Pondělí 28. září 2020
Oblačno 12°C

Brankář Buffon utrácel v Miláně, ale ne za Alenu: Milenku rozmazloval v obchoďáku!

Autor: ps

Vypadal tak šťastně a spokojeně… Gigi Buffon (36), gólman italské reprezentace a bývalý partner modelky Aleny Šeredové (36), si rozmazloval svoji milenku na nákupech v Miláně. Jako dvě hrdličky se nosili po obchoďáku!

Zrovna dlouho to Buffonovi netrvalo, aby na krásnou Češku docela zapomněl. Jeho mozek, srdce a tělo přeplněné endorfiny uchvátila prsatá televizní moderátorka Ilaria D’Amico (41). To ona rozvrátila fungující rodinu, kterou kromě Aleny a Gigiho tvořili synové Louis Thomas (6) a David Lee (5).

Tahoun Juventusu Turín je už pár měsíců zamilovaný až po uši! Na fotografiích ze včerejších nákupů v Miláně září, v každém butiku, kam s Ilarií zamířili, bez debat vytahoval peněženku a tahal bankovky. Bylo mu očividně jedno, kolik utratí…

Kromě návštěv obchodů s luxusním oblečením si hrdličky našly chvilku na občerstvení ve vyhlášeném podniku Salumaio di via Montenapoleone. Pak obešly ještě několik podniků a obtěžkáni nákupními taškami zamířily domů.

Nedá se očekávat, že by rozpadlá rodina strávila Vánoce společně. Buffon si je pravděpodobně užije s italskou sexy kočkou, Šeredová nejspíš někde daleko od nich…

Romantika jako hrom! Buffon si s D´Amico užívá.
Romantika jako hrom! Buffon si s D´Amico užívá.

Témata:  sportfotbalBuffonŠeredovámilenkavánoce