MS v basketbalu mužů -  ONLINE PŘENOS -  Angola : Filipíny - 4. září 2019   09:30

Filipíny

Z mé strany je to pro tuto chvíli vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů.
Nejlepší hráči

Valdelicio Joaquim (ANG) – 20 bodů, 0 asistencí, 7 doskoků
Andray Blatche (PHL) – 23 bodů, 2 asistence, 12 doskoků
Je konec! Angola nakonec dokázala potvrdit roli favorita a vítězí v prodloužení 84:81, které je pro ně nesmírně cenné pro další fázi tohoto turnaje! Filipíny však zejména ve druhém poločase podaly nesmírně bojovný výkon a dočkaly se alespoň prodloužení. Ostrovní celek dnes mohl pomýšlet i na výhru, ale to by mu musely lépe fungovat střelecké pokusy za tři body.
44:53'
Morais proměnil trestný hod a podle všeho pečetil výhru Angoly.
44:36'
Pogoy si ještě našel prostor na pravé straně a poslal míč střelou za tři body do koše.
44:30'
Filipíny si vyžádaly oddechový čas.
44:22'
Peréz neproměnil střelu za tři body a podle všeho už si to Angola dokáže pohlídat.
43:53'
Moreira dopíchl odražený míč do koše a Angola vede minutu před koncem o čtyři body.
43:06'
Blatche proměnil dva trestné hody a ještě drží šanci pro Filipíny.
42:31'
Moreira si došel pro přihrávku pod koš a zaznamenal dva jednoduché body.
42:00'
Roger Moore si troufl na střelu za tři body a opět vrací vedení Angole.
41:37'
Ravena si našel střeleckou pozici, jenže jeho rána za tři body končí v autu.
41:18'
Morais dokázal pro změnu proměnit oba trestné hody.
40:59'
Filipíny následně proměnily jeden trestný hod.
40:46'
Moreira pálil přes obránce, ale jeho rána se od koše odrazila mimo hru.
40:27'
Pogoy podběhl koš, dostal prudkou přihrávku a jednou rukou vrací Filipíny do vedení.
40:01'
Neskutečné! Filipíny se dostaly z desetibodového manka a dostaly dnešní duel do prodloužení! Ve čtvrté čtvrtině Filipíny dokonce chvíli vedly, ale Angola se dokázala bleskově vrátit do hry. Za stavu 73:73 tak bude muset rozhodnout pětiminutové prodloužení.
40:00'
Čtvrtá čtvrtina skončila.
39:27'
Peréz trefil fantastickou trojku za tři body a vyrovnává třiatřicet sekund před koncem!
39:08'
Morais navíc proměnil také trestný hod.
39:08'
Morais znovu strhává vedení na stranu Angoly! Obdivuhodný výkon zkušeného basketbalisty.
38:58'
Pogoy sice dostal míč do koše, ale ten neplatí! Pogoy totiž porušil pravidlo o krocích.
37:42'
Morais trefil nesmírně důležitou trojku a srovnává na 70:70.
37:27'
Ravena proměnil jen jeden z dvojice trestných hodů.
37:27'
Ravena se hnal pod koš, obhodil si obránce a Conceicao jej nedovoleným zákrokem poslal na palubovku.
37:02'
Conceicao prodribloval z pravé strany až pod koš a zadovkou dostal balón do koše.
36:41'
Aguillar si doskočil pro vlastní střelu a poslal míč smečí do koše.
36:11'
Pogoy trefil nádhernou trojku z pravé strany a Filipíny se po dlouhé době dostaly do vedení!
35:40'
Jenže Blatche o sobě dal znovu vědět a poslal míč do koše.
35:27'
Angola z následného protiútoku odpověděla košem za dva body.
35:00'
Peréz trefil úspěšnou trojku a snižuje na rozdíl jediného bodu! Tohle bude drama!
34:16'
Morais přišel o míč v útoku a Filipíny budou moci zaútočit na další snížení.
33:40'
Ravena dvakrát obral obránce Angoly a rázem je to pouze o čtyři body.
33:10'
Moore předvedl v obraně fantastický blok a zbrzdil rodící se akci Filipín.
32:29'
Ravena proměnil dva trestné hody a ještě drží šanci Filipín na zvrat.
31:52'
Peréz se dostal k odraženému míči, naskočil si mezi dva soupeře a zapsal další dva body.
31:19'
Morais proměnil dva trestné hody. Opravdu povedené body pro tohoto hráče.
30:41'
Jenže na druhé straně se za tři body prosadil také Moore.
30:18'
Až nyní se Filipínám po dlouhé době povedlo zakončení za tři body.
30:01'
Začala čtvrtá čtvrtina.
30:00'
Třetí čtvrtina skončila.
29:50'
Ještě dva body pro Angolu na závěr třetí čtvrtiny. Africký výběr znovu vede o deset bodů.
29:33'
Bollick získal odražený míč, nasprintoval pod koš a snížil na rozdíl pouhých osmi bodů.
28:47'
Conceicao proměnil svou druhou trojku v zápase a Angola vede o deset bodů.
28:07'
Filipínci porušili pravidlo o krocích. Angola může zaútočit a zvýšit své vedení.
27:51'
Leonel Paulo opět zkusil zakončení za tři body, ale tentokrát trefil jen obroučku.
27:16'
Leonel Paulu se otočil o 360 stupňů a parádně zasmečoval!
26:34'
Moore dokázal proměnit jen jeden trestný hod.
26:34'
A Peréz si poradil také s následným trestným hodem.
26:34'
Peréz teď hraje svou nejlepší čtvrtinu na mistrovství! Znovu doskočil odražený míč a vybojoval koš s faulem.
26:14'
Domingos proměnil dva trestné hody a Angola stále vede o sedm bodů.
26:10'
Jenže Peréz následně hledal Blatche, který na jeho pobídku nedosáhl. Rozehrávka pro Filipíny.
25:54'
Peréz se předchozí akci chytil a opět dokázal zakončit. Filipíny znovu začínají cítit šanci.
25:15'
Peréz na poslední chvíli odhodil míč z rukou a se štěstím dostal míč do koše.
24:32'
José Antonio zkusil střelu z pravé strany, ale nedostal míč do koše.
24:01'
Joaquím zkusil střelu za tři body. Jeho ráně nakonec pomohla i obroučka. Joaquím už má na kontě šestnáct bodů.
23:19'
Yannick Moreira obdržel pěknou přihrávku pod koš, ale nedostal prostor k zakončení.
22:39'
José Antonio si zakřičel o přihrávku na pravou stranu a nádherně zakončil za tři body.
22:12'
José Antonio se hnal do brejku, nicméně zřejmě nebyl koncentrovaný a poslal míč do autu.
21:16'
Joaquím napodobil Blatche a krásným obloučkem navýšil vedení Angoly.
20:37'
Blatche se dostal pod koš a jemnou střelou obloučkem poslal míč do koše.
20:20'
Morais poslal špatnou přihrávku na levou stranu a zadáci Filipín míč získali.
20:01'
Začala třetí čtvrtina.
První poločas končí! Po dvaceti odehraných minutách mohou být spokojenější basketbalisté Angoly, kteří vedou 39:34 a jsou blíže lepší pozici pro boje o konečné umístění. Filipíny přitom sehrály dobrou první čtvrtinu, ale v té druhé se jim trošičku pokazila úspěšnost střelby.
20:00'
Druhá čtvrtina skončila.
19:51'
Filipíny se trojkou v závěru prvního poločasu dotáhly zpátky do hry a ztrácejí jen čtyři body.
19:34'
Filipíny nestačily zakončit, ale rozhodčí tam viděl faul jednoho z basketbalistů Angoly.
19:12'
Moore dostal moře prostoru na oblouku a s přehledem trefil za tři body.
18:34'
Moreira se nechal jako školák obrat o míč pod košem. Filipíny se mohou dotáhnout.
18:16'
Bolick se dostal do rychlého protiútoku a dokázal snížit na rozdíl osmi bodů.
18:05'
Moreira doskakoval odražený míč, ale dopichem neposlal míč do koše.
16:40'
Filipíny se snaží držet zuby nehty! Nádherná střela za tři body!
16:17'
Aguillar číhal na další přihrávku pod koš, ale spoluhráč jej tentokrát nedokázal přesně najít.
15:53'
Aguillar měl moře prostoru, nebyl nikým bráněn, ale přesto netrefil koš.
15:42'
Moreira dostal přihrávku pod koš a nádherným lobem navýšil vedení Angoly.
14:40'
Tři body pro Angolu! Africký celek odskakuje na rozdíl sedmi bodů.
14:08'
Moreira si mezi trojicí obránců připsal úspěšný doskok a Angola vede o čtyři body.
13:14'
Aguillar doskočil odražený míč a stále drží Filipíny ve hře.
12:29'
Paulo proměnil oba trestné hody a Angola má k dobru čtyřbodový náskok.
12:29'
Leonil Paulo se dral pod koš, jenže nedokázal zakončit, protože byl faulován.
12:04'
Joaquím si naběhl na přihrávku o zem a nekompromisně poslal míč do koše.
11:21'
Blatche dostal moře prostoru pod košem a bez problémů vyrovnal.
10:50'
Další dva proměněné trestné hody na straně Angoly.
10:22'
Domingues proměnil dva trestné hody a Angola se vrací do vedení.
10:10'
Fajardo hned na úvod druhé čtvrtiny proměnil dva trestné hody.
10:01'
Začala druhá čtvrtina.
10:00'
První čtvrtina skončila.
09:25'
Nicméně také Blatche si troufl na zakončení za tři body a uspěl.
09:08'
Střela za tři body teď byla k vidění na obou stranách. Angola nechce soupeře nechat dotáhnout.
08:30'
Blatche doskočil odražený míč po střele za tři body, ale nedokázal trefit koš.
08:05'
Filipíny se v pravou chvíli dokázaly opřít o střelu za tři body. Úspěšným střelcem je Bolick.
07:51'
Rosario udělal dva kroky pod koš a dokázal navýšit vedení Angoly.
07:40'
Moreira dostal přihrávku na pravou stranu a střelou přes obránce uklidil míč do koše.
07:15'
Moore doskočil svou vlastní střelu a navýšil vedení Angoly na tři body.
06:40'
Ani jednomu z týmů se teď v útoku nedaří. Naopak jsou k vidění obranné doskoky.
05:45'
Pogoy dostal prostor ke střele za tři body, nicméně jeho pokus se odrazil od obroučky.
05:21'
Joaquím dostal krásnou přihrávku pod koš a Angola se opět vrací do vedení.
04:17'
Dominguos si naběhl na odražený míč a snížil na rozdíl jediného bodu.
03:34'
Barroca si celou situaci ještě jednou zopakoval. Filipíny jsou v první čtvrtině hodně přesné.
03:18'
Barroca dostal prostor a z výskoku vrátil Filipínam vedení.
02:43'
Moreira se otočil kolem obránce a z otočky poslal míč do koše.
02:15'
Filipíny měly po faulu Blatche k dispozici dva trestné hody. Oba s přehledem proměnil Joaquím.
02:02'
Blatche doskočil odražený míč a basketbalista otřískaný NBA dopravil míč do koše.
01:29'
Filipíny vysunuly obranu, získaly nepřesnou rozehrávku soupeře a poprvé se dostávají do vedení.
01:12'
Blatche navíc proměnil také trestný hod.
01:12'
Také Filipíny se dočkali svého prvního koše. Blatche dostal přihrávku pod koš a byl nekompromisní.
00:42'
Joaquím vypálil ze střední vzdálenosti a trefil. Skvělý vstup Angoly do utkání.
00:21'
Morais se pod košem otočil kolem svého obránce a poslal míč do koše.
00:01'
Obě mužstva už jsou na palubovce. Filipíny budou hrát v modrém, zatímco Angola oblékne červené dresy.

Angola: Antonio, Domingos, Moore, Morais, Moreira, Cipriano, Conceicao, Goncalves, Joaquim, Mbunga, Mingas, Paulo

Filipíny: Blatche, Dalistan, Ravena, Norwood, Bolick, Barroca, Fajardo, Pogoy, Perez, Rosario, Almazan, Aguilar.
Dnes budeme sledovat souboj dvou týmů, které ve skupině A nemohou postoupit. Nutno říci, že obě mužstva musely odehrát těžké duely se Srbskem a Itálií. Filipíny nejprve podlehly Srbsku 67:126 a Itálii 62:108. Angola pak s Italama padla výsledkem 61:91. Od Srbska utrpěla porážku 59:105.
Dobré ráno všem fanynkám a fanouškům basketbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání MS v basketbalu mezi Angolou a Filipínami.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 09:30.