Tabulka střelců Fortuna ligy 2019-2020 | iSport.cz

Tabulka střelců - FORTUNA:LIGA 2019/2020

Hráč Góly
1. Guélor Kanga Sparta 12
2. Lukáš Budínský Ml. Boleslav 11
3. Libor Kozák Sparta 11
4. Pavel Bucha Plzeň 10
5. Martin Doležal Jablonec 10
6. Nikolaj Komličenko Ml. Boleslav 10
7. Michael Krmenčík Plzeň 10
8. Petar Musa Slavia 10
9. Roman Potočný Liberec 9
10. Jakub Řezníček Teplice 9
11. Ivan Schranz Č. Budějovice 9
12. Muris Mešanović Ml. Boleslav 8
13. Tomáš Souček Slavia 8
14. Jan Sýkora Jablonec 8
15. Jan Kopic Plzeň 7
16. Nemanja Kuzmanović Ostrava 7
17. Tomáš Malinský Liberec 7
18. Jakub Plšek Olomouc 7
19. Benjamin Tetteh Sparta 7
20. Tomáš Zajíc Slovácko 7
21. Jean-David Beauguel Plzeň 6
22. Dame Diop Ostrava 6
23. Lukáš Havel Č. Budějovice 6
24. Lukáš Juliš Olomouc 6
25. Jiří Klíma Ml. Boleslav 6
26. Jakub Mareš Teplice 6
27. Jan Matoušek Jablonec 6
28. Tomáš Poznar Zlín 6
29. Ondřej Šašinka Ostrava 6
30. Michal Škoda Příbram 6
31. Patrik Brandner Č. Budějovice 5
32. Aleš Čermák Plzeň 5
33. Martin Hašek Sparta 5
34. Milan Havel Plzeň 5
35. Josef Hušbauer Slavia 5
36. Lukáš Kalvach Plzeň 5
37. Jan Kuchta Liberec 5
38. David Ledecký Č. Budějovice 5
39. Ondřej Lingr Karviná 5
40. Kamso Mara Liberec 5
41. Lukáš Masopust Slavia 5
42. Jakub Pešek Liberec 5
43. Matěj Pulkrab Bohemians 1905 5
44. Milan Škoda Slavia 5
45. Jan Vodháněl Bohemians 1905 5
46. Alexandru Baluta Liberec 4
47. Tomáš Chorý Plzeň 4
48. René Dedič Opava 4
49. Adam Hložek Sparta 4
50. Petr Hronek Bohemians 1905 4
51. Vladimir Jovović Jablonec 4
52. Jan Kalabiška Slovácko 4
53. Peter Olayinka Slavia 4
54. Milan Petržela Slovácko 4
55. Lukáš Provod Slavia 4
56. Petr Ševčík Slavia 4
57. Tomáš Smola Ostrava 4
58. Nicolae Stanciu Slavia 4
59. David Bartek Bohemians 1905 3
60. Patrik Čavoš Č. Budějovice 3
61. Vladimír Coufal Slavia 3
62. Vlastimil Daníček Slovácko 3
63. Antonín Fantiš Zlín 3
64. David Houska Olomouc 3
65. Václav Jemelka Olomouc 3
66. Milan Jirásek Ostrava 3
67. Jan Kovařík Plzeň 3
68. Miloš Kratochvíl Jablonec 3
69. Dominik Mašek Ml. Boleslav 3
70. David Moberg Karlsson Sparta 3
71. Martin Nešpor Olomouc 3
72. Michal Petráň Karviná 3
73. Jakub Pokorný Ostrava 3
74. Roman Procházka Plzeň 3
75. Vojtěch Smrž Karviná 3
76. Patrizio Stronati Ostrava 3
77. Abdulrahman Taiwo Karviná 3
78. Stanislav Tecl Slavia 3
79. Kamil Vacek Bohemians 1905 3
80. Jan Žídek Opava 3
81. Patrik Žitný Teplice 3
82. Marko Alvir Příbram 2
83. Tomáš Břečka Jablonec 2
84. Radim Breite Liberec 2
85. Jan Chramosta Jablonec 2
86. Benjamin Čolić Č. Budějovice 2
87. Bojan Dordić Opava 2
88. Adnan Džafić Zlín 2
89. Šimon Falta Olomouc 2
90. Martin Fillo Ostrava 2
91. Jiří Fleišman Ostrava 2
92. Martin Frýdek Sparta 2
93. Martin Hála Olomouc 2
94. Kasper Hämäläinen Jablonec 2
95. Marek Havlík Slovácko 2
96. Stanislav Hofmann Slovácko 2
97. Libor Holík Jablonec 2
98. Tomáš Hořava Plzeň 2
99. Petr Jiráček Zlín 2
100. Semih Kaya Sparta 2
101. Ibrahim Keita Bohemians 1905 2
102. Jiří Kladrubský Č. Budějovice 2
103. Marek Kodr Příbram 2
104. Jan Krob Jablonec 2
105. Vojtěch Kubista Jablonec 2
106. Ondřej Kúdela Slavia 2
107. Tomáš Ladra Ml. Boleslav 2
108. Petr Mareš Teplice 2
109. Ondřej Mihálik Plzeň 2
110. Matej Mršić Č. Budějovice 2
111. Martin Nový Příbram 2
112. Luděk Pernica Plzeň 2
113. Dominik Pleštil Jablonec 2
114. Jakub Podaný Bohemians 1905 2
115. Michael Rabušic Č. Budějovice 2
116. Petr Reinberk Slovácko 2
117. Milan Rundić Karviná 2
118. Jan Shejbal Teplice 2
119. Dominik Simerský Zlín 2
120. Pavel Šulc Č. Budějovice 2
121. Jaroslav Svozil Ostrava 2
122. Ivo Táborský Č. Budějovice 2
123. Ladislav Takács Slavia 2
124. Ibrahim Benjamin Traoré Slavia 2
125. Daniel Trubač Teplice 2
126. Andreas Vindheim Sparta 2
127. Tomáš Vondrášek Teplice 2
128. Tomáš Wágner Zlín 2
129. Dyjan Carlos de Azevedo Ostrava 2
130. Emmanuel Antwi Příbram 1
131. Adriel D´Avila Ba Loua Karviná 1
132. Milan Baroš Ostrava 1
133. Vít Beneš Olomouc 1
134. Michal Beran Liberec 1
135. Jakub Brabec Plzeň 1
136. Martin Bukata Karviná 1
137. Mojmír Chytil Olomouc 1
138. Bořek Dočkal Sparta 1
139. Murphy Dorley Liberec 1
140. Martin Dostál Bohemians 1905 1
141. Soufiane Dramé Příbram 1
142. Ubong Moses Ekpai Č. Budějovice 1
143. Michal Frydrych Slavia 1
144. Jakub Fulnek Ml. Boleslav 1
145. Pablo González Olomouc 1
146. Dávid Hancko Sparta 1
147. Marek Hanousek Karviná 1
148. Filip Havelka Č. Budějovice 1
149. Lukáš Hejda Plzeň 1
150. Patrik Hellebrand Slovácko 1
151. Adam Hloušek Plzeň 1
152. Tomáš Holeš Slavia 1
153. Jakub Hora Teplice 1
154. Robert Hrubý Ostrava 1
155. Michal Hubínek Ml. Boleslav 1
156. Lukáš Hůlka Bohemians 1905 1
157. Marek Janečka Karviná 1
158. Jakub Janetzký Zlín 1
159. Adam Jánoš Ostrava 1
160. Petr Javorek Č. Budějovice 1
161. Lamin Jawo Zlín 1
162. Michal Jeřábek Jablonec 1
163. Josef Jindřišek Bohemians 1905 1
164. Václav Jurečka Opava 1
165. Václav Juřena Opava 1
166. Jan Juroška Slovácko 1
167. Abdalláh Júsuf Hilál Slavia 1
168. Adam Karabec Sparta 1
169. Joel Ngandu Kayamba Plzeň 1
170. Milan Kerbr Olomouc 1
171. Jan Knapík Teplice 1
172. Jakub Kolář Zlín 1
173. Martin Koscelník Liberec 1
174. Daniel Krch Bohemians 1905 1
175. Tomáš Kučera Teplice 1
176. Roman Květ Bohemians 1905 1
177. David Limberský Plzeň 1
178. Róbert Matejov Zlín 1
179. Jan Mikula Liberec 1
180. Karol Mondek Opava 1
181. Jhon Mosquera Bohemians 1905 1
182. Gigli Ndefe Karviná 1
183. Jakub Nečas Bohemians 1905 1
184. Costa Nhamoinesu Sparta 1
185. Adam Petrák Příbram 1
186. Václav Pilař Olomouc 1
187. Srdjan Plavšić Sparta 1
188. Pablo Joaquin Podio Zlín 1
189. Matěj Polidar Příbram 1
190. Erik Puchel Karviná 1
191. Kristi Qose Karviná 1
192. Jakub Rada Bohemians 1905 1
193. Rudolf Reiter Ostrava 1
194. Jan Rezek Příbram 1
195. Michal Sáček Sparta 1
196. Lukáš Sadílek Slovácko 1
197. Till Schumacher Bohemians 1905 1
198. Patrik Šimko Slovácko 1
199. Martin Šindelář Ostrava 1
200. Tomáš Sivok Č. Budějovice 1
201. Karel Soldát Příbram 1
202. Filip Souček Opava 1
203. Martin Sus Opava 1
204. Alexej Tatajev Ml. Boleslav 1
205. Mick Van Buren Slavia 1
206. Antonín Vaníček Bohemians 1905 1
207. Michal Vepřek Olomouc 1
208. Radek Voltr Příbram 1
209. Tomáš Zahradníček Olomouc 1
210. Ondřej Zahustel Slovácko 1
211. Pavel Zavadil Opava 1
212. Lukáš Železník Opava 1
213. Jaromír Zmrhal Slavia 1

