Pátek 30. července 2021
Svátek slaví Bořivoj, zítra Ignác
Polojasno 29°C

Zadečky ven! Fotbalisté mimo Euro vyvezli partnerky na dovolené

Autor: ama
 • Partnerky slavných fotbalistů se na dovolených nebály

  Kde je vystrčíno, tam je dovolíno… Slavní fotbalisté, kteří si letos z různých důvodů neúčastní Eura, vyvezli svoje drahé polovičky na prázdniny. A ty je na oplátku odměnily okouzlujícím pohledem na opálené zadečky. Krev se při pohledu na nádherné partnerky vařila hvězdám nedávným i současným. Posuďte sami.

 • Nenápadná exhibice na jachtě

  Šanci bojovat o pohár mistra Evropy v dresu Německa Julian Draxler (27) nedostal, tak vyrazil do světa a vzal modelku Sethanii Taingovou k moři. Konkrétně do španělské Formentery. A pohled na zamilovaný pár, jemuž dominuje pozadí partnerky je to pěkný.

  Julian Draxler s modelkou Sethaniou Julian Draxler s modelkou SethaniouFoto Profimedia.cz

 • Pohoda u vody

  Dny věčného »mladíka« Cesca Fábregase (34) ve španělské reprezentaci jsou dávno sečteny, přestože kariéru ještě zdaleka nekončí, a tak má mezi sezonami volno. S manželkou Daniellou a dětmi vyrazili na Mykonos, kde se k sobě tuze měli.

  Cesc Fábregas s manželkou Cesc Fábregas s manželkouFoto Profimedia.cz

 • Jiskření na lodi

  Předešlý vztah gólmana Lorise Kariuse (28) je v troskách i vinou načapání s milenkou Maríou Del Mar Cuello Molarovou. S tou, se kterou si na Mykonosu užívali chvíle pro sebe. Napětí z těch dvou vyloženě čišelo.

  Na lodi, kde byl Loris Karius s milenkou, to pořádně jiskřilo. Na lodi, kde byl Loris Karius s milenkou, to pořádně jiskřilo.Foto Profimedia.cz

 • Chvíle pro sebe

  Marco Reus (32) se po náročné v dresu Borussie Dortmund sezoně rozhodl na Euru nehrát a místo toho vzal rodinu na dovolenou. Byli na Mallorce i na Ibize. S manželkou Scarlett si udělali velkou pohodičku.

  Marco Reus s manželkou společně a odděleně zároveň Marco Reus s manželkou společně a odděleně zároveňFoto Profimedia.cz

 • Rodinná idyla

  U jezera Como trávil volno rychlonohý Maročan Achraf Hakimi (22). Společnost mu dělali partnerka-herečka Hiba Abouk a jejich malý syn.

  Achraf Hakimi s rodinou Achraf Hakimi s rodinouFoto Instagram

 • Výletníci

  Ostrov Mallorka si pro chvíle s rodinou vybral i střelec zlatého gólu z MS 2014 Mario Götze. S půvabnou manželkou Ann-Kathrin si našli i chvilku pro sebe. Jinak se ale jako vzorní rodiče věnovali synovi Romemu.

  Mario Götze s partnerkou Mario Götze s partnerkouFoto Instagram