EURO 2021 | iSport podcast: Co čekat od Nizozemska? Strhující Maďaři, Slováci v rozkladu | iSport.cz
24. června 2021 • 11:00

iSport podcast: Co čekat od Nizozemska? Strhující Maďaři, Slováci v rozkladu

Autor: TV iSport
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Sparta proti Monaku narazila na strop. Co chybělo Hložkovi? Vácha řešil jeho ideální roli
SESTŘIH: Sparta padla na Letné s Monakem 0:2 a Liga mistrů se jí vzdálila
VŠECHNA VIDEA ZDE

Česká reprezentace v osmifinále narazí na Nizozemsko. Rozhodly o tom už podvečerní výsledky zápasů Slovenska se Španělskem a Polska se Švédskem. Co může naše reprezentace čekat od Oranjes a nakolik jsme viděli pravou tvář výběru Franka de Boera? Poradí si národní tým s papírově snadnější částí pavouka a využije jedinečnou šanci?Podíváme se taky na bláznivé vyvrcholení skupinové fáze EURO. Slováci obdrželi výprask od Španělska a se šampionátem se loučí, naopak Maďarsko předvedlo statečný výkon proti Německu a dlouho sahalo po postupu, jenže nakonec Leon Goretzka doslova ukázal srdíčko a poslal tým Joachima Löwa do vyřazovací fáze - jen těsně. O celém středečním dění i o výhledu na osmifinále diskutují redaktoři deníku Sport a iSport.cz Vojtěch Man a Martin Vait.

Každý všední den ráno během EURO 2021 najdete na kanále iSport podcastu ve všech podcastových aplikacích nový díl diskuzí deníku Sport! A to buď debatu ze studia iSport po vybraných zápasech s experty Jaroslavem Hřebíkem, Janem Suchopárkem, Martinem Haškem a dalšími hosty, anebo ranní díl iSport podcastu s redaktory deníku Sport vysílaný živě na YouTube kanále deníku Sport.

0:00 Budou Nizozemci Česku vyhovovat jako soupeř? Čeho se nejvíce obávat, jak vyřešit situaci na levém beku a co kreativní záloha
21:18 Proč Slováci vyhořeli se Španělskem a vyřešila UEFA dobře rozporuplnou situaci v Mnichově?

Vstoupit do diskuse
0

EURO 2021 - Mistrovství Evropy ve fotbale

Program a rozpis zápasů Pavouk EURO 2021 Play off Soupiska Skupiny Stadiony a města Rozhodčí Tabulka střelců Vstupenky

Mistrovství Evropy ve fotbale proběhne v roce 2021 od 11. června do 11. července v 11 zemích a 11 městech. Semifinále a finále bude hostit londýnské Wembley. Poprvé v historie EURO bude součástí všech utkání videorozhodčí. Původní EURO 2020 muselo být kvůli koronaviru odloženo na rok 2021.

Fotbal dnes * Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz

Play off
Články odjinud


Články odjinud