Legendární fotbalista Berger ukázal nečekaný talent: Rozdává radost!
Patřil k nejnadanějším fotbalistům minimálně své generace, ale šikovné nemá pouze nohy. Internacionál Patrik Berger (48) ukázal, že stejně dobře umí používat i ruce. A díky své zručnosti udělal velkou radost svému čtyřnohému miláčkovi Buddymu.
Každý pejsek má svou oblíbenou hračku a je velké mrzení, když doslouží. Ne však v rodině famózního technika Bergera. Když plyšový slon utrpěl vážnou újmu, tak se do věci vložil sám pán domu a přiložil ruku k dílu. Pár šikovných pohybů s jehlou a nití a milovaný chobotnatec byl jako nový.
Shledání s vycpaným kamarádem udělalo pejskovi pořádnou radost. Okamžitě si ho vytáhl ven a proběhl se s ním po zahradě. Následně pořádně prozkoušel za pomocí svých tesáků jak pevně »Páťa« hračku spravil. Zkouškou prošla a následné mazlení už bylo výlučně v režii pejska Buddyho.