Talent Slavie Langhamer! Zářil na All Stars Cupu, teď nakukuje do áčka | iSport.cz
25. června 2019 • 20:10

Talent Slavie Langhamer! Zářil na All Stars Cupu, teď nakukuje do áčka

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Procházka je po velkolepé premiéře v UFC zpátky v Praze
iSport podcast: Je Hoftych kouč pro velký klub? Bude Liberec ještě silnější než letos?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Prožil parádní turnaj. Šestnáctiletý záložník Slavie Daniel Langhamer na All Stars Cupu patřil mezi klíčové hráče Pražanů, kteří nakonec celé klání v silné konkurenci ovládli. Odměna? Povýšení do áčka! Langhamer s mužstvem trenéra Jindřicha Trpišovského absolvoval soustředění v Rakousku a ve středu by možná dokonce mohl nastoupit v přípravném utkání s Českými Budějovicemi.Talentovaný středopolař prožil turbulentní poslední týdny. Nejdřív bojoval na All Stars Cupu, který nakonec se slávistickou šestnáctkou vyhrál. Šlo o třetí triumf slávistických talentů v jedenáctileté historii tohoto prestižního turnaje, na který pravidelně jezdí evropská i světová klubová špička. Už minulé ročníky ukázaly, že tento turnaj může sloužit jako vstupenka do ligy.

U jednoho ze slávistických vítězství v minulosti byl třeba i Alex Král, který dnes patří k základním stavebním kamenům áčka „sešívaných“ a začíná se prosazovat i v seniorské reprezentaci.

A právě z důvodu reprezentačních povinností měl Král prodlouženou dovolenou, zatímco Langhamer se hned den po finále All Stars Cupu hlásil kouči Trpišovskému při odjezdu „áčka“ na kondiční soustředění do rakouského Aigenu.

Na začátku přípravy se tedy tito dva vítězové All Stars Cupu nepotkali, pokud ale Langhamer naplno rozvine svůj talent, tak se s Králem můžou v následujících letech sejít na jednom hřišti. A to nejen v sešívaném dresu.

Slávista Daniel Langhamer na All Stars Cupu zářil: takhle se trefil proti Spartě

Vstoupit do diskuse
0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Nadstavba FORTUNA:LIGA

Skupina o titul Skupina o Evropu Skupina o záchranu

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělily do tří skupin a hrají nadstavbu. Titul obhájila Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Program a rozpis zápasů Tabulka Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz


Články odjinud


Články odjinud