10. března 2018 • 04:55

ANALÝZA: Hapalova Sparta? Kulhánek i Ben Chaim, na hrotu Lafata

Reklama
TOP VIDEA
Nečekal jsem, že půjdeme nahoru tak rychle, tvrdí po dobrém startu Šilhavý Nečekal jsem, že půjdeme nahoru tak rychle, tvrdí po dobrém startu Šilhavý
V Turecku hrál s Kuckou, kariéru si Ďurica prodlužuje v Dukle: Konec v repre? Tak akorát V Turecku hrál s Kuckou, kariéru si Ďurica prodlužuje v Dukle: Konec v repre? Tak akorát
VŠECHNA VIDEA ZDE

Prakticky přes noc se stal nejsledovanějším mužem v českém fotbale. Pavel Hapal byl v úterý jmenován hlavním trenérem Sparty, dnes ho čeká zátěžový test. Utkání na hřišti Karviné. V něm už by měl být znát rukopis nového šéfa rudé střídačky. Hra na dva ofenzivní polaře, vyšší postavení celého mužstva a důraz na to, aby Letenští byli těmi, kteří dělají zápas. Taková by měla být Hapalova Sparta. Duel Karviná - Sparta sledujte na iSport.cz v přímém přenosu!Času dostal proklatě málo. Jen pár dní. O zájmu Sparty se Pavel Hapal dozvěděl v neděli večer, bezprostředně po zpackaném duelu se Zbrojovkou (1:1). V úterý si se Spartou definitivně plácl, už dokonce vedl první trénink. Dnes ho čeká křest ohněm. „Času není moc, ale věřím, že se rozhodneme pro správnou sestavu,“ uvedl na tiskové konferenci někdejší vynikající záložník.

RENTGEN: Sparta pod Stramaccionim? Nekoordinovaná, neorganizovaná
720p 360p

Jaká tedy bude jedenáctka pro dnešní bitvu na slezském poli? Podle informací deníku Sport nelze očekávat personální zemětřesení. Hapal bude vycházet z kostry, na kterou povětšinou sázel jeho předchůdce Andrea Stramaccioni. Co se změní, a to výrazně, je způsob hry a s ním spojené úkoly pro jednotlivé hráče.

Nejprve ovšem ke konkrétním jménům. Zdroje Sportu hovoří o tom, že by se sestava oproti utkání s Brnem mohla lišit maximálně na čtyřech postech. Po stopce za žluté karty se na pozici levého beka vrátí Martin Frýdek, jemuž uvolní místo Michal Kadlec.

Post štítového záložníka by měl připadnout Jiřímu Kulhánkovi na úkor Ria Mavuby, 

Pokračování článku patří k placenému obsahu Staňte se předplatitelem a získejte přístup k exkluzivnímu obsahu


Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze