Sobota 2. prosince 2023
Svátek slaví Blanka, zítra Svatoslav
Zataženo, sněžení -2°C

Djokovičův kouč Vajda dostal krásný dárek. Sličná dcera porodila!

Autor: ptr

Jeden z nejúspěšnějších tenisových koučů historie Marián Vajda (55) se dočkal velké radosti. Jeho krásná dcera Natália (25) porodila syna svému o dvacet let staršímu milenci Martinu Ševelovi (45). Vánoce se tak u Vajdů budou slavit s novým přírůstkem.

Teprve nedávno se provalil milostný poměr mezi fotbalovým trenérem Ševelou a bývalou tenistkou. Vlastně až díky tomu, že byla Natálie v očekávání. Scházeli se spolu údajně už téměř dva roky. Nyní jejich románek dostal další potvrzení. V úterý porodila sličná děva syna a nadělila si tak nejkrásnější vánoční dáreček. I její otec Marián se na vnoučka velmi těšil. Po skončení sezóny se nemusí starat o svého svěřence Novaka Djokoviče , ale může se naplno věnovat rodině.

Trenér polského celku Zagłębie Lubin má už ovšem dvě děti se svou manželkou Luciou, se kterou je dvaadvacet let. Jednadvacetiletý syn a o tři roky mladší dcera se tak dočkají nového nevlastního sourozence. Ani Ševela, ani jeho manželka se k situaci nadále nechtějí vyjadřovat.

Podle informací Nového Času svým blízkým přátelům naznačil, že se o mladou milenku postará, jak se v takové situaci patří. Dokonce si prý našel cestu zpět ke své ženě, které vše přiznal. „Nic nenasvědčuje tomu, že by mezi nimi měl být nějaký problém,“ prozradil zdroj blízký Ševelovi.

Tenistka Natália Vajdová se svým otcem Mariánem Vajdou.
Tenistka Natália Vajdová se svým otcem Mariánem Vajdou.