24. dubna 2018 • 10:27

Rosický potvrdil: Na rozlučce má být i Fábregas. A co Wenger?

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Sporťákovo KO: Ščasného počty, fér Plekanec a Zlatan na věčné časy Sporťákovo KO: Ščasného počty, fér Plekanec a Zlatan na věčné časy
Postup do Evropy řadím k titulu. Ten je ale pořád priorita, říká Zmrhal Postup do Evropy řadím k titulu. Ten je ale pořád priorita, říká Zmrhal
VŠECHNA VIDEA ZDE

 Bude to velká věc. Tomáš Rosický chystá v sobotu 9. června rozlučku s aktivní kariérou, na kterou přijedou jeho slavní spoluhráči. Ti z české reprezentace se utkají s hvězdami Arsenalu a Dortmundu. „Kontaktoval jsem jich spoustu. Některá jména můžu potvrdit, i když se pořád něco může stát,“ říká legendární fotbalista.Takže kdo? Za českou stranu Jan Koller, Petr Čech, Karel Poborský, Marek Jankulovski a další. Za svět? „Cesc Fábregas, toho jsem oslovil jako první, pak Mathieu Flamini, kluci brazilský z Dortmundu – Dedé by měl určitě přijet,“ prohlásil Rosický.

A teď trenéři. Český výběr povede pochopitelně Karel Brückner. „Jsem s ním v kontaktu,“ potvrdil legendární záložník. Kouč světového výběru není známý, ale třeba to padne na jistého Arsena Wengera. „Jméno druhé trenéra je otevřené tím, co se stalo v Anglii. U Wengera je otazníček,“ říká Rosa.

Někteří oslovení nebudou moct. Například Vladimír Šmicer, Patrik Berger, Tomáš Ujfaluši mají dlouho naplánovaný golf v zahraničí. „A Per Mertesacker, se kterým jsem měl velmi dobrý vztah, nemůže, protože bude svědkem na svatbě,“ vysvětlil Rosický.

Rozlučkový zápas Tomáše Rosického, v němž dnes už bývalý hráč odehraje jeden poločas za každý výběr, se možná dostane i na televizní obrazovky. V jednání je přenos České televize.

Slavnostní zápas se odehraje v sobotu 9. června na Letné, ceny lístků se pohybují v rozmezí od 350 do 550 korun.

Nejnovější informace o rozlučce Tomáše Rosického sledujte ZDE>>>

Poslední gól! Tomáš Rosický se prosadil doma proti Karviné
1080p 720p 360p

Poslední gól! Tomáš Rosický se prosadil doma proti Karviné
1080p 720p 360p

Sparta - Liberec: Rosický se symbolicky loučí s kariérou, svlékl dres a oblékl sako
720p 360p

Rosický o Arsenalu: Naznačovali mi tam, že bych mohl být dobrý trenér
Video patří k placenému obsahu

 


Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze