World Baseball Classic -  ONLINE PŘENOS -  Česko : Čína - 10. března 2023   04:00

Ukončeno
Česko
8:5
Čína
Česko
Sestavy:
Nadhazovač: Padyšák (starter), Schneider (od 5. směny), Kovala (od 6. směny), Minařík (od 7. směny) – Pálkaři: V. Menšík, Sogard, Chlup, Červenka, M. Menšík, Mužík, Escala, Zýma, Smola – Lavička: Dubový, Grepl, Hajtmar, Kubica Prokop, D. Vavruša
Čína
Sestavy:
Nadhazovač: Čao (starter), Čeng (od 1. směny), Carter (od 3. směny), Lin (od 6. směny), Kung (od 7. směny), Ťü (od 9. směny) – Pálkaři: P. Liang, J. Jang, Masago, Čchen, Čchang, Cchao, Kou, Luo, Luan – Lavička: Čchen, Chan, N. Li, W. Li, R. Liang, Lu, Lyu
Přenos se aktualizuje automaticky

Čtyřhodinový zápas je u konce. Češi v něm šli podle plánu, dařilo se jim to do sedmé směny. Ta, která následně přišla, byla katastrofální. Češi bod nezapsali, soupeři povolili čtyři a nechali ho otočit. Osmá směna nepřinesla nic a tak se Češi dostali do situace, když už opravdu museli. Po autu Menšíka už se vše zdálo býti hodně špatné, jenže Martin Mužík odpálil míček mimo dosah a zaznamenal tříbodový homerun. Tím se celá situace otočila. Navíc přišel ještě další bod a Čína tak musela na poslední pálce skórovat minimálně tři body. Jenže Minařík jí parádním nadhozem nedovolil vůbec nic a Češi si připsali první vítězství v prvním zápase v historii na WBC.
Konec zápasu.
9 TOP 8:5'
Minařík házel dva striky, následně soupeř odpálil, ale samotný nadhazovač si pro míč zaběhl a dostal ho na první metu. Je z toho třetí aut, Češi dokonali fantastický obrat!
9 TOP 8:5'
Fantastický Minařík a jeho další strikeout! Tohle je absolutní paráda a Česko je už jenom jeden nadhoz od parádní výhry!
9 TOP 8:5'
Čchen Čchen se ovšem na první metu dostal. Jeho pálka srazila míček do země, ten se odrazil a změnil směr. Čína má jeden aut.
9 TOP 8:5'
Minařík proti Luovi. Za stavu 2:2 se podařilo odpálit, ale velice špatně. Je z toho aut na první metě.
9 TOP 8:5'
Na pálku jde v dohrávce deváté směny Čína. Nyní se rozhodne.
9 BOT 8:5'
Smola se trefil! Míček poslal do pravé části vnějšího pole dlouhým odpalem. Krejčiřík, který jako pitch runner vystřídal Zýmu skóruje.
9 BOT 4:5'
Petr Zýma s dalším odpalem! Krásný míček namířený do levé části vnějšího pole. Je z toho druhá meta. Přidají ještě Češi nějaké body?
9 BOT 4:5'
Escala byl vyautován na první metě.
9 BOT 4:5'
NESKUTEČNÉ! Martin Mužík zaznamenává 3-way homerun. Česko je opět ve vedení a to rovnou o dva body!
9 BOT 4:5'
Další změna na kopci pro Čínu. Kung jde pryč, místo zaujme nový nadhazovač Ťü.
9 BOT 4:5'
Matěj Menšík byl pod tlakem. Už musel pálit, měl dva striky, zatímco nadhazovač teprve dva bally. Odpal Matěje byl krásný, do levého outfieldu, a Češi se posunují na druhou a třetí metu.
9 BOT 4:5'
Martin Červenka stále čekal na odpal. A čekat na něj bude i dále, ovšem poprvé v zápase se dostává na první metu. A to díky čtyřem špatným nadhozům.
9 BOT 4:5'
Marek Chlup je vyautován třemi dobrými nadhozy Kunga. Česká naděje se tak pomalu vytrácí.
9 TOP 4:5'
Začátek 9. směny.
8 TOP 4:5'
Marek Minařík to sype parádně! Čínský útok zastavuje dalším strikeoutem, druhým v této směně. Nádherná práce českého nadhazovače.
