+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
11. července 2011 • 15:43

Blbečku! Messiho hrubě urážel spoluhráč Burdisso

Autor:
Nechápe. Ani s hvězdným Lionelem Messim v sestavě nedokázali Argentinci před domácím publikem porazit Bolívii.
TOP VIDEA
SESTŘIH: Dortmund - Hoffenheim 2:1. Kadeřábkova asistence nestačila, domácí pod novým koučem znovu slaví SESTŘIH: Dortmund - Hoffenheim 2:1. Kadeřábkova asistence nestačila, domácí pod novým koučem znovu slaví
SESTŘIH: Augsburg - Freiburg 3:3. Domácí senzačně zachránili remízu dvěma góly v nastavení SESTŘIH: Augsburg - Freiburg 3:3. Domácí senzačně zachránili remízu dvěma góly v nastavení
VŠECHNA VIDEA ZDE

Těšil se na ovace a potlesk, zatím poznává jen urážky, zesměšňování, pískot. Lionel Messi na Copa América v rodné Argentině trpí. Slovní střet se spoluhráčem Nicolasem Burdissem to jasně dokumentuje.Nicolas Burdisso na tréninku reprezentace Argentiny.Nicolas Burdisso na tréninku reprezentace Argentiny.
Byť trenér Sergio Batista tvrdil, že nešlo o nic vážného a takové věci se mezi chlapy stávají, španělský deník Marca odhalil, co Messimu v konci utkání s Kolumbií (0:0) obránce AS Řím řekl:

„Pendejo, la ultima pelota se corre!“ (volněji a hlavně slušněji přeloženo „Blbečku, je třeba bojovat do posledního míče). Síla, co?

Není divu, že Messi byl po utkání celý zaražený. V Barceloně sklízí jen chválu a velebení, teď takové urážky.

Nejen od fanoušků, to se dá při špatných výsledcích čekat, ale od kolegy...

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze