Smůla pro Zahustela! Musel na další operaci, ve sprše mu praskla kost | iSport.cz
11. července 2018 • 10:27

Smůla pro Zahustela! Musel na další operaci, ve sprše mu praskla kost

Autor:
TOP VIDEA
ZLATÁ PÍŠŤALKA: Franěk správně neodpískal penaltu pro Plzeň. Proč VAR neřešil ruku na Dukle? ZLATÁ PÍŠŤALKA: Franěk správně neodpískal penaltu pro Plzeň. Proč VAR neřešil ruku na Dukle?
LIGA NARUBY: Baroš šetřil čas, tak zkušeně odmítl podavače míčů LIGA NARUBY: Baroš šetřil čas, tak zkušeně odmítl podavače míčů
VŠECHNA VIDEA ZDE

Na zranění má obrovský pech. Sparťanský obránce Ondřej Zahustel se s nimi potýká v podstatě po celou svou kariéru. Nyní se mu stala ale dost zvláštní nehoda. Na začátku přípravy měl potíže se zadním stehenním svalem, před nedávnem dokonce podstoupil operaci. V době rekonvalescence mu však kost v noze praskla. Ve sprše… „Podklouzla mi zdravá noha, došlápl jsem na tu operovanou a praskla mi stehenní kost!“ napsal na svém Instagramu k fotce z nemocničního lůžka.Do ligy naskočil už v 18 letech v Mladé Boleslavi, po šesti zápasech si ale přetrhl zkřížený vaz v koleni. Ze zranění se léčil více než rok. Pak odehrál necelou sezonu a totožné zranění utrpěl znovu, tentokrát na druhé noze. V lednu 2017 zase podstoupil operaci kotníku (plastika vazu).

Na přelomu minulé a aktuálně začínající sezony laboroval se stehenním svalem na pravé noze. Do přípravy naskočil, odehrál však jen necelý poločas proti Trenčínu (4:2), pak odstoupil. Zranění si nakonec vyžádalo až operaci, po které se měl léčit.

Ondřej Zahustel musel na další operaci, ve sprše mu praskla stehenní kost na pravé noze
Ondřej Zahustel musel na další operaci, ve sprše mu praskla stehenní kost na pravé noze

V pondělí si však přivodil ještě mnohem vážnější zranění. „Stala se mi nehoda, když jsem vycházel ze sprchy. Podklouzla mi zdravá noha, došlápl jsem na tu operovanou a praskla mi stehenní kost! Podstoupil jsem další operaci a kost mi byla zpevněna šrouby,“ upřesnil na Instagramu.

„Doba mého návratu na trávník se nějak extra nenavýšila, takže věřím, že budu brzy běhat. Tak brzy na viděnou,“ dodal pozitivním duchem naději sparťanským fanouškům. Povzbudivé zprávy mu pod příspěvek poslalo hned několik příznivců, ale i současných či minulých spoluhráčů.

Sparta vstoupí do Fortuna:ligy příští sobotu, kdy na Letné přivítá nováčka z Opavy. Hned další týden pak začne i boj v Evropě v rámci druhého předkola Evropské ligy.

Podívejte se na Kangův výkon proti Budějovicím: Jak na něm stála hra Sparty?
1080p 720p 360p

ANALÝZA POSILY: Bude Chipciu tím pravým obráncem pro Spartu?
720p 360p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenkyČlánky odjinud


Články odjinud