Základní část - ONLINE PŘENOS - Liberec : M. Boleslav

Liberec

M. Boleslav
2:3
- 08:01'Jansa
- 39:41'Flynn
- 12:41'Bernad
- 15:29'Skalický
- Array'Fořt
Přenos se aktualizuje automaticky.
Události zápasu:
Liberec
- 08:01'Jansa
- 39:41'Flynn
M. Boleslav
- 12:41'Bernad
- 15:29'Skalický
- Array'Fořt
Další informace:
- Rozhodčí
- Mrkva, Kika – Hlavatý, Lederer
- Stadion
- Home Credit Arena, Liberec
- Návštěvnost
- 5306 diváků
![]() | ![]() |
---|---|
Základní sestava | |
Trenéři | |
Filip Pešán | Richard Král |
# | Tým | Z | Skóre | B |
---|---|---|---|---|
1 | ![]() | 52 | 177:110 | 104 |
2 | ![]() | 52 | 137:130 | 91 |
3 | ![]() | 52 | 149:126 | 88 |
4 | ![]() | 52 | 147:139 | 84 |
5 | ![]() | 52 | 142:139 | 82 |
6 | ![]() | 52 | 141:148 | 80 |
7 | ![]() | 52 | 123:128 | 80 |
8 | ![]() | 52 | 118:133 | 78 |
9 | ![]() | 52 | 137:136 | 76 |
10 | ![]() | 52 | 121:123 | 74 |
11 | ![]() | 52 | 141:149 | 71 |
12 | ![]() | 52 | 144:162 | 64 |
13 | ![]() | 52 | 141:164 | 63 |
14 | ![]() | 52 | 121:152 | 57 |
- Play-off
- Předkolo Play-off
- Baráž
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
Za hráče zápasu byli označeni gólmani obou celků – Petr Kváča na domácí straně a Dominik Furch na straně hostů.
Autorem vítězné branky je TOMÁŠ FOŘT.
ze hřiště odchází Petr Kváča, přichází Daniel Král.
Oscar Flynn – 2 min., držení.
T.J. Melancon – 2 min., nedovolené bránění.
Pod Ještědem máme opět vyrovnáno. Gól jako na zavolanou přišel necelých 20 sekund před koncem, a to navíc ihned po buly. To sice nevyhrál ani jeden celek, ale pohotový OSCAR FLYNN se zmocnil hracího předmětu a bekhendem vymetl prostor nad Furchovým ramenem. Asistence: Tomáš Filippi.
Servác Petrovský – 2 min., sekání.
Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav:
Filip Pavlík – 2 min., sekání.
Jan Buchtele – 2 min., podrážení.
Stav skóre se ještě před úvodní pauzou mění. Rychlý přechod do útočného pásma započal Tomáš Fořt, který zadovkou našel Filipa Pavlíka. Ten na nic nečekal a ihned adresoval pas na levou stranu, kde najížděl PAVOL SKALICKÝ. Slovenský forvard okamžitě střílel do protipohybu Kváči, jehož také propálil. Asistence: Filip Pavlík, Tomáš Fořt.
V Home Credit Areně máme vyrovnáno. Liberečtí na levé straně úplně zapomněli na DAVIDA BERNADA, jemuž přesně na hůl adresoval přihrávku Julius Junttila. Boleslavský obránce si poté sjel níže k bráně a na milimetr přesně vymetl prostor nad pravým ramenem Petra Kváči. Asistence: Julius Junttila, Tomáš Havlín.
Máme tu prvního úspěšného střelce, a to na straně Bílých Tygrů. Rychlý průjezd Marka Zachara zůstal bez povšimnutí a rychlík v dresu s tygrem si následně dovolil i drzou nahrávku z pravého kruhu do slotu. Zde stál připravený FILIP JANSA, který otevírá skóre dnešního duelu. Asistence: Kelly Klíma.
Bílí Tygři Liberec: Kváča (Král) – Šimek (A), Galvas, Aubrecht, Melancon, Petrovický, Ivan, Derner – Pérez, Filippi (C), Faško-Rudáš – Flynn, A. Musil, Lantoši – Ryšavý, Jansa, Kelly Klíma – Petrovský, Vlach (A), Zachar.
Trenér: Filip Pešán
BK Mladá Boleslav: Furch (J. Růžička) – Pyrochta, Gewiese, Bernad, Lintuniemi, Jánošík (C), F. Pavlík, Havlín – Skalický, Fořt (A), Junttila – Buchtele, Hradec, Lakatoš – Suchý, Čajka, Rekonen – Dvořáček, Závora, Malát.
Trenér: Richard Král
Rozhodčí: Mrkva, Kika – Hlavatý, Lederer.
První letošní derby, které se odehrálo v městě automobilů, patřilo Bruslařům. Ti vedli hned po úvodní třetině 2:1 a o jednu branku to bylo i po čtyřiceti minutách hry, konkrétně 4:3, což byl nakonec i finální výsledek. Jak to dopadne tentokrát?
18. října, 12. kolo
BK Mladá Boleslav 4:3 Bílí Tygři Liberec
Branky a nahrávky: 9. Čajka (Buchtele, F. Pavlík), 15. Rekonen (Pyrochta, Stránský), 26. Lintuniemi (Junttila), 31. Skalický (Gewiese) – 17. A. Musil (Melancon), 37. A. Musil (Flynn, Melancon), 39. Lantoši (A. Musil, Melancon).
Bruslaři dávají zapomenout na nezdary z předchozí sezóny a díky vydařeným nákupům téměř celý dosavadní ročník tráví ve vrchních patrech tabulky TELH. Konkrétně jde o třetí místo s pětačtyřiceti body. Rovněž Boleslavští za sebou mají úspěšný listopadu, ve kterém dokázali uzmout šest výher, přičemž porazili například Pardubice, Spartu či Litvínov. Naopak dvakrát padli s týmy, které v době zápasu okupovali spíše nižší příčky. Řeč je o Motoru, tomu podlehli 2:4, a Vítkovicích, na které těsně nestačili poměrem 2:3. I hosté námi sledovaného duelu si v prosinci připsali svou první výhru, když doma přehráli Kometu za tři body.
NEJPRODUKTIVNĚJŠÍ HRÁČI
Dominik Lakatoš – 17 bodů (8+9)
Pavol Skalický – 14 bodů (6+8)
Julius Junttila – 14 bodů (4+10)
Severočeši se zvedají, což je mimo jiné také vidět na jejich postavení v tabulce. Během listopadu se dokázali odrazit ze dna a aktuálně jim patří průběžné 12. místo v tabulce. Lodivod Filip Pešán, jak sám zmínil, ustoupil od vyloženě útočného stylu a začal více razit poctivou defenzívu, a to také šelmám pomohlo. V listopadu zaznamenaly vyrovnanou bilanci čtyř výher a čtyř proher. Pro porovnání: do té doby měly stejný počet výher jako za celý listopad. V prosinci už navíc stihli Liberečtí zapsat první vítězství, když v neděli porazili na domácím kluzišti Spartu poměrem 3:1.
NEJPRODUKTIVNĚJŠÍ HRÁČI
Oscar Flynn – 17 bodů (11+6)
Adam Musil – 17 bodů (5+12)
Róbert Lantoši – 16 bodů (5+11)