Neděle 19. května 2024
Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek
Oblačno, bouřka 20°C

Elegantní Eva Krpálková při focení pro Blesk: Oblékla manželovo kimono!

Autor: tad

Judistický ohoz v téhle rodině běžně obléká dvojnásobný olympijský šampion Lukáš (31) či pětiletý synek Tonda. Kimono však přece jen nejvíc sluší manželce skvělého zápasníka a mámě dvou dětí Evě Krpálkové (29)!

Na pozornost po boku svého muže je Eva Krpálková zvyklá, ale když reflektory míří jen na ni, ve své kůži úplně není. „Když mám stát před objektivem, bývám trošku stydlivá,“ přiznala při focení pro Blesk tv MAGAZÍN. Jenomže jak šel čas, nervozita opadla a přišly na řadu úsměvy. Při samotném focení Eva nejvíc roztála, když »nahodila« Lukášův pracovní oblek.

Modré kimono, ve kterém se Krpálek pere v královské těžké váze nad 100 kilo, Evu zakrývalo skoro po kolena. „Je to strašně těžké,“ smála se svému nezvyklému ohozu. „Jak na nošení něčeho takového není člověk zvyklý, není to moc komfortní,“ přiznala. Opora českého Sportovce roku se přece jen pohodlněji cítila v elegantních šatech. „Na takové focení nechodím úplně často, popravdě si myslím, že to bylo jedno z prvních focení, kde jsem byla sama bez Lukáše. Ale bylo příjemné nechat se nalíčit a učesat, s dětmi to úplně každý den nejde,“ přiznala máma Toníka a Marianky.

Právě dvěma potomkům Eva věnuje téměř veškerý svůj čas. Coby manželka profesionálního sportovce je navíc moc dobře smířená s tím, že ještě pár let bude stát trošku v pozadí. „Přiznám se, že ještě nějaké své sny mám, ale musí ještě chvilku počkat. Máme to s Lukym nastavené tak, že dokud bude aktivně závodit, budu doma u dětí. A až jednou skončí, na své plány budu mít dalších 50 let,“ má Eva Krpálková jasno.

Eva Krpálková při focení pro Blesk
Eva Krpálková při focení pro Blesk