Neděle 10. prosince 2023
Svátek slaví Julie, zítra Dana
Zataženo, déšť se sněhem 0°C

Zamilovaná tenistka Kvitová v ráji. Luxus za 25 tisíc na noc!

Autor: ris

Zapíchla sezonu a teď si naplno užívá. Tenisová celebrita Petra Kvitová (31) si plní svůj největší cestovatelský sen: konečně objevuje krásy Havaje!

Krásně si to naplánovala. „Havaj vždy byla v mých cestovatelských plánech úplně nejvýš. A když už jsme letošní sezonu končili v Indian Wells, věděla jsem, že mám perfektní příležitost sem vyrazit,“ přiznala Petra, proč se místo domů trmácela z Kalifornie dalších dva tisíce mil na jihozápad.

Doprovod jí bezpochyby dělá kouč Vaněk, její přítel. „Zamilovala jsme si ten překrásný velký ostrov, cítím se tady dokonale uvolněná,“ vyznala se česká tenistka. Aby ne! Luxusní resort Auberge Resorts Collection v Mauna Lani nemá chybu.

Kouzelné prostředí, dokonalý servis, apartmán s výhledem na Pacifik přijde na 25 tisíc korun na noc! Pro Petru samozřejmě žádný problém. Vždyť i v letošní sezoně, kterou se víceméně protrápila, vydělala na prize money bezmála dvacet milionů. Tak teď se pořádně zrelaxovat, zlehka potrénovat a v lednové Austrálii to všem nandá!

Pohodička Petry Kvitové na milované Havaji nebere konce
Pohodička Petry Kvitové na milované Havaji nebere konce