4. června 2018 • 13:24

Jágr pro magazín Coach: Nechápu, jak to se mnou trenéři mohli vydržet

Autor:
TOP VIDEA
Kanonáda Slavie! Podívejte se na všech 9 gólů, trefil se i debutant Baluta Kanonáda Slavie! Podívejte se na všech 9 gólů, trefil se i debutant Baluta
Sagan ovládl MČR v cyklistice. Fanoušci šíleli, král si s nimi ťukal pěstmi Sagan ovládl MČR v cyklistice. Fanoušci šíleli, král si s nimi ťukal pěstmi
VŠECHNA VIDEA ZDE

V hokeji dosáhl všeho. Byl nejlepší na světě, pětkrát vyhrál bodování NHL. Z toho pramenilo i jeho sebevědomí. „Byl jsem tak namachrovanej, že jsem o sobě vůbec nepochyboval,“ tvrdí hokejový útočník Jaromír Jágr v obsáhlé zpovědi pro magazín Sport Coach, který vychází v úterý. V něm nejslavnější český sportovec popisuje svůj vztah k trenérům. A s úsměvem připouští: „Dneska nechápu, jak to se mnou mohli vydržet!“ tvrdí kladenská legenda.Jágr přiznává, že to s ním trenéři měli těžké. „Nedá se to nazvat jinak, než že jsem byl arogantní sráč,“ popisuje bez obalu.

Podrobně rozebírá svoje zkušenosti s kouči, kteří ho provázeli nejenom v NHL, ale i v reprezentaci. A při vyprávění, co mu kdo dal, zůstal věrný své životní filozofii. „Každý, opravdu každý mi dal něco dobrého,“ říká nejproduktivnější Evropan v historii zámořské ligy.

V nadcházející sezoně zůstane v roli hráče, Kladnu chce pomoct vrátit se do extraligy. A co potom? Bude ho lákat trenérská kariéra? „O tom zatím úplně nepřemýšlím. Nejsem na to připravený. Abys mohl být dobrý, musíš se tomu věnovat. Ale já jsem pořád ještě hráč,“ vysvětluje olympijský šampion z Nagana a dvojnásobný vítěz Stanley Cupu.

Zpověď Jaromíra Jágra o trenérech si můžete přečíst v úterním vydání magazínu Coach

Jaromír Jágr v magazínu Coach.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze