Žádný výlet na Kokořín. Konaté si zaletěl do Říma za Gervinhem | iSport.cz
11. prosince 2014 • 14:16

Žádný výlet na Kokořín. Konaté si zaletěl do Říma za Gervinhem

Autor: kub
Konaté si zajel do Říma za Gervinhem
TOP VIDEA
TOP 5 motorsport filmů: Rallye smrti, ale i Rivalové či Ford vs. Ferrari
Nejlepší fotbalista v lize: Koho zvolili redaktoři Sportu?
VŠECHNA VIDEA ZDE

PŘÍMO Z BERNU | Zatímco fotbalistům čtrnácti prvoligových klubů skončila sezona 16. kolem Synot ligy, hráči Sparty budou mít padla až dnes po posledním utkání skupiny Evropské ligy proti Young Boys Bern. Na klíčový duel se připravují pečlivě téměř dva týdny, nicméně o víkendu měli volno. Většina z nich odpočívala v rodinném kruhu, nicméně Tiémoko Konaté vyrazil na atraktivní výlet.Tiémoko Konaté platí za talentovaného fotbalistu, ale také za velkého nemluvu. Proto překvapil svou odpovědí na nevinnou otázku, jak naložil s víkendovým volnem.

„Byl jsem u Gervinha,“ přiznal bezelstně rodák z Pobřeží slonoviny návštěvu u slavného krajana a útočníka AS Řím. Reakcí mu byly nevěřícné pohledy, a tak dodal: „Gervinho je můj největší kamarád, známe se odmalička.“

Čtyřiadvacetiletý Konaté tak viděl i zápas AS Řím se Sassuolem, v němž domácí zachraňovali remízu 2:2. Sám má na kontě jeden reprezentační start za Pobřeží slonoviny a dnes bude po zranění třísel opět připraven k zápasu proti YB Bern, který rozhodne o (ne)postupu Sparty do vyřazovací části Evropské ligy.

 
Skupina F
Články odjinud


Články odjinud