostal po pravé straně do útočného pásma, kde se k němu kotouč trochu šťastně odrazil zpět a následně chtěl přihrát na zcela volného Marozse, ale do jeho pasu zasáhl jeden z obránců.
00:23
Mikulík poslal puk za Vošvrdovu bránu, kde jej nakonec po souboji v rohu kluziště vybojovali domácí hokejisté.
00:01
Obě pětky už jsou připraveny, a zápas tak za malou chvílí vypukne.
A nyní už přichází i olomoučtí hráči, kteří budou opět hrát ve svých bílých dresech.
Na led už přicházejí hostující hokejisté, kteří nastoupí ve svých černých dresech.

HC Olomouc: Vošvrda (Trvaj) – Houdek, Skrbek, Vyrůbalík, Ondrušek, Majeský, Rašner, Škůrek – Diviš, Patera (C), Dlouhý – Rác, Marosz, Cibák – Hrňa, Matai, Laš – Jergl, Zuzin, Buc.

BK Mladá Boleslav: Rittich (Valent) – Vidmar, Stříteský, Kučný, Hruška, Robar, Trška, Čermák – Klimenta, Broš, Mikulík – Pabiška, Výborný (C), Jarůšek – Rys, Vrbata, Pacovský – Lenc, Musil, Látal.

Rozhodčí: Fraňo, Horák – Hlavatý, Tošenovjan.
HC Olomouc

Naopak domácí Kohouti spíše zatím sází především na svou plecharénu, kde se jim zatím podařilo získat všech 10 bodů, po výhrách nad Zlínem, Libercem a Vítkovicemi. Pouze jednou Mora doma prohrála, a to v úvodní utkání proti Slavii, které podlehla po samostatných nájezdech. Avšak v posledním střetnutí před svými diváky si Olomouc doslova smlsla na Vítkovicích, které porazila vysoko 9:1, a připsala si tak svou nejvyšší výhru v historii klubu. Ovšem svěřenci Petra Fialy si zatím svou herní pohodu nedokázali přenést na kluziště ostatní celků, kde se jim ještě nepodařilo získat ani jeden bod.

BK Mladá Boleslav

Bruslařům se náramně vydařil vstup do soutěže, protože se Středočechům podařilo hned dvakrát zvítězit na ledě silných celků, a to proti Zlínu a Spartě. Bohužel však na svou první domácí výhru musela Mladá Boleslav čekat až do svého třetího utkání, ve kterém porazila Karlovy Vary. Jenže v posledních třech kolech si svěřenci trenéra Výborného připsali pouhý jeden bod za prohru v prodloužení v Hradci Králové, a tak se propadli na současnou 11. příčku.

Oceláři Třinec – BK Mladá Boleslav 5:2
Mountfield HK – BK Mladá Boleslav 3:2 po pp.
BK Mladá Boleslav – HC Slavia Praha 0:4

1. David Výborný – 8 bodů (1+7)
2. Michal Broš – 7 bodů (4+3)
3. Tomáš Klimenta – 7 bodů (3+4)
Sestavy obou mužstev z posledního kola:

HC Olomouc: Vošvrda – Houdek, Skrbek, Vyrůbalík, Ondrušek, Majeský, Rašner, Škůrek – Diviš, Patera (C), Dlouhý – Rác, Marosz, Cibák – Hrňa, Matai, Laš – Jergl, Zuzin, Buc.

BK Mladá Boleslav: Valent – Kučný, Hruška, Trška, Stříteský, Vidmar, Robar, Čermák – Jarůšek, Výborný (C), Pabiška – Mikulík, Broš, Klimenta – Lenc, Musil, Rys – Látal, Kubica, Bárta.
Vítám vás u dalšího on-line přenosu z olomoucké plecharény, kde tentokráte domácí HC Olomouc přivítají dobře známého soupeře z první ligy, protože na Hanou dorazí druhý nováček, a to BK Mladá Boleslav. Start zápasu je naplánovaný na 18:00.