14. ledna 2021 • 19:48

Hráči se konečně dočkali, Riot spouští online žebříčky ve Valorantu

Autor: Kateřina Sauerstromová
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Plzeň na Letné: razítko na tituly, Hložkův zápis, dělbuchy i oslavy s Franzem
Růžičkův triumf! Se Slovanem obral krajana Stavjaňu. Má to už za sebou? ptali se místní
VŠECHNA VIDEA ZDE

Riot přinášel leaderboardy prostřednictvím příspěvků na Twitteru, ty vycházely každý měsíc. Systém, který doposud aplikoval, ale konečně posouvá na vyšší úroveň.Žebříčky ukazují TOP 500 nejlepších hráčů, kteří jsou zobrazení podle regionu, v jakém se návštěvník stránky nachází. Tabulka je dále rozdělena na základě jednotlivých fází Battle Passu.

Kromě žebříčku hráčů s nejvyšším rankem, tzv. Radiant rank, je k dispozici i tabulka Immortal, což je druhý nejlepší rank ve hře. Aktuálně není v leaderboardu mnoho dat, proto se na předních příčkách nachází několik hráčů, kterým se podařilo vyhrát pouze hrstku zápasů. S postupem času se ale na nejlepší místa protlačí největší hvězdy této hry.

Pro hráče, kteří ve hře dosáhli nejvyššího ranku, je žebříček příjemnou vzpruhou a motivací do dalších zápasů. Nový systém hodnocení je ale povzbudivý nejen pro ty nejlepší.

Každý bude mít nyní možnost vidět, jaký má přesně matchmaking rating a díky žebříčku tak sledovat svůj růst či propad s každým odehraným zápasem. Celý systém je transparentnější a pro každého hráče, který se chce zlepšovat, zajímavější. Leaderboardy byly dlouho očekávaným herním prvkem této FPS hry. Valorant byl vydán již v červnu minulého roku a absence žebříčků byla jednoznačně velkým nedostatkem.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud