Tabulka Fortuna ligy 2018/2019 - tabulky fotbalové ligy | iSport.cz

Tabulka - FORTUNA:LIGA 2018/2019

Zd V R P Skóre B
1. SK Slavia Praha 30 23 3 4 72:23 72
2. FC Viktoria Plzeň 30 21 5 4 47:27 68
3. AC Sparta Praha 30 17 6 7 52:27 57
4. FK Jablonec 30 15 6 9 53:26 51
5. FC Baník Ostrava 30 13 6 11 38:36 45
6. FC Slovan Liberec 30 11 9 10 33:28 42
7. FK Mladá Boleslav 30 11 9 10 52:44 42
8. SK Sigma Olomouc 30 12 4 14 37:43 40
9. FC Fastav Zlín 30 12 3 15 32:40 39
10. FK Teplice 30 10 6 14 32:42 36
11. Bohemians Praha 1905 30 8 10 12 29:37 34
12. 1.FC Slovácko 30 10 4 16 32:45 34
13. SFC Opava 30 9 6 15 39:49 33
14. 1.FK Příbram 30 8 7 15 33:63 31
15. MFK Karviná 30 8 5 17 39:53 29
16. FK Dukla Praha 30 5 5 20 25:62 20
  • Skupina o titul
  • Skupina o účast v EL
  • Skupina o záchranu

Tabulka doma

Zd V R P Skóre B
1. FC Viktoria Plzeň 15 14 1 0 30:7 43
2. SK Slavia Praha 15 12 2 1 40:11 38
3. AC Sparta Praha 15 10 3 2 30:13 33
4. FK Jablonec 15 10 2 3 33:13 32
5. FC Baník Ostrava 15 8 3 4 20:12 27
6. FC Slovan Liberec 15 7 5 3 20:10 26
7. FK Mladá Boleslav 15 7 5 3 28:15 26
8. FC Fastav Zlín 15 8 1 6 17:15 25
9. 1.FK Příbram 15 7 3 5 24:25 24
10. SFC Opava 15 7 2 6 25:20 23
11. SK Sigma Olomouc 15 7 2 6 19:23 23
12. FK Teplice 15 7 2 6 19:21 23
13. 1.FC Slovácko 15 6 3 6 15:18 21
14. MFK Karviná 15 6 2 7 23:25 20
15. FK Dukla Praha 15 4 3 8 18:31 15
16. Bohemians Praha 1905 15 2 8 5 10:15 14

Tabulka venku

Zd V R P Skóre B
1. SK Slavia Praha 15 11 1 3 32:12 34
2. FC Viktoria Plzeň 15 7 4 4 17:20 25
3. AC Sparta Praha 15 7 3 5 22:14 24
4. Bohemians Praha 1905 15 6 2 7 19:22 20
5. FK Jablonec 15 5 4 6 20:13 19
6. FC Baník Ostrava 15 5 3 7 18:24 18
7. SK Sigma Olomouc 15 5 2 8 18:20 17
8. FK Mladá Boleslav 15 4 4 7 24:29 16
9. FC Slovan Liberec 15 4 4 7 13:18 16
10. FC Fastav Zlín 15 4 2 9 15:25 14
11. FK Teplice 15 3 4 8 13:21 13
12. 1.FC Slovácko 15 4 1 10 17:27 13
13. SFC Opava 15 2 4 9 14:29 10
14. MFK Karviná 15 2 3 10 16:28 9
15. 1.FK Příbram 15 1 4 10 9:38 7
16. FK Dukla Praha 15 1 2 12 7:31 5

Tabulka střelců

Hráč Góly
1. Martin Doležal Jablonec 10
2. Guélor Kanga Sparta 10
3. Nikolaj Komličenko Ml. Boleslav 10
4. Michael Krmenčík Plzeň 10
5. Pavel Bucha Plzeň 9
6. Lukáš Budínský Ml. Boleslav 9
7. Petar Musa Slavia 9
8. Roman Potočný Liberec 9
9. Libor Kozák Sparta 8
10. Muris Mešanović Ml. Boleslav 8
11. Tomáš Souček Slavia 8
12. Jakub Plšek Olomouc 7
13. Ivan Schranz Č. Budějovice 7
14. Jan Sýkora Jablonec 7
15. Dame Diop Ostrava 6
16. Lukáš Havel Č. Budějovice 6
17. Jan Kopic Plzeň 6
18. Nemanja Kuzmanović Ostrava 6
19. Tomáš Malinský Liberec 6
20. Jakub Mareš Teplice 6
21. Jan Matoušek Jablonec 6
22. Michal Škoda Příbram 6
23. Benjamin Tetteh Sparta 6
24. Tomáš Zajíc Slovácko 6
25. Patrik Brandner Č. Budějovice 5
26. Martin Hašek Sparta 5
27. Josef Hušbauer Slavia 5
28. David Ledecký Č. Budějovice 5
29. Tomáš Poznar Zlín 5
30. Ondřej Šašinka Slovácko 5
31. Milan Škoda Slavia 5
32. René Dedič Opava 4
33. Vladimir Jovović Jablonec 4
34. Lukáš Juliš Olomouc 4
35. Jan Kalabiška Slovácko 4
36. Lukáš Kalvach Plzeň 4
37. Jan Kuchta Liberec 4
38. Kamso Mara Liberec 4
39. Peter Olayinka Slavia 4
40. Jakub Pešek Liberec 4
41. Tomáš Smola Ostrava 4
42. Jan Vodháněl Bohemians 1905 4
43. Alexandru Baluta Liberec 3
44. David Bartek Bohemians 1905 3
45. Jean-David Beauguel Plzeň 3
46. Tomáš Chorý Plzeň 3
47. Vladimír Coufal Slavia 3
48. Antonín Fantiš Zlín 3
49. Milan Havel Bohemians 1905 3
50. Adam Hložek Sparta 3
51. Václav Jemelka Olomouc 3
52. Jiří Klíma Ml. Boleslav 3
53. Ondřej Lingr Karviná 3
54. Lukáš Masopust Slavia 3
55. Martin Nešpor Olomouc 3
56. Michal Petráň Karviná 3
57. Milan Petržela Slovácko 3
58. Jakub Pokorný Ostrava 3
59. Roman Procházka Plzeň 3
60. Lukáš Provod Slavia 3
61. Jakub Řezníček Teplice 3
62. Petr Ševčík Slavia 3
63. Vojtěch Smrž Karviná 3
64. Abdulrahman Taiwo Karviná 3
65. Jan Žídek Opava 3
66. Marko Alvir Příbram 2
67. Tomáš Břečka Jablonec 2
68. Radim Breite Liberec 2
69. Patrik Čavoš Č. Budějovice 2
70. Aleš Čermák Plzeň 2
71. Jan Chramosta Jablonec 2
72. Benjamin Čolić Č. Budějovice 2
73. Šimon Falta Olomouc 2
74. Martin Fillo Ostrava 2
75. Jiří Fleišman Ostrava 2
76. Martin Hála Olomouc 2
77. Kasper Hämäläinen Jablonec 2
78. Stanislav Hofmann Slovácko 2
79. Petr Hronek Bohemians 1905 2
80. Petr Jiráček Zlín 2
81. Milan Jirásek Ostrava 2
82. Semih Kaya Sparta 2
83. Ibrahim Keita Bohemians 1905 2
84. Marek Kodr Příbram 2
85. Jan Kovařík Plzeň 2
86. Miloš Kratochvíl Jablonec 2
87. Jan Krob Jablonec 2
88. Vojtěch Kubista Jablonec 2
89. Ondřej Kúdela Slavia 2
90. Tomáš Ladra Ml. Boleslav 2
91. Petr Mareš Teplice 2
92. Dominik Mašek Zlín 2
93. Matej Mršić Č. Budějovice 2
94. Luděk Pernica Plzeň 2
95. Dominik Pleštil Jablonec 2
96. Jakub Podaný Bohemians 1905 2
97. Matěj Pulkrab Bohemians 1905 2
98. Michael Rabušic Č. Budějovice 2
99. Petr Reinberk Slovácko 2
100. Milan Rundić Karviná 2
101. Jan Shejbal Teplice 2
102. Dominik Simerský Zlín 2
103. Nicolae Stanciu Slavia 2
104. Patrizio Stronati Ostrava 2
105. Ladislav Takács Slavia 2
106. Stanislav Tecl Slavia 2
107. Ibrahim Benjamin Traoré Slavia 2
108. Kamil Vacek Bohemians 1905 2
109. Tomáš Vondrášek Teplice 2
110. Tomáš Wágner Zlín 2
111. Patrik Žitný Teplice 2
112. Dyjan Carlos de Azevedo Ostrava 2
113. Milan Baroš Ostrava 1
114. Vít Beneš Olomouc 1
115. Jakub Brabec Plzeň 1
116. Martin Bukata Karviná 1
117. Mojmír Chytil Olomouc 1
118. Vlastimil Daníček Slovácko 1
119. Murphy Dorley Liberec 1
120. Soufiane Dramé Příbram 1
121. Adnan Džafić Zlín 1
122. Ubong Moses Ekpai Č. Budějovice 1
123. Martin Frýdek Sparta 1
124. Michal Frydrych Slavia 1
125. Jakub Fulnek Ml. Boleslav 1
126. Pablo González Olomouc 1
127. Dávid Hancko Sparta 1
128. Marek Hanousek Karviná 1
129. Filip Havelka Č. Budějovice 1
130. Marek Havlík Slovácko 1
131. Lukáš Hejda Plzeň 1
132. Patrik Hellebrand Slovácko 1
133. Adam Hloušek Plzeň 1
134. Libor Holík Jablonec 1
135. Jakub Hora Teplice 1
136. Tomáš Hořava Plzeň 1
137. David Houska Olomouc 1
138. Robert Hrubý Ostrava 1
139. Michal Hubínek Ml. Boleslav 1
140. Lukáš Hůlka Bohemians 1905 1
141. Marek Janečka Karviná 1
142. Jakub Janetzký Zlín 1
143. Petr Javorek Č. Budějovice 1
144. Lamin Jawo Zlín 1
145. Václav Jurečka Opava 1
146. Jan Juroška Slovácko 1
147. Joel Ngandu Kayamba Plzeň 1
148. Jiří Kladrubský Č. Budějovice 1
149. Jan Knapík Teplice 1
150. Jakub Kolář Zlín 1
151. Daniel Krch Bohemians 1905 1
152. David Limberský Plzeň 1
153. Róbert Matejov Zlín 1
154. Ondřej Mihálik Plzeň 1
155. Jan Mikula Liberec 1
156. David Moberg Karlsson Sparta 1
157. Karol Mondek Opava 1
158. Gigli Ndefe Karviná 1
159. Jakub Nečas Bohemians 1905 1
160. Costa Nhamoinesu Sparta 1
161. Adam Petrák Příbram 1
162. Václav Pilař Olomouc 1
163. Srdjan Plavšić Sparta 1
164. Pablo Joaquin Podio Zlín 1
165. Erik Puchel Karviná 1
166. Kristi Qose Karviná 1
167. Jakub Rada Bohemians 1905 1
168. Rudolf Reiter Ostrava 1
169. Jan Rezek Příbram 1
170. Michal Sáček Sparta 1
171. Lukáš Sadílek Slovácko 1
172. Patrik Šimko Slovácko 1
173. Martin Šindelář Ostrava 1
174. Tomáš Sivok Č. Budějovice 1
175. Karel Soldát Příbram 1
176. Martin Sus Opava 1
177. Jaroslav Svozil Ostrava 1
178. Ivo Táborský Č. Budějovice 1
179. Alexej Tatajev Ml. Boleslav 1
180. Mick Van Buren Slavia 1
181. Antonín Vaníček Bohemians 1905 1
182. Michal Vepřek Olomouc 1
183. Andreas Vindheim Sparta 1
184. Radek Voltr Příbram 1
185. Tomáš Zahradníček Olomouc 1
186. Ondřej Zahustel Slovácko 1
187. Pavel Zavadil Opava 1
188. Jaromír Zmrhal Slavia 1

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v novém herním systému. Ligový titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Po základní části, ve které se všech 16 klubů utká dvoukolově každý s každým, se týmy rozdělí v nadstavbové části do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky.

Skupina o titul: prvních šest týmů si proti sobě zahraje jednou, přičemž první tři týmy budou mít výhodu tří z pěti zápasů v domácím prostředí.

Skupina o baráž o Evropskou ligu: týmy na 7. až 10. místě se utkají o sedmou příčku znamenající účast v baráži o Evropskou ligu s týmem na čtvrtém, či pátém místě ze skupiny o titul. Tato skupina se bude hrát vyřazovacím způsobem dvoukolově.

Skupina o udržení: týká se týmů na 11. až 16. místě, hraje se jednokolovým systémem stejně jako skupina o titul, poslední sestupuje přímo do druhé ligy, 14. a 15. tým čeká baráž s druhým a třetím týmem z druhé ligy.

Články odjinud


Články odjinud