CELÝ SESTŘIH: Gól nepadl. Bohemians remizovali s Brnem 0:0

720p480p360p240p
KOMPLETNÍ SESTŘIH: Bohemians - Brno 0:0
Plzeň - Karviná: Procházka zakroutil nádhernou standardku za záda Berkovce Plzeň - Karviná: Procházka zakroutil nádhernou standardku za záda Berkovce
Svátek parkuru ovládl Madrid in Motion. Jaké bylo Prague PlayOffs? Svátek parkuru ovládl Madrid in Motion. Jaké bylo Prague PlayOffs?

Oba týmy potřebovaly po několika porážkách zabrat, nakonec se ovšem musely spokojit s bodem. Bohemians 1905 v dohrávce 14. kola Synot ligy v nepříliš záživném duelu remizovali se Zbrojovkou Brno 0:0. Domácí se díky získanému bodu posunuli na desátou příčku, Brno zůstává předposlední.

První a na dlouhou dobu největší možnost si vypracovali domácí, kteří na svém hřišti nepodlehli Zbrojovce v lize od srpna 2002. Ve 14. minutě Jindřišek zakroutil přímý kop jen těsně vedle levé tyčky.

Poté se dostal do úniku brněnský Vávra, ale vracející se obránci s gólmanem Švengerem mu zabránili v lepším zakončení. Na druhé straně v šestnáctce Mosquerovi v rozhodující chvíli ukopl míč Buchta.

720p 480p 360p 240p

Jinak ale první půle nenabídla divákům žádný strhující ofenzivní fotbal a na obou týmech bylo hodně vidět, že momentálně neprožívají povedené období. I po změně stran pokračovalo v Ďolíčku hodně bojovné utkání s minimem šancí.

Na první střelu na bránu čekaly čtyři tisícovky fanoušků až do 82. minuty, kdy Švenger po rohu s vypětím sil vyrazil Buchtovu hlavičku na tyčku. Střídající Slančík pak poslal dorážku "nůžkami" nad břevno.

Bohemians měli v závěru tlak, ale brněnského gólmana Hladkého vážněji neohrozili. I proto je při odchodu ze hřiště doprovázel pískot z tribun a pokřik "My chceme Bohemku".

Bohemians - Brno: Famózní zákrok domácího Švengera

Bohemians - Brno: Břevno domácího Mosquery