Baník řeší útok. Jedná o karvinském Wágnerovi, ve hře je i Poznarův návrat | iSport.cz
Michal Kvasnica
5. července 2018 • 20:50

Baník řeší útok. Jedná o karvinském Wágnerovi, ve hře je i Poznarův návrat

TOP VIDEA
Baník - Liberec: Stronati si srazil míč do vlastní sítě, hosté snižují na 1:2! Baník - Liberec: Stronati si srazil míč do vlastní sítě, hosté snižují na 1:2!
Příbram - Zlín: Jablonský se trefil z voleje přímo k tyči, 2:1 Příbram - Zlín: Jablonský se trefil z voleje přímo k tyči, 2:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Posily do útoku? Jan Pázler ani David Vaněček již Baník jistojistě neposílí, ostravský klub však neskládá zbraně a hledá dál. Podle informací iSport.cz svou pozornost aktuálně zamířil na karvinského Tomáše Wágnera. Druhou variantou je návrat plzeňského Tomáše Poznara.Přestože Baník v posledních dnech na hrotu testuje 23letého Brazilce Pedrinha, který ve středeční přípravě v Trnavě nahrál na jediný gól zápasu Martinu Fillovi, vedení klubu se poohlíží po dalších jménech.

Ze zkušených forvardů má trenér Bohumil Páník k dispozici pouze legendu Milana Baroše a Senegalce Dameho Diopa, proto by se ještě minimálně jedno kladivo do útoku Ostravským hodilo.

Podle informací iSport.cz nyní majitel Václav Brabec se sportovním ředitelem Markem Jankulovským jednají o transferu Tomáše Wágnera z Karviné. Urostlý 28letý fotbalista, který loni v dresu slezského rivala nastřílel devět ligových branek, je údajně aktuální přestupovou prioritou.

MFK se již dříve nechal slyšet, že o jeho opory (Wágnera, Lukáše Budínského a Filipa Panáka) je velký zájem odjinud, takže nyní bude záležet, zda se shodnou finanční představy obou klubů. Mimochodem, Baník stojí rovněž o Panáka, jenž by mu vyztužil středovou řadu.

Kdyby se tak nestalo, má Ostrava v záloze ještě jednu variantu. Trochu překvapivě jde stále o Tomáše Poznara, který již ve slezském celku loni hostoval, ale patří Plzni. Viktoria již o svého vysokého útočníka nestojí (trénuje s juniorkou), naopak sám 29letý Poznar by se vrátil rád. Hraje pro něj snadná adaptace i ekonomika, neboť by stál rozhodně méně než Wágner. Plusem druhého jmenovaného je zase produktivita.

O tom, kdo z dvou již zmíněných útočníků nakonec Ostravské posílí, by mělo být jasno v nejbližších dnech. V pondělí již Baník odjíždí na soustředění do Rakouska.

 

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenkyČlánky odjinud


Články odjinud