Pondělí 6. prosince 2021
Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož / Benjamín
Oblačno, sněžení 1°C

Neuvěřitelné štěstí: Fanoušci zázračně přežili havárii letadla!

Autor: ptr

Výlet na zápas playoff baseballové MLB je mohl stát život. Fanoušci Houstonu Astros mířili za svým milovaným týmem do Bostonu, ale daleko se nedostali. Vše nakonec mělo šťastný konec, protože všichni z děsivé havárie letadla vyvázli živí.

Dle informací úřadů se letadlo McDonnell Douglas MD-87 pokusilo vzlétnout z Waller County v Texasu, ale havarovalo, ještě než se odlepilo od země. Letoun dostal smyk, prorazil plot a následně začal hořet. Vzhledem k fotografiím vraku letadla je skoro nepochopitelné, že se všech 21 lidí cestujících na čtvrté semifinálové utkání dostalo bezpečně ven. Nejmladšímu pasažérovi bylo údajně pouhých deset let.

Do nemocnice nakonec museli kvůli zraněním zamířit pouze dva cestující, ale nejednalo se o nic vážného. Touha dostat se na zápas nebyla narušena ani hrozným zážitkem a manželka majitele letadla řekla, že všichni pasažéři se do Bostonu vydali znovu. Prozatím není vůbec jasné, co nehodu způsobilo. Americké úřady informovaly, že se okamžitě rozjelo vyšetřování.

Havárii letadla naštěstí všichni fanoušci přežili.
Havárii letadla naštěstí všichni fanoušci přežili.