17. září 2016 • 18:10

CELÝ SESTŘIH: Mladá Boleslav - Slovácko 3:0, dva góly vstřelil Chramosta

Petr Reinberk ze Slovácka bojuje o míč s Tomášem Fabiánem z Mladé Boleslavi. Středočeši vyhráli jasně 3:0.
Slavia otevřela Eden. Fanoušci si prohlédli stadion a užili si den s hráči Slavia otevřela Eden. Fanoušci si prohlédli stadion a užili si den s hráči
Bohemians - Plzeň: V Ďolíčku se nehraje kvůli zmrzlému trávníku Bohemians - Plzeň: V Ďolíčku se nehraje kvůli zmrzlému trávníku

Fotbalisté Mladé Boleslavi vyhráli v 7. kole epojisteni.cz ligy doma nad Slováckem 3:0 a v tabulce se dotáhli na vedoucí Zlín. Dvě branky vítězů vstřelil útočník Jan Chramosta, třetí trefu přidal Mebrahtu.

Domácí potvrdili roli favorita už v 16. minutě, kdy tvrdou ránu Přikryla gólman Heča ještě vyrazil, ovšem na hlavičku Chramosty byl krátký. Boleslavský útočním mohl ještě v prvním poločase přidat druhou trefu, ale míč mu z pod nohou sebral Heča.

Po přestávce se na branku čekalo jen tři minuty a prosadil se opět Chramosta. Z dorážky si připsal šestý zásah v sezoně a osamostatnil se tak v čele tabulky střelců o dva góly před jabloneckým Wágnerem. Slovácko hrozilo především ze standardních situací, ale bez úspěchu.

Definitivní podobu výsledku dal po hodině hry Mebrahtu, který hostujícího brankáře prostřelil mezi nohama. Slovácko si tak připsalo třetí porážku za sebou, naopak Boleslav už čtyři duely za sebou neprohrála a dotáhla se na Zlín, který v pondělí čeká duel s třetí Spartou.

CELÝ SESTŘIH: Mladá Boleslav - Slovácko 3:0. Demolici řídil Chramosta

7. kolo první fotbalové ligy:
FK Mladá Boleslav - 1. FC Slovácko 3:0 (1:0)
Branky: 15. a 49. Chramosta, 61. Mebrahtu. Rozhodčí: Královec - Pospíšil, Vitner. ŽK: Mareš (Boleslav). Diváci: 2877.

M. Boleslav: Diviš - Pauschek, Hůlka, Da Silva (73. Valenta), Fleišman - Kúdela, Fabián - Mareš, Chramosta (70. Magera), Přikryl (81. Klobása) - Mebrahtu. Trenér: Kalvoda.
Slovácko: Heča - Civič, Rada, Šumulikoski (83. Hofmann), Diviš - Zajíc (53. Tetteh), Kerbr (53. Havlík), Košút, Reinberk - Koné, Daníček. Trenér: Levý.

720p 480p 360p 240p
Mladá Boleslav - Slovácko: Gól! Chramosta dotlačil míč za čáru a Ml. Boleslav vede 2:0

Mladá Boleslav - Slovácko: Petr Reinberk střílel těsně vedle

Mladá Boleslav - Slovácko: Heča vyrazil další Marešovu ránu

Mladá Boleslav - Slovácko: Chramosta selhal v další šanci

Mladá Boleslav - Slovácko: Heča zkrotil tečovanou střelu Petra Mareše

Mladá Boleslav - Slovácko: Tomáš Rada si dal málem vlastní gól

Mladá Boleslav - Slovácko: Golgol slaví gól! Australský útočník v brejku prostřelil Heču

Mladá Boleslav - Slovácko: Gól! Chramosta hlavičkou posílá domácí do vedení

Mladá Boleslav - Slovácko: Golgol Mebrahtu střílel vedle brány

1.  Plzeň 15 11 3 1 26:9 36
2.  Slavia 16 10 5 1 30:12 35
3.  Sparta 16 9 5 2 30:13 32
4.  Zlín 16 9 4 3 27:18 31
5.  Ml. Boleslav 15 8 3 4 26:16 27
6.  Teplice 16 6 4 6 18:15 22