Neděle 25. února 2024
Svátek slaví Liliana, zítra Dorota
Zataženo, déšť 8°C

Fotbalový reprezentant Černý: Klofnul sexy SuperStar, které fandí i Jágr!

Autor: ptr

Téměř rok laboroval se zraněním, ale před pár týdny se vrátil na trávník. Fotbalový reprezentant Václav Černý (24) prožívá šťastné období. Nejen že se konečně zas prohání po pažitu, ale našel i novou lásku! Randí s favoritkou hokejové legendy Jaromíra Jágra, krásnou zpěvačkou Elizabeth Kopeckou (25).

Že je to opravdu láska, potvrdila vnadná brunetka serveru eXtra.cz. „Ano, s Vášou je to pravda. Vídáme se. Je to čerstvé a moc si to užívám,“ přiznala se bez okolků. „Oslovil mě jako můj fanoušek, kterým se stal díky SuperStar. Další z důvodů proč bylo fajn do SuperStar jít,“ uvedla finalistka této pěvecké soutěže. Na vítězství jí ale nestačila ani mohutná podpora, kterou jí nová láska obstarávala po celé rodné Příbrami.

Je trochu překvapivé, že velká fanynka hokeje a Kladna, randí právě s fotbalistou, ale Elizabeth si z toho nic moc nedělá. „Taky jsem v šoku, ale minimálně je to furt týmový sport,“ našla alespoň nějakou spojitost.

Václav aktuálně válí v nizozemské Eredivisie za ambiciózní klub FC Twente a i když není jednoduché udržet vztah na dálku, tak zpěvačka z toho strach nemá. „Je mi to jedno. Je mi s ním hezky a vlastně mi je jedno, jestli je tady nebo tam. Vždycky, když lidi chtějí, tak to může fungovat a hudbu můžu tvořit odkudkoliv,“ nevidí v distanci žádný problém.

Elizabeth Kopecká zvaná Zaelbeth si díky účasti v SuperStar našla nového kluka - fotbalistu Václava Černého
Elizabeth Kopecká zvaná Zaelbeth si díky účasti v SuperStar našla nového kluka - fotbalistu Václava Černého