Posila pro Baník, Francouz Psyché uspěl na testech. Hrával v Norsku | iSport.cz
17. ledna 2018 • 18:41

Posila pro Baník, Francouz Psyché uspěl na testech. Hrával v Norsku

Autor:
TOP VIDEA
 Zrušení baráže o extraligu? Průšvih je hlavně způsob, jakým to svaz oznámil, tvrdí redaktoři Sportu Zrušení baráže o extraligu? Průšvih je hlavně způsob, jakým to svaz oznámil, tvrdí redaktoři Sportu
Jágr do Havířova přijel vlakem a hrál v nové helmě. Ta stará se mi rozbila, smál se Jágr do Havířova přijel vlakem a hrál v nové helmě. Ta stará se mi rozbila, smál se
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalisty Ostravy posílil francouzský obránce Christophe Psyché. Devětadvacetiletý stoper si na testech vybojoval angažmá v Baníku a s vedením klubu dnes na soustředění Kroměříži podepsal smlouvu do 30. června 2020."Měli jsme ho tady deset dnů na očích v přípravě a zejména v utkání proti Trenčínu prokázal, že by mohl být platným hráčem, který si na své pozici dokáže rychlostí, důrazem i dobrou poziční hrou zjednat u soupeře respekt," řekl na klubovém webu sportovní ředitel Baníku Dušan Vrťo.

TOP 5 gólů Baníku: Hlavička navrátilce Baroše a třikrát Hrubý
720p 360p

Rodák z Clermont-Ferrandu má za sebou sedm let v norských klubech. Jeho posledním týmem byl Sogndal, v jehož dresu sehrál 45 zápasů v norské nejvyšší soutěži a dal pět gólů. Od čtvrtka se už Psyché znovu zařadí do přípravy se svým novým celkem.

Baník už v zimě angažoval také Dameho Diopa, Martina Filla a Milana Jiráska. Na zkoušku přišli brankáři Viktor Budinský s Michalem Bártou. "Konečný stav příchodů to není. Pořád se jedná i o dalších jménech do zálohy a do obrany, stále je otevřený post gólmanů," dodal Vrťo.

 


Články odjinud


Články odjinud