Úterý 24. listopad 2020
Svátek slaví Emílie, zítra Kateřina
Oblačno 4°C

Šokující proměna! Ronaldo změnil image. Jak mu vyšly kontrolní odběry?

Autor: ptr

Je zavřený ve svém království a trpí! Čínská chřipka ho ne a ne pustit na milované hřiště. Teď se hvězda hvězd Cristiano Ronaldo (35) dozvěděl krutou zprávu; po kontrolních odběrech je stále pozitivní. Přitom je více než týden bez symptomů! Sledovaný comeback se tak odkládá. Pozornost na sebe strhl alespoň radikální změnou image!

Covidem se nakazil reprezentačním srazu svého milovaného Portugalska. Kvůli zrádné nemoci už dokonce přišel o vstup Juventusu do prestižní Ligy mistrů, a tak sledoval výhru spoluhráčů 2:0 v Kyjevě jen v televizi.

Ovšem ani on v karanténě nezahálí. Jeho milovaná Georgina jej natočila, kterak na svém panství v Turíně maká na rotopedu a ještě si u toho zvesela popěvuje. Fanoušky ale mnohem víc zaujala jeho vizáž.

S novou image i pocitem zdraví se pln optimismu vydal na kontrolní výtěry. Přišel ale mrazivý verdikt! Očekávaný návrat, který měl naplánovaný na víkendový duel Juve s Veronou, se konat nebude. A v ohrožení je také jeho zapojení do středeční mimořádně sledované bitvy, na níž se těší celý fotbalový svět, proti Messiho Barceloně!   

Ale ještě nemusí věšet svoji oholenou hlavu! Bude-li osmačtyřicet hodin před epickým mačem »čistý«, může se zbožňovanému Messimu postavit.

Cristiano Ronaldo a jeho nová image
Cristiano Ronaldo a jeho nová image