20. dubna 2023 • 11:04

Fotbalový turnaj FIFA eCUP powered by Hyundai vás opět zve na digitální trávník

Autor: Michal Maliarov
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Sparta - Baník 4:3. Dramatickou přestřelku řídili Birmančevič a Kuchta
PRVNÍ DOJEM se Zbyňkem Irglem: Každý hráč Třince ví, co dělat
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po úspěchu minulého ročníku esportovného turnaje FIFA eCUP pod záštitou společnosti Hyundai se i letos vrátíme na digitální trávník s předními Českými hráči. V roce 2022 se turnaje účastnilo více jak 200 hráčů a i letos je naplánován téměř celý fotbalový měsíc, sestávající z kvalifikačních kol, soutěží pro fanoušky a velkého finále v pražském obchodním centru LetňanyGrand Finále se účastní 16 nejlepších digitálních fotbalistů ze všech skupin. Na trávník se vrací také eFotbalista roku 2021 Jan “Emerickson” Krupička, který poměří síly s Matějem “Matejs” Dunkou a Mariem “Marioooso” Gumbreštem z Entropiqu. 

Celý turnaj bude tradičně rozdělen do čtyř kvalifikačních kol, která startují již 23. dubna. Z každého postupují čtyři nejlepší hráči v dané skupině. Do finále zamíří také hráči ze dvou Stream dnů, které se konají 6. a 7. května. Všech 16 vítězů se sejde ve finále poháru eCup by Hyundai, které se uskuteční 13. května v pražském OC Letňany. 

Kromě eFotbalisty roku 2021 Emericksona se do boje o trofej letos přidají také další profíci digitální čutané v čele s duem Matejs a Marioooso z týmu Entropiq, Serona z AC Sparta Praha, Revy z Bohemians či eFotbalisty roku 2022 T9Lakyho. 

Přihlásit se do turnaje je jednoduché - stačí vyplnit registrační formulář na stránkách Topgaming a vlastnit hru FIFA 23 na konzoli Playstation 5 včetně předplatného PS Plus pro online hraní. Turnaje se mohou účastnit pouze hráči s trvalým pobytem na území České a Slovenské republiky a součástí registrace je také přihlášení na komunikační kanál platformy Discord. 

O co se hraje? Po dvou online kvalifikacích a offline skupinové fáze se zbylí hráči utkají v play-off až do posledního fotbalisty. Tým na prvním místě si domů odnese výhru 30 000 Kč, druhé místo 15 000 Kč, třetí pak 5 000 Kč.

Tak na co čekáte? Skočte se zaregistrovat a těšíme se na vás pražském OC Letňany, kde poměříte síly s těmi nejlepšími!

Témata:  FIFA, esport, eCUP
Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud