7. srpna 2016 • 20:54

SESTŘIHY: Plzeň i Sparta ztratily, v čele Boleslav a Jablonec

Sestřih La Ligy: Barcelona - Real Madrid 1:1. Ramos vyrovnal v poslední minutě Sestřih La Ligy: Barcelona - Real Madrid 1:1. Ramos vyrovnal v poslední minutě
Brno - Karviná: Michal Škoda chtěl napodobit bráchu, ale jeho lob mířil vedle Brno - Karviná: Michal Škoda chtěl napodobit bráchu, ale jeho lob mířil vedle

Ve 2. kole fotbalové ePojisteni.cz ligy poprvé ztratil úřadující mistr. Viktoria Plzeň ztratila na domácí půdě, když jen remizovala s Bohemians 1905 1:1. Také Sparta nebodovala naplno - v Teplicích hrála 0:0. Stoprocentní bilanci si drží stále Mladá Boleslav, která vyhrála v Příbrami a Jablonec - ten již v sobotu porazil Hradec Králové 2:1. Další nováček z Karviné poprvé nastoupil na rekonstruovaném stadionu a s brněnskou Zbrojovkou remizovala 1:1.  Podívejte se na SESTŘIHY všech utkání.

Slavia Praha - Fastav Zlín 2:2 (0:2)

Branky: 71. Van Kessel, 90.+4 Mešanovič - 18. Poznar, 30. Holík. Rozhodčí: Houdek - Wilczek, Pospíšil. ŽK: Živulič, Štípek, Matejov, Dostál, Holík (všichni Zlín). Diváci: 7702.

CELÝ SESTŘIH: Slavia - Zlín 2:2. Domácí Mešanovič zachránil bod v samotném závěru

Viktoria Plzeň - Bohemians 1905 1:1 (1:1)

Branky: 10. Kopic - 36. Hašek. Rozhodčí: Orel - Kubr, Arnošt. ŽK: Hořava - Gajič, Švec, Dostál, Bartek, Jeslínek. Diváci: 10.890.

CELÝ SESTŘIH: Plzeň - Bohemians 1:1. Mistra zaskočil Hašek

FK Teplice - Sparta Praha 0:0

Rozhodčí: Jílek - Blažej, Urbanec. ŽK: Ljevakovič - Vácha. Diváci: 14.782.

720p 480p 360p 240p
CELÝ SESTŘIH: Teplice - Sparta 0:0. Domácí trefili břevno, hostující Zahustel tyč

Slovan Liberec - Vysočina Jihlava 1:1

CELÝ SESTŘIH: Liberec - Jihlava 1:1. Barošův gól na výhru nestačil

Branky: 12. Baroš - 80. Urdinov z pen. Rozhodčí: Machálek - Kotík, Vysloužil. ŽK: Pokorný, Breite, Folprecht - Šulek, Rosa, Batioja, Urdinov. Diváci: 4 938.

FK Příbram - Mladá Boleslav 0:1

CELÝ SESTŘIH: 1. FK Příbram - Mladá Boleslav 0:1. Výhru vystřelil Rada

Branka: 38. Rada. Rozhodčí: Nenadál - Dobrovolný, Boček. ŽK: Tregler, Chaluš (oba Příbram). Diváci: 2428.

FC Hradec Králové - FK Jablonec 1:2 (0:1)

Branky: 85. Mareš - 36. Mehanovič, 50. Beneš. Rozhodčí: Zelinka - Pelikán, Myška. ŽK: Plašil - Wágner.

CELÝ SESTŘIH: Hradec Králové - Jablonec 1:2

1. FC Slovácko - Dukla Praha 2:2 (0:1)

Branky: 78. Košút, 90.+3 Zajíc - 31. Olayinka, 62. Néstor z pen. Rozhodčí: Královec - Nádvorník, Mokrusch. ŽK: Rada, Civič, Šumulikoski, Šimko - Beauguel, Kušnír, Hanousek, Néstor. Diváci: 3652.

CELÝ SESTŘIH: Slovácko - Dukla 2:2. Pražané inkasovali v poslední minutě

MFK Karviná - Zbrojovka Brno 1:1 (1:1)

Branky: 28. Jurčo - 38. Řezníček. Rozhodčí: Příhoda - Koval, Pochylý. ŽK: Laštůvka, Budínský - Buchta. ČK: 46. Buchta. Diváci: 4522.

CELÝ SESTŘIH: Karviná - Brno 1:1

1.  Plzeň 15 11 3 1 26:9 36
2.  Slavia 16 10 5 1 30:12 35
3.  Sparta 16 9 5 2 30:13 32
4.  Zlín 16 9 4 3 27:18 31
5.  Ml. Boleslav 15 8 3 4 26:16 27
6.  Teplice 16 6 4 6 18:15 22
7.  Karviná 16 6 3 7 22:26 21