Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
20. července 2017 • 11:22

Slavia odehrála "tajnou" generálku. Za zavřenými dveřmi porazila Vyšehrad 7:1

EXTRALIGA NARUBY: palba na rozhodčí, TOP kalhoty a rozzuřený Rolinek EXTRALIGA NARUBY: palba na rozhodčí, TOP kalhoty a rozzuřený Rolinek
Síla mého mandátu mě příjemně překvapila, komentoval svou výhru Martin Malík Síla mého mandátu mě příjemně překvapila, komentoval svou výhru Martin Malík

Fotbalisté Slavie včera absolvovali za zavřenými dveřmi v Edenu „tajnou“ generálku s Vyšehradem, třetiligový tým nakonec odjel s porážkou 1:7. Mistr už v oficiálním posledním testu v neděli porazil Nice 4:1.

V prvním poločase proti Vyšehradu nastoupily v dresu mistra všechny tři zahraniční posily – Danny, Halil Altintop a Ruslan Rotaň – šly týmy do kabin za senzačního vedení hostů 1:0. Kompletně nová sestava Slavie však ve druhé půli výsledek zcela otočila. S Vyšehradem se červenobílí utkali i v rámci zimní přípravy a v Edenu ho tenkrát porazili 7:0.

Obhájce titulu vstoupí do sezony příští úterý prvním utkáním třetího předkola Ligy mistrů proti BATE Borisov.