4. dubna 2021 • 20:29

Společnost ESL uspořádá Showmatch na legendární Counter-Strike mapě De_Tuscan

Autor: Kateřina Sauerstromová
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Balzám na duši po derby, řekl Tecl po postupu. Kroměříž? Rekord i modelový mač na Vlašim
ZIMÁK s Dudou o zavřené NHL či Kometě. Holík je mrtvý hráč, snad ho to ani nebaví
VŠECHNA VIDEA ZDE

Už více než rok se spekuluje nad tím, zda se mapa Tuscan konečně oficiálně dostane do Counter-Strike: Global Offensive. Aktuální informace domněnky jen potvrzují.Profesionální esportová liga CS:GO, ESL Pro League, přinese divákům opravdu jedinečnou podívanou. Součástí Pro League S13 bude Showmatch odehraný na dlouho očekávané bomb defuse mapě Tuscan.

Tuscan je jednou z nejikoničtějších map historie Counter-Striku. Své místo si drží po boku dalších slavných map z dob CS 1.6, jako například Inferna, Aztecu nebo Dust 2. Fanouškům mapa natolik chyběla, že vytvořili vlastní verzi, která je dostupná ve Steam workshopu. V loňském roce se na veřejnosti objevily spekulace hovořící o tom, že by se mapa mohla konečně dostat i do oficiální nabídky CS:GO. 

Zda se domněnky nakonec potvrdí a mapa se dostane do hry je zatím ve hvězdách, chystaný Showmatch ale určitě fanoušky potěší. Finální podoba mapy bude odhalena v den zápasu, tedy 11. dubna 2021. V exhibici vyzve tým Janka “YNk” Paunovice tým Chara “SPUNJ” Burchilla. Kdo přesně bude celky bývalých profesionálních hráčů reprezentovat se dozvíme v následujících dnech.

 

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud