Neděle 14. dubna 2024
Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie
Oblačno 23°C

Jardo, vidíš to?! Plekanec šel před baráží na lyže: Koleduje si!

Autor: mib

Pakliže by hrál stále ještě v NHL, tyhle radovánky by byly takřka jistě zapovězeny. Hokejista Tomáš Plekanec (40) z Kladna vyrazil s manželkou Lucií Šafářovou (36) na lyže.

Ona už tenis nehraje, ale on je spolu s klubovým majitelem Jaromírem Jágrem (51) pořád důležitou osobou pro Rytíře, které čeká boj s vítězem play off 1. ligy o extraligovou existenci.

350 Kč za hodinu

„Nejde ani tak o trénování a volno, ale o to, že zápasy v baráži prostě musíte urvat. To je horší než vidina těch 40 dní tréninku, byť i ty dny čekání jsou nepříjemné,“ pověděl »Pleky«, když ještě doufal, že Kladno dno opustí.

Chvíle nudy se proto snaží bývalý reprezentační kapitán s 1001 startem v NHL zpříjemnit s rodinou. „Startujeme lyžařskou kariéru,“ napsali manželé ke krátkému videu ze svahu Ski areálu Olešnice nedaleko Brna, kde vyjde hodinová jízdenka na vlek na 350 Kč.

Trest pro »La Bombu«

»Šafi « namířila kameru na otce dvou jejích dětí: „Ahoj, lyžaři!“ Plekanec s typickým suchým humorem prohlásil: „Tomba. Alberto.“ Oba se při vzpomínce na legendárního lyžařského proutníka (56) s přezdívkou La Bomba rozesmáli. Ale je to legrace i pro kladenského šéfa Jágra? Zámořská soutěž už pamatuje pár pokut pro hokejisty-lyžaře za porušení smlouvy. To, že Plekanec riskuje zranění, »Džegr« rád zamázne, pokud oba veteráni zachrání příslušnost k domácí elitě.

Vedení extraligy bude jednat o obnovení play out, takže by se pauza před baráží snížila na 14 dní.