Úterý 21. května 2024
Svátek slaví Monika, zítra Emil
Oblačno, déšť 22°C

Půvabná dcera legendárního fotbalisty Nedvěda se pochlubila: Rodina opět spolu!

Autor: pl

Necelé tři roky. Taková doba uplynula od momentu, kdy legendární exfotbalista Pavel Nedvěd (51) oficiálně potvrdil rozvod se svou dlouholetou láskou Ivanou. Z manželství, které trvalo téměř třicet let, vzešel syn Pavel junior (23) a dcera Ivanka (27). A právě ona zveřejnila foto se zajímavou informací.

Pro děti cokoliv. Tímto heslem se řídí Pavel Nedvěd a jeho bývalá žena Ivana. V manželství už sice několik let spolu nejsou, ovšem jejich potomci je spojují dodnes. Jako například nyní, kdy se podle dcery Ivanky opět setkali.

Nedvědova dcera totiž na sociální síti zveřejnila snímek, na kterém sedí u stolu a před ní se nacházejí tři šálky kávy. Mimo jiné své sledující ujistila, že zbylé dva hrnky patří rodičům. „Máma a táta neboli espresso tým tohle ráno,“ napsala dcera Ivana, přičemž k textu ještě přidala emotikon srdce.

Je tak evidentní, že navzdory rozvedenému manželství a novému vztahu »Grande Paola« se zpěvačkou Darou Rolins, nemá bývalý pár problém se sejít nad hrníčkem dobré kávy a popovídat si.

Kromě Ivanky má Nedvěd společně s bývalou ženou Ivanou ještě syna Pavla juniora. A jak jsou na tom jejich děti se vztahy? Ivanka chodí s tenistou Sebastianem Kordou (23), synem legendárního tenisty Petra Kordy (56). Pavel junior naproti tomu randí s pohlednou Italkou Alicí (24).

Ivanka Nedvěd se opět setkala s rodiči
Ivanka Nedvěd se opět setkala s rodiči