Pátek 2. června 2023
Svátek slaví Jarmil, zítra Tamara
Polojasno 23°C

Reprezentant Ondrášek řeší problém. »Kobra« musel zrušit svatbu!

Autor: nem

Prstýnky zůstaly v šupleti, šaty i závoje v almaře. Farář si v kalendáři škrtl datum, vytištěná svatební oznámení putovala do sběru a divukrásná slečna pořád nosí rodné příjmení.

Charismatem nabitý fotbalový reprezentant Zdeněk Ondrášek (32) musel zrušit veselku! V Plzni dál maká jako svobodný muž. Proč? Samozřejmě, že kvůli zákazům a omezením zapřičiněnými čínským sajrajtem covid-19! Tuze populární »Kobra« a jeho polská láska Daria Dembinská si měli říct »ano« 2. ledna v chrámu ve vísce Sygneczów kousek od Krakova, leč sešlo z toho.

A tak snoubenci obvolali příbuzné a přátele, načež rozkošná černovláska Daria na sociální síti oznámila, kdy by se na druhý pokus konečně mohla stát mladou paní: „Čekáme na červen.“ Přejme jí, aby se dočkala, ovšem má to háček. A jmenuje se kopaná!

Od 11. června se má hrát odložené Euro. Český výběr se v tomto měsíci utká se Skoty, s Chorvaty a s domácími Angličany. Turnaji bude předcházet přípravný kemp s přáteláky a mezi zápasy šampionátu je to samý trénink. V tom zápřahu snad ani nejde najít termín na svatbu, ledaže...

Ledaže by to Ondrášek vykombinoval stejně jako slavný internacionál Vladimír Šmicer (47) během Eura 1996. »Šmíca« tehdy odletěl na otočku z Anglie do Prahy a oženil se s dcerou legendy Ladislava Vízka (65) Pavlínou. „Byla to tenkrát hrozná divočina,“ vzpomíná s úsměvem Šmicer. Čeká i Zdeňka a Dariu?

Fotbalový reprezentant Zdeněk Ondrášek musel odložit svatbu.
Fotbalový reprezentant Zdeněk Ondrášek musel odložit svatbu.