Základní část 2019/2020

Z V R P Skóre B
1. Slavia 30 22 6 2 58 :10 72
2. Plzeň 30 20 6 4 60 :22 66
3. Sparta 30 14 8 8 55 :35 50
4. Jablonec 30 14 7 9 46 :41 49
5. Liberec 30 14 5 11 50 :38 47
6. Ostrava 30 12 9 9 42 :34 45
7. Č. Budějovice 30 13 4 13 46 :45 43
8. Bohemians 1905 30 12 6 12 38 :41 42
9. Slovácko 30 11 9 10 35 :35 42
10. Ml. Boleslav 30 11 7 12 48 :52 40
11. Olomouc 30 8 12 10 36 :37 36
12. Teplice 30 7 10 13 29 :49 31
13. Zlín 30 7 6 17 25 :47 27
14. Karviná 30 5 11 14 23 :39 26
15. Opava 30 5 8 17 16 :47 23
16. Příbram 30 5 6 19 19 :54 21
  • Skupina o titul
  • Skupina o účast v EL
  • Skupina o záchranu

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v novém herním systému. Ligový titul obhájila Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Po základní části, ve které se všech 16 klubů utká dvoukolově každý s každým, se týmy rozdělí v nadstavbové části do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky.

Skupina o titul: prvních šest týmů si proti sobě zahraje jednou, přičemž první tři týmy budou mít výhodu tří z pěti zápasů v domácím prostředí.

Skupina o baráž o Evropskou ligu: týmy na 7. až 10. místě se utkají o sedmou příčku znamenající účast v baráži o Evropskou ligu s týmem na čtvrtém, či pátém místě ze skupiny o titul. Tato skupina se bude hrát vyřazovacím způsobem dvoukolově.

Skupina o udržení: týká se týmů na 11. až 16. místě, hraje se jednokolovým systémem stejně jako skupina o titul, poslední sestupuje přímo do druhé ligy, 14. a 15. tým čeká baráž s druhým a třetím týmem z druhé ligy.

Články odjinud


Články odjinud