VIDEO: FIFA 21 vypadá nabušeně. Lepší než dřív! Podívejte se na záběry ze hry | iSport.cz
23. července 2020 • 17:30

VIDEO: FIFA 21 vypadá nabušeně. Lepší než dřív! Podívejte se na záběry ze hry

Autor: Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Juventus - Lyon 2:1. Ronaldo dal dva góly, stejně vypadl
SESTŘIH: Manchester City - Real Madrid 2:1. V hlavní roli Gabriel Jesus. Zidane a spol. končí
VŠECHNA VIDEA ZDE

Kylian Mbappé je hlavní hvězdou nové FIFA 21. K němu se k traileru přidalo další trio mladých nadějí: Trent Alexandr-Arnold, Erling Braut Håland a João Félix. Do 9. října daleko, i tak si můžeme vychutnat prvních pár záběrů z FIFA 21.První změnou by měl být útočný systém, který je podle slov EA Sports nejlepší v historii. EA představuje nový Agile Dribbling systém, který by měl odměnit hráče, kteří to s míčem prostě umí a mají rychlé nohy.

Z traileru se dá očekávat, že přihrávky do běhu a nabíhání hráčů dostane pár změn. Jde o tzv. Creative Runs, které ovlivní pohyb vašeho mužstva bez balónu.

Dále by se nám mělo dostat změn u legendární a ultimátní obtížnosti. Soupeři by si měli umět lépe poradit s balónem, zkoušet všelijaké triky a být takticky vyspělejší.

V kariérním módu dojde k rapidnímu zlepšení simulací. Chcete kopnout penaltu nebo zajímavý přímák? Ve FIFA 21 to nebude problém a vy tak budete moci více ovlivnit výsledek zápasu. 

FIFA 21 vyjde 9. října, mladé hvězdy záříFIFA 21 vyjde 9. října, mladé hvězdy záříFoto EA Sports

Pokud by vám snad scházelo levé křídlo a měli jednoho levého beka navíc, můžete z něj pomocí tréninku udělat útočnou mašinu. Přijde celkově více tréninkových možností. Věci, na které jsme zvyklí z Football Manager, přišly do FIFA 21.

Nově budete moci hrát FUT s kamarády. O ceny budete bojovat v Division Rivals a Squad Battles, ve kterých plníte Co-Op Objectives.

Do Volty přišlo několik nových hřišť, od střešních až po plácek na ulici, možností je mnoho. A pokud pro vás není solo Volta to pravé, můžete spolu s dalšími třemi kamarády hrát Volta Squads.

První z nových legend byla potvrzena a není jí nikdo jiný, než legendární útočník Manchesteru United, Eric Cantona. 

Další podrobnosti na webu EA Sports.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud