Michal Kvasnica
5. července 2018 • 20:50

Baník řeší útok. Jedná o karvinském Wágnerovi, ve hře je i Poznarův návrat

Reklama
TOP VIDEA
Dočkal: Každý má rád zápasy o všechno. Výhru Slováků nad Ukrajinci nepřeceňuje Dočkal: Každý má rád zápasy o všechno. Výhru Slováků nad Ukrajinci nepřeceňuje
SESTŘIH: Vémola vs. Rimbon. Český bijec vyhrál v Bratislavě na body SESTŘIH: Vémola vs. Rimbon. Český bijec vyhrál v Bratislavě na body
VŠECHNA VIDEA ZDE

Posily do útoku? Jan Pázler ani David Vaněček již Baník jistojistě neposílí, ostravský klub však neskládá zbraně a hledá dál. Podle informací iSport.cz svou pozornost aktuálně zamířil na karvinského Tomáše Wágnera. Druhou variantou je návrat plzeňského Tomáše Poznara.Přestože Baník v posledních dnech na hrotu testuje 23letého Brazilce Pedrinha, který ve středeční přípravě v Trnavě nahrál na jediný gól zápasu Martinu Fillovi, vedení klubu se poohlíží po dalších jménech.

Ze zkušených forvardů má trenér Bohumil Páník k dispozici pouze legendu Milana Baroše a Senegalce Dameho Diopa, proto by se ještě minimálně jedno kladivo do útoku Ostravským hodilo.

Podle informací iSport.cz nyní majitel Václav Brabec se sportovním ředitelem Markem Jankulovským jednají o transferu Tomáše Wágnera z Karviné. Urostlý 28letý fotbalista, který loni v dresu slezského rivala nastřílel devět ligových branek, je údajně aktuální přestupovou prioritou.

MFK se již dříve nechal slyšet, že o jeho opory (Wágnera, Lukáše Budínského a Filipa Panáka) je velký zájem odjinud, takže nyní bude záležet, zda se shodnou finanční představy obou klubů. Mimochodem, Baník stojí rovněž o Panáka, jenž by mu vyztužil středovou řadu.

Kdyby se tak nestalo, má Ostrava v záloze ještě jednu variantu. Trochu překvapivě jde stále o Tomáše Poznara, který již ve slezském celku loni hostoval, ale patří Plzni. Viktoria již o svého vysokého útočníka nestojí (trénuje s juniorkou), naopak sám 29letý Poznar by se vrátil rád. Hraje pro něj snadná adaptace i ekonomika, neboť by stál rozhodně méně než Wágner. Plusem druhého jmenovaného je zase produktivita.

O tom, kdo z dvou již zmíněných útočníků nakonec Ostravské posílí, by mělo být jasno v nejbližších dnech. V pondělí již Baník odjíždí na soustředění do Rakouska.

 

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 14. kola Fortuna ligy »

15. kolo Fortuna ligy:

Mladá Boleslav - Dukla (pá 9.11., 18:00), Karviná - Sparta (so 10.11., 14:00), Slovácko - Liberec (so 10.11., 17:00), Opava - Baník Ostrava (ne 11.11., 14:00), Jablonec - Bohemians (ne 11.11., 15:00), Plzeň - Příbram (ne 11.11., 15:00), Teplice - Olomouc (ne 11.11., 15:00), Slavia - Zlín (po 5.11., 17:00)Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze