Koho posadí posily Slavie? Lavička nejvíc hrozí Mešanovičovi | iSport.cz
29. června 2017 • 04:55

Koho posadí posily Slavie? Lavička nejvíc hrozí Mešanovičovi

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
České Budějovice - Baník: Smola zužitkoval sólo a pojistil vedení Ostravy! 2:0 pro hosty
Pokorný chválil Kometu: Přiblížili jsme se hře play off
VŠECHNA VIDEA ZDE

Slávističtí fanoušci vítají nové posily, hvězdná jména ze zahraničí jako je Danny, Ruslan Rotan či Halil Altintop. Vedení týmu v čele s trenérem Jaroslavem Šilhavým ale zároveň řeší palčivou otázku. Která z dosavadních opor se bude muset smířit s vysedáváním na lavičce na úkor nových hráčů?S příchodem Dannyho, Rotana a Altintopa se nejvíc řeší přetlak v záložní řadě mistra. Bude mít tolik prostoru jako dosud jeden z tahounů Slavie, Josef Hušbauer? Dostane se na Jasmina Ščuka či Tomáše Součka? A jak do hry po uzdravení promluví Jakub Hromada?

Reálné ale je, že přísun hráčů světových kvalit nejvíc odnese Muris Mešanovič. Slávistický žolík, který si vystřílel i cenu pro nejlepšího cizince v lize, je na hrotu volbou číslo dvě za Milanem Škodou. Toho teď chtějí "sešívaní" doplnit typologicky podobným hráčem, kterým by podle informací Sportu neměl být Emmanuel Adebayor ale objev Sigmy Olomouc a české jednadvacítky, Tomáš Chorý.

Pokud se tak Jaroslav Šilhavý nerozhodne pro hru na dva hrotové útočníky, čas Murise Mešanoviče na hřišti by se mohl zkrátit na minimum. Deník Sport odhaduje, že bosenskému útočníkovi hrozí lavička na 90 % a ze všech dosavadních opor by se tak o své místo měl nejvíce třást.

Které slávistické hvězdy může čekat lavička? Čtěte ve čtvrtečním deníku Sport!

ANKETA mezi redaktory Sportu: Kdo nejchytřeji posílil? Plzeň s mladými hráči a Vrbou

ANKETA mezi redaktory Sportu: Majstrštyk mezi posilami? Danny do Slavie!

Laštůvka: V Karviné se mi chytalo fantasticky, teď mám ale jiné cíle

Trubač hvězdné posily Slavie neřeší: Kariéru mám před sebou, na šanci si počkám

 


Články odjinud


Články odjinud