8 TOP 4:5'
Ťie Cchao měl už těžkou pozici. Musel odpalovat, jeho odpal nebyl dobrý, doletěl k hráči na první metě a ten si ho sebral po odrazu od země. Druhý aut.
8 TOP 4:5'
Nádherný strikeout Marka Minaříka proti Čchangovi.
8 TOP 4:5'
Na pálce bude pokračovat čínský celek.
8 BOT 4:5'
Zadák čínského týmu zahrál další aut v této směně, konkrétně druhý, čímž dostává svůj tým rychle z pole. Češi už v poslední směně budou muset bodovat.
8 BOT 4:5'
Vojtěch Menšík pálku nezvládl. Je z toho strikeout a druhý český aut.
8 BOT 4:5'
Smola pálil hodně vysoko. Nakonec pro míček doběhl zrovna vystřídaný catcher Ning Li a je z toho první aut.
8 TOP 4:5'
Začátek 8. směny.
7 TOP 4:5'
Sogard vychytal míček rovnou z odpalu. Jednoduchý aut tak končí tuto směnu hrůzy.
7 TOP 4:5'
Další plný stav pro Marka Minaříka. Ovšem rozhodčí, jenž kontroloval prošvih, jasně pochybil. Pálka se pohnula nad metou. Masago tak pokračoval, odpálil do levého pole, kde ovšem míček zachytil český baseballista a zaznamenal druhý aut.
7 TOP 4:5'
Čína otáčí stav z 1:4 už na 5:4. Minaříkovi se po odpalu míček odrazil od rukavice. Jinak by to mohl být aut. Trápení Česka pokračuje, soupeř má stále jeden aut.
7 TOP 4:4'
Michal Kovala jde dolů. Nahrazuje ho Marek Minařík.
7 TOP 4:4'
Tohle je katastrofální směna. Číňané po dalším dobrém odpalu středem do vnějšího pole stahují ztrátu a vyrovnávají utkání. Navíc stále pokračují s jedním autem a mají našlápnuto k dalším bodům.
7 TOP 4:3'
Michal Kovala stáhl z 3-0 na plný stav. Pak zkusil další příhoz na první metu. Ale poté poslal další nadhoz mimo a to znamená metu zdarma.
7 TOP 4:3'
Po dalším odpalu Luoa se hráč ze třetí mety dostal na domácí a Luo se posunul na tu první. Je to další bod pro Čínu. A to vše kvůli jednomu nepovedenému pick-offu.
7 TOP 4:2'
Kovala zkusil hodit na první metu, jenže hodil velice špatně. Od antuky se míček odrazil kolem Mužíka a čínský hráč se dostal z první až na třetí metu.
7 TOP 4:2'
Ccaho byl proti Kovalovi v plném stavu. I přes pěkný nadhoz to nakonec znamená metu zdarma pro Čínu.
7 TOP 4:2'
A následně přichází daleký odpal středem, který sice chytá český hráč a zapisuje tak aut, ale zároveň přichází snížení ze strany Čchanga, který doběhl na čtvrtou metu.
7 TOP 4:1'
Bohužel přišel další divoký nadhoz. Chytač ho neměl šanci chytit, protože se míček odrazil od země a změnil směr. Čchang se posouvá na třetí metu.
7 TOP 4:1'
První dvoumetový odpal pro ČÍnu. Čchang odpálil daleko do levého vnějšího pole. Jedná se tak o zdaleka nejlepší čínský odpal vutkání.
7 TOP 4:1'
V dohrávce sedmé směny jde na pálku Čína.
7 BOT 4:1'
Bohužel z obsazených met nakonec nic nebude. Zýma odpálil pouze k hráčovi oponenta, který dohodil rychle na první metu a zaznamenal třetí aut.
7 BOT 4:1'
Nádherný kousek Escaly. Nastavil pálku, míček jen přiťukl na zem a doběhl na první metu. Souběžně se zvládli posunout i hráči z první a druhé mety, takže jsou obsazeny všechny tři.
7 BOT 4:1'
No tak tohle se zase vůbec nepovedlo nadhazovači Kungovi. Ten Menšíka trefil do ruky a tak mají Češi opět k dispozici první a druhou obsazenou metu.
7 BOT 4:1'
Tak tohle se nepovedlo. Čchen Čchen nachytal Menšíka na první metě a ten je vyautován. Mužík pokračuje na pálce.
