A je tu konec zajímavého zápasu. V prvním poločase dominovali hráči Sparty, ale nedokázali se prosadit, což dokázal Ružomberok potrestat gólem ve druhém poločase a odčinit tak porážku 0:4 z prvního dnešního utkání. Pro tuto chvíli je to z mé strany vše a já všem přeji příjemný zbytek pátečního dne.
89
Konec se nám blíží a vypadá to, že vítězem druhého zápasu bude Ružomberok.
85
Hosté se snaží udržet své jednobrankové vedení a domácí se logicky snaží ještě alespoň o vyrovnání.
82
Sparta se tlačí za vyrovnáním, ale šanci ji nyní překazil vyběhnuvší brankář Ružomberoku.
79
Vidličkův centr usměrnil těsně nad břevno kolenem Jurdík!
78
Je to tak. Hostující hráč vstává a pokračuje v utkání.
77
Jeden z hostujících hráčů leží po soubojina zemi, ale vypadá to, že to nebude nic vážného.
75
Uljakyho odzbrojil obránce na levé straně hřiště, ale sparťanský záložník jej vybojoval okamžitě zpátky. Následovala střela Jánoše těsně vedle.
71
Z otočky vypálil hostující Lovás, ale Čech byl na svém místě.
67
Sparťané však o míč přišli díky nepřesné rozehrávce.
66
Hosté zakombinovali před vápnen, ale i míč přišli. Za šancí na vyrovnání se ženou domácí.
62
Ružomberok právě vstřelil branku!
Zvýšená aktivita ve druhé poločase se hotům vyplatila. Rychlý brej zakončel dorážející LUKÁŠ LUPTÁK.
60
Kučerovu střelu nadvakrát zkrotil Zich.
59
Rohový kop hosté odvracejí daleko od pokutového území.
57
Ščerinova střela z přímého kopu se také neujala a z následné akce Sparty je rohový kop.
55
V úvodu druhé půle jsou aktivnější hosté, ale výrazněji ohrozi Čecha se jim nedaří.
53
Balaj nedosáhl na přihrávku od Vidličky a rozehrává Zich.
51
Paševsky opět ve střelecké pozici, ale nyní vysoko přestřelil.
49
Sarťanům nevyšla narážečka a tak opět hrají hosté.
47
Úvod druhé půle se nesl ve znamení úroku Ružomberuku. Tuto akci zakončil střelou Paševsky - Marek Čech byl připraven.
46
45
Zřejmě poslední akci první půle zakončila Sparta centerem do připravených rukavic Lukáše Zicha, který před rokem přestoupil do Ružomberoku právě ze Sparty.
42
Kučerův centr adresáta nenašel a hrjí hosté.
40
Kweuke z úhlu pořádně vylekal Zicha, který měl s jeho pokusem plné ruce práce!
37
Sparta je v dosavadním průběhu prvního poločasu aktivnější a více ohrožuje branku Ružomberoku.
35
Kanoté se ocitl ve vápně hostí proti značné přesile a o míč přišel.
33
Nyní se domácí hráči dostali dvakrát do zakončení. Nejprve to zkoušel Vidlička, jehož pokus zablokovali obrácni a po něm to ještě zkusil Jánoš, ale jeho střela se do sítě nezatočila.
31
Sparta vyrazila do rychlého protiútoku, který však skončil u Balaje. Sparťasnkému útočníkovi nevyšla klička a o míč přišel.
30
Další rohový kop hostí a Sparta se opět ubránila.
28
Ružomberok zahrával rohový kop, ale sparťanští hráči bez větších potíží odvracejí.
26
Centr od Zreláka se pokoušel zakončit Kolorédy, ale zakončení mu moc nesedlo.
24
Sparťany dnes očividně baví stát v ofsajdu. Nyní je v něm nachytán Balaj.
22
Leo Kweuke se ocitl za obranou a následně i před práznou brankou, ale rodost mu kazí jeho postavení v ofsajdu.
20
Tentokrát sklepl Vidlička pro Kučeru a ten jen těsně minul branku Ružomberoku!
17
Zatím největší šance zápasu. Kučera sklepl míč pro Jánoše, který však v tísni obránců zamířil vedle.
12
Serečinův pokus z dobrých třiceti metrů našel pouze připravenou náruč Marka Čecha.
11
Standartní situace pro hosty...
8
Sparťan Konaté se hnal za míčem, ale marně. Byl mu máván a následně i pískán ofsajd.
6
Z pravé strany to také zkoušeli hosté z Ružobmeroku, ale Marek Čech byl připraven a centr schoval do svých rukavic.
5
Domácí Hovorka nyní centrovaným míčem hledal Jánoše, ale tomu míč utekl do zámezí.