Pátek 19. dubna 2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela
Oblačno, déšť 9°C

Další průšvih golfového »gentlemana« Tigera Woodse: Rozchod! Soud! A znásilnění?

Autor: vba

Golfový slušňáček? Kdepak, na legendu »gentlemanské hry« Tigera Woodse (47) se valí další nechutná kauza. Zveřejnit ji chce jeho, nyní už bývalá přítelkyně, Erica Hermanová (39)!

Ti dva spolu byli od léta 2017 a až do včerejšího dne rozchodu nic nenasvědčovalo. Jenže, jak zjistil americký server TMZ, někdejší provozní restaurace Erica teď žene Tigera k soudu!

Chce totiž světu přinést opravdový pohled na golfovou ikonu. Woods ji údajně na začátku vztahu donutil podepsat smlouvu o mlčenlivosti. A pokud by nyní Hermanová promluvila, hrozila by jí drakonická pokuta ve výši několika milionů dolarů. Po soudu tak chce, aby kontrakt zrušil, a argumentuje tím, že takové dohody jsou neplatné, pokud došlo k sexuálnímu útoku. Erica tím vlastně říká, že ji měl Tiger znásilnit!

Dlouhý seznam

Pro Woodse jde o další drsný šrám na jeho reputaci. Za sebou má nevěry, které ho stály manželství se švédskou kráskou Elin. Prošel si závislostí na medikamentech. V roce 2017 dostal podmínku poté, co řídil pod vlivem omamných látek (tvrdil, že šlo o léky). A předloni se zase málem zabil, když jel v Kalifornii na sedmdesátce rychlostí 130 km/h a v mírné zatáčce vyletěl ze silnice.

Woods je nejlépe vydělávajícím golfistou historie, v PGA si přišel na 2,7 miliardy Kč.

Společně na US Open 2019 sledovali zápas Sereny Williamsové.
Společně na US Open 2019 sledovali zápas Sereny Williamsové.