7 BOT 4:1'
Lin končí. Čína tak posílá do hry již pátého nadhazovače. Tím je Chaj-Čcheng Kung.
7 BOT 4:1'
Matěj Menšík došel až do plného stavu. Pak ale skvěle vyčkal, Lin hodil ball a Češi tak obsazují první dvě mety.
7 BOT 4:1'
Červenka neposlal míč dost daleko, aby ho soupeř nedokázal chytit. Jedná se tak o první český aut v sedmé směně.
7 BOT 4:1'
Marek Chlup byl po stavu 2-0 trefen. Podívá se tak na první metu, a to zcela zdarma.
7 TOP 4:1'
Začátek 7. směny.
6 TOP 4:1'
Tak to je nástup. Devatenáctiletý Michal Kovala, nemladší hráč českého týmu, došel, hodil strike, čímž dokončil strikeout a ukončil šestou směnu.
6 TOP 4:1'
Martin Schneider došel s Čchen Čchenem do stavu 1-2. Jenže dosáhl už 49 nadhozů, a půjde střídat, protože ho český tým bude potřebovat i do dalších zápasů. Nahradí ho Michal Kovala
6 TOP 4:1'
A je tady strikeout! První pro Martina Schneidera v tomto utkání. Vyřadil Masaga sliderem a Čína tak má na kontě již dva auty.
6 TOP 4:1'
Vojtěch Menšík zastavil hru na levé straně. Hrozil dvoumetový odpal, ale jeho následný příhoz na první metu zajistil, že čínský běžec už nemohl dál. Je to vlastně první čínský odpal, který skončil první metou. Předtím se jednalo o samé mety zdarma.
6 TOP 4:1'
Pchej Liang nebyl úspěšný. Čína tak má první aut.
6 TOP 4:1'
Na pálce se tedy týmy mění. Čína končí šestou směnu.
6 BOT 4:1'
Sogard odpálil daleko, ale bohužel se míč i tak dostal do rukavice Masada. Protože je to už třetí aut, doběh Smoly nic neznamená.
6 TOP 4:1'
Divoký nadhoz opět chytač nezachytil a musel pro míček běžet. Mezitím se Smola stihl přesunout na druhou metu.
6 TOP 4:1'
Carter ale musí střídat. Blížil se hranici padesáti nadhozů, což by podle pravidel znamenalo čtyřdenní vynucenou pauzu, což Čína nemůže dovolit. Na kopec jde Čchiang Lin.
6 TOP 4:1'
Vojtěch Menšík je bohužel třemi skvělými nadhozy Alana Cartera vyautován.
6 TOP 4:1'
Malá odbočka. V Tokyo Dome je přítomno kolem 150 českých fanoušků.
6 TOP 4:1'
Smolovi se už to tentokrát povedlo! Odpal nebyl úplně razantní, ale spadl v levém vnějším poli do mezery mezi dvěma hráči. Díky tomu mohl doběhnout Escala a Česko tak skóruje počtvrté.
6 TOP 3:1'
Zýma následně pálil do země, směrem doprava kousek od sebe. Na metu se neměl šanci dostat, ovšem Escala se opět o jednu metu posunul.
6 TOP 3:1'
Chytač nezachytil nadhoz, míček mu prošel mezi nohami až k plotu. Escala na nic nečekal a ukradl druhou metu.
6 TOP 3:1'
Willie Escala proti Carterovi trpělivě čekal. Nakonec ani jeden nadhoz nedopadl strikem a Carter tak umožnil prvnímu českému hráči dojít na metu zdarma.
6 TOP 3:1'
Začátek 6. směny.
5 BOT 3:1'
Další odpadl Číňanů! Matěj Menšík ale v pravém poli naštěstí pro Česko míč chytil a to znamená třetí aut.
5 BOT 3:1'
Ťin-ťün Luo šel na pálku. V prvním startu, ještě proti Padyšákovi, dostal metu zdarma. Tentokrát odpálil, čímž se hráči posunuli. Češi autovali na druhé metě, ale Čína zapsala první bod.
5 BOT 3:0'
Jung-kchang Kchou velice dobře prohlídl první tři nadhozy. Schneider tak měl velmi těžkou pozici. Pak přišel strike, jenže následně další špatný nadhoz. A tím pádem už třetí meta zdarma!
5 BOT 3:0'
Schneider proti Cchaovi. Stav 0:2 se změnil na plný. Pak přišly dva faul bally po sobě. Následně naštěstí přišel odpal do rukavice Martina Mužika.
5 BOT 3:0'
V souboji Čchang vs Padyšák také došlo k plnému stavu. Následný míč šel do foul ballu. Jenže pak došlo k dalšímu chybnému nadhozu a přišla další meta zdarma. Číňané se poprvé v duelu dostali k druhé mětě.
5 BOT 3:0'
Schneiderovi se napoprvé nezadařilo. Čchen Čchen dostal metu zdarma.
5 BOT 3:0'
Pavel Chadim se nakonec rozhodl vystřídat nadhazovače. Daniel Padyšák už je pryč. Na kopec tak jde olomoucký hasič Martin Schneider.
5 BOT 3:0'
Češi se stěhují do pole. Půjde ale ještě na kopec Padyšák?
5 BOT 3:0'
Mužík odpálil do vnitřního pole, ale na první metu nedokázal doběhnout. Číňané podruhé v řadě Česko vyhnali z pálky velice rychle.
5 BOT 3:0'
Menšík po stavu 2-2 opouští pálku. Carter naopak připisuje už třetí strikeout. Dostal se tak už na 27 nadhozů a mohl by se tak také vyřadit pro další utkání.
5 BOT 3:0'
Červenkovi to nevyšlo doleva ani doprava, tak to zkusil do středu. Masago si ale pro míč přiběhl až na konec hřiště a zajistil první aut.
5 TOP 3:0'
Začátek 5. směny.
4 BOT 3:0'
Další nádherný dvojitý aut! Padyšák může spokojeně odejít!
4 BOT 3:0'
No, tohle Padyšák úplně nezvládl. Čtyřmi nadhozy zaznamenal čtyři bally a tak je z toho rychle meta zdarma pro Janga.
4 BOT 3:0'
Druhý nadhoz skočil odpalem, který ovšem šel na levou stranu, kde si míček sebral Marek Chlup a vyslal ho rychle na první metu.
4 BOT 3:0'
Týmy se střídají, Česko jde nyní bránit.
4 BOT 3:0'
Carter poslal Česko velice rychle zpět do pole. Strikeout teď totiž zažil Marek Chlup.
4 BOT 3:0'
I Sogard kontaktoval míček, poslal ho pouze do země a na první metu doběhnout nezvládl. Je z toho druhý aut a na pálku jde Marek Chlup.
4 BOT 3:0'
Na pálce byl potřetí v zápase Menšík. Ten odpálil do levého infieldu, kde ale čekal připravený soupeř, ten rychle dohodil na první metu a Čína tak Menšíka vyautovala.
4 TOP 3:0'
Začátek 4. směny.
3 BOT 3:0'
Další paráda a skvělá spolupráce Mužíka a Sogarda! Po odpalu Čchen-čchen Luana je tady totiž první double a Čína jde do pole!
3 BOT 3:0'
Padyšákovi se nyní už nepodařilo vyautovat soupeře z plného stavu. Lou se dostal na metu zdarma. Je to první meta Číny v tomto zápase.
3 BOT 3:0'
Padyšák poprvé proti Jung-kchang Kchouovi. Z dobrého startu byl nakonec plný stav, ale poté strikeout, dnes už čtvrtý. Kchouovi z toho až spadla helma. Mimochodem Padyšák se dostal přes hranici 29 nadhozů, má jích už 32 a tak podle pravidel turnaje nebude moci v dalším utkání hízet.
3 BOT 3:0'
Na domácí metu se tedy staví Čínští pálkaři.
3 BOT 3:0'
Smola se dostal na plný stav, i když měl hned z prvních dvou nadhozů dva striky. Nakonec promáchl a je z toho třetí český aut.
3 BOT 3:0'
Carter ale přebíral stav 3:1 a první nadhoz hodil do ballu. Díky tomu se Zýma posunul zdarma na první metu.
3 BOT 3:0'
Petr Zýma se dostal na stav 3-1. Čína pak svolala Čenga k sobě a tak se znovu střídá na kopci, kde míří Alan Carter, patrně nejlepší čínský nadhazovač.
3 BOT 3:0'
Escala je také vyautován. Míč poslal vysoko, ten letěl doleva a spadl do rukavice Ťin Janga.
3 BOT 3:0'
Čeng vylákal Mužika. Dokázal ho vyautovat.
3 BOT 3:0'
HOMERUN! Matěj Menšík měl na pálce parádní pozici, první dva nadhozy dopadly ballem a pak už Menšík míč poslal na levou stranu až k diváckým sedačkám! Fantazie, Česko vede 3:0.
3 TOP 2:0'
Začátek 3. směny.
2 BOT 2:0'
Tak tohle je paráda. Padyšák vyautoval dalšího hráče a Čína se tak znovu nedostala ani na první metu. Česko vede po druhé směně 2:0.
2 BOT 2:0'
S dalším pálkařem se Padyšák vyrovnal velice rychle. Čchang odpálil hned na druhý pokus na levou stranu, kde míč jeden z českých hráčů okamžitě chytil do rukavice.
2 BOT 2:0'
Na kopec se znovu postavil Padyšák. Ten začal dvěma špatnými nadhozy, respektive dvěma bally. Dostal se na plný stav. Následně přišel odpal, ale byl vysoký a Escala si pro něj v levém poli jednoduše došel.
2 BOT 2:0'
Na pálku jde Čína.
2 BOT 2:0'
Všechno to měl ve svých rukou Martin Červenka. Úspěšným odpalem by téměř jistě zaznamenal body, zatímco autem by poslal Česko do pole. To se bohužel stalo, dlouhou ránu do levého vnějšího pole soupeř zachytil.
2 BOT 2:0'
Je to meta zdarma! Podruhé v této směně Čeng nezvládl plný stav a Češi mají obsazené všechny tři mety.
2 BOT 2:0'
Eric Sogard ukradl druhou metu, zatímco se Marek Chlup dostal na plný stav.
2 BOT 2:0'
Eric Sogard pálil dobře, míček letěl středem, spadl u druhé mety a dojel až do vnějšího pole. Mezitím se Sogard dostal na první metu a Menšík dokonce na třetí.
2 BOT 2:0'
Nyní už je na pálce zase Vojta Menšík, tedy první pálkař line-upu. Nejlepší pálkař Extraligy za minulou sezónu došel na plný stav. Nakonec vyčkal, poslední nadhoz šel úplně mimo a pálkař má metu zdarma.
2 BOT 2:0'
Ani Smola proti Čengovi neuspěl. Druhý strikeout pro tohoto nadhazovače,
2 BOT 2:0'
V druhé směně na pálku jako první zamířil Zýma. Ten měl při jednom ballu už dva striky, a proto byl na dalším nadhozu trochu nervózní. Třetí nadhoz byl špatný, Zýma ale promáchl a je tu třetí aut.
2 TOP 2:0'
Začátek 2. směny.
1 TOP 2:0'
Třetí aut! Masago sice odpálil, ovšem do vnitřního pole středem a do země. Míč se projel až na druhou metu, odkud Češi rychle přehodili na první a bez toho, aby Číňanům povolili jedinou metu, se na pálce se soupeřem opět vystřídají.
1 TOP 2:0'
Ťin Jang dopadl úplně stejně, jako předtím Liang. 2:3, rychlý strikeout. Padyšák zatím vynikající.
1 TOP 2:0'
Padyšák proti svému prvnímu soupeři zaznamenal parádní strikeout!
1 BOT 2:0'
Escala pálil do pravého vnitřního pole. I když s tím Číňané měli trochu problém, nakonec dokázali míček dopravit na metu a vyautovat hráče. První půlsměna tak končí za stavu 2:0 pro Česko.
1 BOT 2:0'
Mužík se sice obětoval odpalem do pravého vnějšího pole, ale mezitím stihl doběhnout Sogard, takže Česko už vede 2:0 a při dvou autech má stále ještě dva hráče na metách!
1 BOT 1:0'
Po krátké pauze šel na pálku Mužík. Po prvním nadhozu měl na mále Sogard na třetí metě, na kterou chytač házel, ale nakonec to stihl.
1 BOT 1:0'
Čína střídá nadhazovače. Čao končí už v rámci první půlsměny. Jeho místo zaujme Čeng.
1 BOT 1:0'
Matěj Menšík měl velice dobré oko. Dostal se do stavu 3-0, mohl vyčkávat. Pak nechal jeden strike a následně už se přesunul na první metu bez odpalu.
1 BOT 1:0'
Červenka prvně odpálil za sebe. Následně pálil hodně daleko, ovšem jeho pokus chytil před plorem soupeř a je z toho první aut. Ovšem alespoň se hráč z druhé posunul na třetí metu.
1 BOT 1:0'
Marek Chlup šel na pálku jako třetí. Už byl blízko strikeoutu, ovšem čínský hráč Jang chyboval, míček nedokázal zkrotit přímo ze vzduchu, jen se ho dotkl a pak ho pustil na zem. Menšík je na domácí metě a Česko slaví první bod!
1 BOT 0:0'
Eric Sogard, který se vrátil z baseballového důchodu a předtím sám strávil několik sezón v MLB, byl nyní na pálce. Jeho oko bylo skvělé, následně odpálil parádně doprava a doběhl na metu, zatímco Vojtěch Menšík získal až třetí metu!
1 BOT 0:0'
Hned první odpal přináší pro Českou republiku úspěšný odpal! Menšík je na první metě a Česko tak má svou první metu na WBC v historii.
Příprava

Češi odehráli už v Japonsku několik přípravných duelů. Hned druhý den po příjezdu se utkali s jedním z místních amatérských týmů v Miyazaki. Ten vyhráli 3:1. V sobotu 4. března se utkali s Uni. Miyazaki a duel dopadl taktéž vítězně, tentokrát 10:6. Následně podlehli týmu Miyazaki Sunshines 3:7. Další přípravný duel následoval o dva dny později s amatérským týmem Miyazaki Umeda Gakuen, který dopadl výhrou 7:5. Poslední přípravný zápas byl patrně s nejlepším soupeřem, JR Kjušu Railways, který den předtím porazil Čínu 15:3. Ovšem Češi zvládli vyhrát 9:4.
Složení skupin

Skupina A: Čínská Tchaj-pej, Nizozemsko, Kuba, Itálie, Panama
Skupina B: Japonsko, Jižní Korea, Austrálie, Čína, Česká republika
Skupina C: USA, Mexiko, Kolumbie, Kanada, Velká Británie
Skupina D: Portoriko, Venezuela, Dominikánská republika, Izrael, Nikaragua
Systém a dějiště

V rámci hlavní části turnaje se bude hrát ve čtyřech skupinách po pěti týmech. Nejlepší dva týmy z každé skupiny postupují do play-off. Turnaj se koná ve třech zemích současně, a to ve Tchajwanu v Taichungu, kde kapacita stadionu dosahuje 20 000 diváků a odehraje se zde celá skupina A. Skupina B a půlka zápasů čtvrtfinále se odehraje v Japonsku, konkrétně v Tokiu. Stadion Tokyo Dome disponuje kapacitou 50 000 míst. Poslední dvě skupiny se odehrají v USA. Skupina C má jako svůj domovský stadion Chase Field ve Phoenixu s kapacitou 49 000. Poslední skupina, druhá polovina čtvrtfinálových zápasů, semifinálové duely i finále se uskuteční v Miami v LoanDepot Parku, kde kapacita dostahuje téměř 37 000 míst.
Cesta na turnaj

Český tým se na turnaj dostal díky skvělému zvládnutí úspěšné kvalifikace v německém Regensburgu. Tam se naše reprezentace nejdříve utkala se Španěly, kterým podlehla 7:21. Následně už tak nesměla ani jednou prohrát. Porazila ovšem Francii 7:1 a pak si poradila i s Německem 8:4. Zlomový duel přišel ve středu 21. září 2022, kdy se od 19 hodin proti sobě znovu postavily výběry České republiky a Španělska. Fantastičtí Češi ale soupeři oplatili porážku a z kvalifikace ho vyřadili po výsledku 3:1. Kvalifikovali se společně s s Velkou Británií, která o den dříve zvládla taktéž duel se Španělskem, a to výsledkem 10:9.
Všechny baseballové příznivce vítám u přenosu z World Baseball Classic, neoficiálního baseballového mistrovství světa, na kterém se český tým objevuje poprvé v historii. Turnaj se hraje na území USA, Japonska a Tchajwanu od 8. do 21. března.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.
Články odjinud